Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, jest na stałe. Jedyne co, to przyszlifować delikatnie.

Ale obczaiłem przyrząd w innej wersji - z jednej strony ma igłę, z drugiej "stożek", więc powinno pasować wszędzie :decayed:

03322_WNT.jpg

Ale ten sie chyba nie wysuwa, a to jest całe clou programu.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, jest na stałe. Jedyne co, to przyszlifować delikatnie.

Ale obczaiłem przyrząd w innej wersji - z jednej strony ma igłę, z drugiej "stożek", więc powinno pasować wszędzie :decayed:

03322_WNT.jpg

Ale ten sie chyba nie wysuwa, a to jest całe clou programu.

Miałem ten sprzęt to się nie wysuwa i po kilku użyciach ta igła mi wypadła :facepalm: poza tym można ustawiać godzinami :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Panowie,pytanie jak ściągnąć taką kratkę z polifta?

Przepraszam,że trochę zabrudzona :wink:

AgpQlA5.jpg?1

normalnie, wciskana jest, nic wiecek. blizej srodka samochodu ma taka mala okragla dziure w ktora wkladasz jakis haczyk (moze byc nawet srubokret) i trzeba po prostu pociagnac.

Opublikowano

normalnie, wciskana jest, nic wiecek. blizej srodka samochodu ma taka mala okragla dziure w ktora wkladasz jakis haczyk (moze byc nawet srubokret) i trzeba po prostu pociagnac.

No właśnie w tym problem,że u mnie nie ma tej dziury z pomocą której mógłbym ja wyciągnąć.

Opublikowano

normalnie, wciskana jest, nic wiecek. blizej srodka samochodu ma taka mala okragla dziure w ktora wkladasz jakis haczyk (moze byc nawet srubokret) i trzeba po prostu pociagnac.

No właśnie w tym problem,że u mnie nie ma tej dziury z pomocą której mógłbym ja wyciągnąć.

Co prawda nie miałem do czynienia z poliftem ale jak nie widzisz żadnego zaczepu to może skręcić koło i odkręcić fragment nadkola przy zderzaku. Zobaczysz może jak jest zamocowana :) No ale pewnie ktoś kto ma lifta wie jak prościej to sprawdzić :D

Opublikowano

Co prawda nie miałem do czynienia z poliftem ale jak nie widzisz żadnego zaczepu to może skręcić koło i odkręcić fragment nadkola przy zderzaku. Zobaczysz może jak jest zamocowana :) No ale pewnie ktoś kto ma lifta wie jak prościej to sprawdzić :D

To tez sprawdzałem i nie ma widocznych śrub tak jak przedliftem :kwasny:

Opublikowano

To nasuwa się tylko jedna odpowiedź... typu dwóch mechaników z programu Będzie Pan Zadowolony szukających przy poniesionej masce długich świateł...

http://mistrzowie.org/578836

"W tym samochodzie nie ma długich świateł..." :D:P

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

które listwy Panie bo to grill jak na moje :D

Opublikowano

Te listwy co widzisz na grilu hehe

Edytowane przez jaguś

Opublikowano

no ale tego się samego nie kupuje Panie....

Opublikowano

Kratka jest pewnie na wcisk jak to kazda :wink:

Ok,to będę się siłował, ciekawe tylko co/kto polegnie pierwszy :decayed: Zaczepy w tych kratkach mają tendencje do pękania/łamania?

"W tym samochodzie nie ma długich świateł..." :D:P

Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' :P

Opublikowano

Kratka jest pewnie na wcisk jak to kazda :wink:

Ok,to będę się siłował, ciekawe tylko co/kto polegnie pierwszy :decayed: Zaczepy w tych kratkach mają tendencje do pękania/łamania?

"W tym samochodzie nie ma długich świateł..." :D:P

Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' :P

a nadkola naprawde nie da sie uchylić ??

Opublikowano

Jak koledzy piszą, uchyl nadkole i spróbuj wypchać od środka.

Opublikowano

przynajmniej szansa ze nic nie urwiesz :D

bo co jak jest przyklejone :D :D

Opublikowano

Nic nie było przyklejone :P

Udało się wyciągnąć kratkę,ale ku mojemu zdziwieniu...H8 a nie H11

Opublikowano

no nie po zarówke halogenu tyle zachodu ?? :D

to jednak nadkole jest lepsze :D


a tak z innej beczki przygladam sie teraz zdjeciu w poweikszeniu.. w prawym górnym rogu nie było dziurki do pocięgnij :)

Opublikowano

Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...'

nie myślałem akurat o tym, że będziesz chciał zmieniać palniki :)

takie skojarzenie z programem mi wpadło... skoro tego nie widać to tego nie ma :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Nic nie było przyklejone :P

Udało się wyciągnąć kratkę,ale ku mojemu zdziwieniu...H8 a nie H11

Dał byś radę przy okazji sprawdzić nr halogenu, zastanawiam się czy jest taki sam jak w zwykłym polifcie czy coś namieszali ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.