Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na wszelki wypadek troszkę rozpruł zderzaczek co by Ci nie powiedziała że można pomalować

no za słaaaabo jest trochę...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam taki problem, robią mi się takie plamy na rolecie bagażnika jak na fotce. Wiem, że wygląda to jak po wodzie, ale nie bardzo wiem gdzie mogłoby cieknąć, a po za tym roleta nigdy nie jest mokra. Nawet jak leje. :wtf:

9502118100_1452084699.jpg

Nie wozisz anteny CB na dachu? U mnie kabel jest przycięty w klapie bagażnika, przez co w jednym miejscu uszczelka delikatnie przecieka. Też po jakimś czasie robi mi się podobna plama.

A co do obtarcia to współczuję. Przeszedłem to w dwóch autach. Jakaś ciota zarysowała na parkingu i oczywiście uciekła :facepalm:

Nie, nie mam CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi sprawdzić jakie tuleje są w moich wahaczach (65mm czy 75mm) ? Niestety ETKA online nie znajduję takich numerów, a normalnej nie mam.

Numery wahaczy:

8K0407695F

8K0407696F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

No właśnie. Do tego bardzo brzydko to wygląda i ciężko zmyć, bo roleta nie jest gładka. Ot zagwozdka.

No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.

Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

No właśnie. Do tego bardzo brzydko to wygląda i ciężko zmyć, bo roleta nie jest gładka. Ot zagwozdka.

No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.

Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)

Albo z balkonikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info dostałem w sprawie CP :wink:

W ASO powiedzieli mi że już tego nie robią, mają odgórny zakaz.

ASO Powsinie (Rowiński-Wajdemajer),

że mają odgórny zakaz bo często policja przyjeżdza weryfikować czy nie trafiły się kradzione podzespoły.

Jeśli ktoś to robi to niezgodnie z wytycznymi z centrali.

w sensie nie sciagaja juz CP? co za bezsens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

No tak na to nie wpadłem :facepalm:

Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

No tak na to nie wpadłem :facepalm:

Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????

Hmm... Coś w tym może być. Warto sprawdzić, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dziure w zderzaku rób i przy okazji pakuj s-line lub lift :D

Żeby to był tył, to tak bym zrobił, wrzucił polift s-line. Ale przedni s-line przedlift mnie nie jara a robienie polifta jest za drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś ostatnio widział komplet dywaników gumowych do S4 B8 w rozsądnej cenie? :) Szukam i znaleźć nie mogę ;) Jak były to stwierdziłem, ze po cholerkę mi.. a teraz płacz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś ostatnio widział komplet dywaników gumowych do S4 B8 w rozsądnej cenie? :) Szukam i znaleźć nie mogę ;) Jak były to stwierdziłem, ze po cholerkę mi.. a teraz płacz ;P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333581-dywaniki-dedykowane-geyer-hosaja-audi-i-inne/page-1, no chyba, że musi być z S koniecznie ;)

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo te dywaniki i są świetne więc jak ktoś nie ma cisnienia na ori to brać! guma spręzysta i bez zapachowa i bardzo dobre wykonanie! Made in Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Szukam zabezpieczenia do auta które będzie działało z systemem keyless go. Obecnie mam zabezpieczenie, które blokuje mi sterownik CAN, że bez odbezpieczenia nie da się auta odpalic. Minusem jest to, że nie działa z systemem keyless, i denerwuje mnie to ciągle odblokowywanie. Są ponoć takie systemy, że czujnik wykrywa i po wejściu do auta sam odblokowywuje sie, i właśnie to takie coś mi chodzi. Na allegro nic nie znalazłem. Moglibyscie coś polecić ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...