Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak myślałem. Chcę zrobić podświetlenie zew klamek.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dociągnięcie do słupka nie stanowi większego problemu ale ta wiązka w drzwiach to k.....a tam sie ręce nie mieszczą :facepalm: zacząłem u siebie rozbierać do fotochromu ale na szczęście okazało się że już tam siedzą także odetchnąłem z ulgą że nie muszę się tam grzebać :)

Opublikowano

No właśnie. Nie wiem pod co to podpiąć, żeby nie musieć wychodzić z drzwi.

Opublikowano

To trzeba sobie pomoc jakimś zakrzywionym cienkim prętem;)

Opublikowano

To trzeba sobie pomoc jakimś zakrzywionym cienkim prętem;)

Trzeba wyciągnąć wtyczkę żeby wpiąć piny i z tym jest właśnie problem

Opublikowano

To trzeba sobie pomoc jakimś zakrzywionym cienkim prętem;)

Trzeba wyciągnąć wtyczkę żeby wpiąć piny i z tym jest właśnie problem

Ostatnio to przerabiałem jak zakładałem składane lustra i wyciągałem wiązkę na zewnątrz i lekko nie było ale się da.

Macie jakąś sprawdzoną zaciskarkę do pinów bo mam jakąś yato ale nie za bardzo chce zacisnąć żeby wyglądało to jak oryginał.

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

Pany

19X 9j ET35

wejdzie bez przycierki

Opublikowano

Kto podeśle na maila schemat podłączenia neon xenon przód do MCE? Lub rozpiskę jak krowie na rowie np PIN 2 lampa lewa do PIN 12 MCE W kość 17 PIN?

Opublikowano

W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.

Mam u siebie takie, kupione na jebaju. Fajna sprawa, mogę polecić.

mozesz podrzucic nazwe tego albo link do aukcji?

Opublikowano

W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.

Mam u siebie takie, kupione na jebaju. Fajna sprawa, mogę polecić.

mozesz podrzucic nazwe tego albo link do aukcji?

Proszę.

http://m.ebay.ie/itm/171670882907?nav=SEARCH

Opublikowano

dzieki

jestes z tego zadowolony? wyglada fajnie. jakies wady/problemy? czy udany zakup?

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Tu jeszcze mają fajne, z niedzieloną tylną szybą, ale cena sporo wyższa.

http://www.windesa.com/sonnen-und-hitzeschutz.html?action=listProducts&model_category_id=44

dzieki

jestes z tego zadowolony? wyglada fajnie. jakies wady/problemy? czy udany zakup?

Tak, jestem zadowolony. Z zewnątrz wygląda jak przyciemnione szyby, zawsze można zdemontować np. w porze deszczowej, jest w komplecie futerał. Tu gdzie mieszkam nie ma prawie owadów, ale to że przez siatkę nie wlatają do auta też jest plusem.

Problem był tylko jeden, złe klipsy w komplecie. Po jednym mailu dosłali prawidłowe.

Opublikowano

Pany
19X 9j ET35



wejdzie bez przycierki

Wejdzie pokaż felge.

Opublikowano

Kto podeśle na maila schemat podłączenia neon xenon przód do MCE? Lub rozpiskę jak krowie na rowie np PIN 2 lampa lewa do PIN 12 MCE W kość 17 PIN?

Ktoś pomoże?

Opublikowano

obstawiam że jest tylko jedna osoba która może Ci pomóc czyli Grześ WRClaguna...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Pany

19X 9j ET35

wejdzie bez przycierki

Wejdzie pokaż felge.

jestem na etapie poszukiwań
Opublikowano

schematy moge podesłac nie maila , nie ma problemu :)

a nie mówiłem :D

Panowie jaki numer ma taka blaszka

pol_il_SPINKI-SAMOCHODOWE-VW-BLASZKA-160

ori audi vw oczywiście , czy to któraś z tych: ??

N 90475903

N 90356203

N 91001801

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Ma ktos instrukcje jak zdemontować jednostke mmi 3g z auta? Zeby niczego nie połamać i jakich narzedzi użyć ...

Opublikowano

4 klucze jak np do rns-e wsadzasz w otwory w panelu i wyciągasz ..... tyle :) Oczywiście potem trzeba kable poodpinać :wink:

O takie klucze chodzi

http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-vw-audi-ford-skoda-seat-i5085219404.html

Edytowane przez miodzio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.