Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię zeby blacharz zostawil rant nadkola wbity na 4 mm. Gdyby tak bylo to z daleka bys widzial ze jest zje...na robota. Chyba ze na rancie masz 4mm kitu... Rolka mozesz sie pobawic na niekitowanych elementach bo szpachla pęknie przy pierwszej probie rolowania rantu.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Daj z jednej strony węższą oponę o 5mm hehe a tak serio to jak nie chcesz ruszać nadkola to chyba jedynie zmiana felgi lub opon (naciag)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na zbieżność może nie masz kąta na tym kole ustawionego jak trzeba i wystaje ci bardziej niż to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wyciagaliscie (podwazaliscie) wklad lusterka tak aby go nie rozbic? :D

Potrzebuje wymienic kierunkowskaz w obu lusterkach, jedne juz nie swieci a w drugim zaraz bedzie to samo bo tez woda sie dostala...

Nie wiem czy oddac do aso na wymiane czy sam sie za to zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągałem kilka razy. Z reguły bez większych problemów. Lustro wpina się w 3ch miejscach. Ja zawsze zaczynam od środkowej części u dołu i później narożniki u góry. O ile na dole trzeba użyć trochę siły to u góry dosłownie delikatnie popchnąć, żeby pokonać opór plastików które zahaczają na mocowaniu. Pamiętaj tylko, żeby nie robić tego metalowym prętem albo śrubokrętem :P Najlepszy jest płaski, plastikowy wyjmak, około 1cm szeroki.

Jak nie czujesz się na siłach to może jakiś szpec się tego podejmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wyciagaliscie (podwazaliscie) wklad lusterka tak aby go nie rozbic?

Szeroki plastikowy wyjmak, ewentualnie drewniana łopatka do mieszania jajecznicy na patelni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uważaj na kable od grzania lusterek, tam są konektory wciśnięte bardzo ciasno i łatwo urwać część przymocowaną do lustra. Ja wkładam paluchy i odciągam, bez wyjmaków leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo robię. Najpierw dociskam dół a potem od góry odciągam środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko....
Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko....

Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Od tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko....

Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Od tyłu.

:hi: dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał do oddania kiere ściętą s-B8 FL s-line bez łopatek to dajcie cynk. Szukam juz 3tyg i wygląda na to że towar deficytowy albo przed świętami poszło wszystko. Obdzwoniłem pół kraju i pustki :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał do oddania kiere ściętą s-B8 FL s-line bez łopatek to dajcie cynk. Szukam juz 3tyg i wygląda na to że towar deficytowy albo przed świętami poszło wszystko. Obdzwoniłem pół kraju i pustki :huh:

Też chętnie taką "przyjmę" - tyle że to nie będzie 8stów :( Nie sposób się z Gibonsem nie zgodzić ;)

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Siemian sprzedawał to nie było chętnych tygodniami leżała w dziale sprzedaży :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian miał scentrowaną :grin: Znajomy ma jakieś łamene ale zwykłą tj nie s-line gładką z czarną nicią i S4 też gładką bez performacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...