Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@sowiq aś pokazał :polew: ja chciałem harrego wkleić :decayed:


Panowie. Mam w podłokietniku instalację telefonu. Czy to jest pod ori słuchawkę audi?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy to jest pod ori słuchawkę audi?

Raczej tak

Opublikowano

Tak z ciekawości w b8 w podłokietniku jest takie nietypowe wyjście , to też jest na ori telefon audi ?

Opublikowano

Czy silnik CAHA 170 KM jest tak samo mało awaryjny jak każdy pisze o CAGA 143 KM ?

Co o nim powiecie pozdrawiam.

Opublikowano

Tak z ciekawości w b8 w podłokietniku jest takie nietypowe wyjście , to też jest na ori telefon audi ?

Tak AUX

Opublikowano

Nie.

Opublikowano

AUX to do podłączenia lapka, mp3, telefonu itp. wystarczy kabelek jack-jack i gra muzyka.

Opublikowano

Panowie,

Ma ktoś możliwość sprawdzenia historii po VINie?

Opublikowano

Wyślij mi VIN na PW, dziś będę w ASO to jak będzie znajomy na miejscu to sprawdzę.

Opublikowano

Panowie potrzebuję hilfe :wink: zamówiłem w Kufatecu wiązkę PDC (ta która idzie od modułu z tyłu na przód do zderzaka) oryginalnie na zdjęciu w Kufatecu wyglada to tak:

l7el7ylc.jpg

Ja otrzymałem cos takiego :huh:

zg63hofv.jpg

Kupa luźnych pinów, brak wtyczki do przełącznika PDC no i kompletny brak masy :facepalm: :facepalm:

Czy ja cos nie tak zamówiłem (raczej watpie bo jest tylko jedna możliwość na stronie) czy te szwabskie palanty wysłali mi jakiś badziew :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

to normalka :)

kazdy PIN masz podpisany wystarczy wpiąc w odpowiednie miejsca

Juz ci pisze ze ta wtyka 10 PIN ci nie pasuje ;)

Opublikowano

No dobra a gdzie jest masa? gdzie kabel pod bezpiecznik? no i kable pod CAN miały byc zaplatane wedle instrukcji a tu czarna magia

Opublikowano

No dobra a gdzie jest masa? gdzie kabel pod bezpiecznik? no i kable pod CAN miały byc zaplatane wedle instrukcji a tu czarna magia

....... no ale to masz wiazke pomiedzy sterownikiem a wiazką z przodu :)

mase cany to inna bajka ( wiazka ;) )

Opublikowano

dobra to ja teraz juz całkiem sie zgubiłem :facepalm:

Mam wtyczke do sterownika - to proste

6 pinów do wtyczki która się łączy z wiązka zderzaka podpisane 1,2,3,4,5,6, (wtyczka nie bedzie pasowała to wiem mam zakupioną 6pin)

mam 2 piny z oznaczeniem T16/13 i T16/4 - gdzie to ma iść??

i mam 2 piny z oznaczeniem (chyba) TASTER1 i TASTER3 - też nie mam pojęcia gdzie to podejrzewam że do przełącznika PDC?

Opublikowano

Jakby ktoś miał po rezaniu skrętnych xenonów zwykły moduł xenon do sprzedania. To chętnie wezmę.

Opublikowano

dobra to ja teraz juz całkiem sie zgubiłem :facepalm:

Mam wtyczke do sterownika - to proste

6 pinów do wtyczki która się łączy z wiązka zderzaka podpisane 1,2,3,4,5,6, (wtyczka nie bedzie pasowała to wiem mam zakupioną 6pin)

mam 2 piny z oznaczeniem T16/13 i T16/4 - gdzie to ma iść??

i mam 2 piny z oznaczeniem (chyba) TASTER1 i TASTER3 - też nie mam pojęcia gdzie to podejrzewam że do przełącznika PDC?

T16/13 i T16/4 ida do przycisku PDC

T16/ 10 i T16/2 ida do PNÓW 2 i 10 ( buzzer )

Opublikowano

a nie chcesz im tego odesłać za niezgodność towaru z opisem i zdjęciem? Troche bym się wk.@#$ł za takie coś skoro płaci się nie mało za GOTOWĄ wiązkę.

Opublikowano

Jakby ktoś miał po rezaniu skrętnych xenonów zwykły moduł xenon do sprzedania. To chętnie wezmę.

szukaj 8K0 907 357 B lub D

http://allegro.pl/audi-a4-q5-a5-sterownik-modul-swiatel-8k0907357d-i5250702475.html

Opublikowano

ktoś chętny na moduł grzanej kanapy polft? razem z wiązką do przycisków. ofc razem również z półeczką pod którą się ów moduł instaluje ;)

Opublikowano

Dziękuje. Już zakupione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.