Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o co chodzi z tym pac-manem?
zaczytalem sie o modelkach w dubaju i przegapilem dyskuje :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na dole na mapie gdzie widok z satelity pojawia się PAC-MAN i można grać jak się kliknie.

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

co to za przycisk na boku tapicerki?

207355ca1495776cm.jpg

Opublikowano

Bawilem się dziś bezpiecznikami podpinajac nowe diwajsy , problem z tym ze przy okazji cos z lampka podsufitki zmaściłem i święci non stop w trakcie jazdy tak jakby drzwi były otwarte a nie są;) dodatkowo nie działa sciemnianie tej lampki przy otwieraniu i zamykaniu. Macie jakieś pomysły ?:)

Opublikowano

ewidentnie cos nie halo :P

Opublikowano

Od ciebie zawsze cos pożytecznego można się dowiedzieć:D

Jak się pokapowalem miałem wszystko poskręcane i dumę w sercu ;)

Opublikowano

to juz wiem, dlaczego ciagle dzwonisz :decayed:

co podpinales i do czego?
proponuje zaczac od wyciagniecia tego bezpiecznikia od zlacza diagnostycznego po prawej stronie(jeden z dwoch)

Opublikowano

Tez o tym pomyślałem ale jak bezpiecznik od złącza moze mieć nic wspólnego z lampka ? :eusathink: poprawialem instalacje od czujnika zmierzchu no i ten problem z obd.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

sprawdzic nie zaszkodzi.

sprawdz tez ta instalacje do czujnika zmierzchu, bo pewnie tam cos popierdzielilem,
wyglada na to, ze podpiales na stale lampke ;)

Opublikowano

Po przełączeniu lampki na "0" gasnie. Czujnik miałem podpiety przedtem tak samo tylko na sztukę wiec nic nie zrobiłem inaczej niż było. Czujnik bledow nie daje. Musze to rozgrzebac znowu :facepalm:

Opublikowano

Rzuc mi fotke i wymiary na pw i cene to sie dogadamy.

chyba Cie zle zrozumialem... ja mam znaczek S3 a Ty chcesz sline - w takim wypadku Ci nie pomoge.

ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.

Opublikowano

ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.

Bo kolega do ASO to się ustala nr części i dzwonisz podajesz go i mówią Ci cenę. Tak to im zawsze nic do niczego nie pasuje bo oni są zacofani. Podaj nr tego znaczka to Ci podam cenę ASO.

Opublikowano

dobra chłopaki :facepalm:

miałem mikro ryskę na ekranie i postanowiłem ja wyczyścić no i wziąłem ściereczkę do czyszczenia okularów z jakimś spirytusem czy czymś...

no i teraz jak czytam to oczywiście w ulotce napisane nie wycierać ekranów lcd.. nosz kur....

stąd pytanie: czy zrujnowałem ekran czy jednak da sie go odratować....

Opublikowano

ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.

Bo kolega do ASO to się ustala nr części i dzwonisz podajesz go i mówią Ci cenę. Tak to im zawsze nic do niczego nie pasuje bo oni są zacofani. Podaj nr tego znaczka to Ci podam cenę ASO.

Ale ja nie znam tego numeru :) tak w ogóle to dopytam jeszcze czy te znaczki mają różne rozmiary czy we wszystkich kierownicach są jednakowe? Po drugie czy na tej kierownicy jest gdzies wytłoczony ten nr o który ten facet mnie prosil czy tylko w jakims katalogu moge go znalezc? Bo ja auto kupilem juz z tą kierownicą i nie mam na nią zadnego paragonu ani innego potwierdzenia. Normalnie to bym podal nr nadwozia ale skoro kierownica nie jest ori to nic to nie da w tym przypadku.

Opublikowano

Numer na kierze jest chyba pod poduchą, a znaczki mają raczej standardowy wymiar.

Opublikowano

Rzuc mi fotke i wymiary na pw i cene to sie dogadamy.

chyba Cie zle zrozumialem... ja mam znaczek S3 a Ty chcesz sline - w takim wypadku Ci nie pomoge.

ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.

4f0 419 685

Opublikowano

Panowie, co oznacza takie wycie /trzeszczenie kiedy dokrece kierownica do oporu?

Opublikowano

pewnie pompe wspomagania slychac. albo pompa pada albo malo plynu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.