Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym na wszelki wypadek troszkę rozpruł zderzaczek co by Ci nie powiedziała że można pomalować

no za słaaaabo jest trochę...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam taki problem, robią mi się takie plamy na rolecie bagażnika jak na fotce. Wiem, że wygląda to jak po wodzie, ale nie bardzo wiem gdzie mogłoby cieknąć, a po za tym roleta nigdy nie jest mokra. Nawet jak leje. :wtf:

9502118100_1452084699.jpg

Nie wozisz anteny CB na dachu? U mnie kabel jest przycięty w klapie bagażnika, przez co w jednym miejscu uszczelka delikatnie przecieka. Też po jakimś czasie robi mi się podobna plama.

A co do obtarcia to współczuję. Przeszedłem to w dwóch autach. Jakaś ciota zarysowała na parkingu i oczywiście uciekła :facepalm:

Nie, nie mam CB.

Opublikowano

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

Opublikowano

2:15 ostatnio na allegro widziałem na sprzedaż była :)

Opublikowano

Panowie może ktoś mi sprawdzić jakie tuleje są w moich wahaczach (65mm czy 75mm) ? Niestety ETKA online nie znajduję takich numerów, a normalnej nie mam.

Numery wahaczy:

8K0407695F

8K0407696F

Opublikowano

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

No właśnie. Do tego bardzo brzydko to wygląda i ciężko zmyć, bo roleta nie jest gładka. Ot zagwozdka.

No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.

Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)
Opublikowano

taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .

No właśnie. Do tego bardzo brzydko to wygląda i ciężko zmyć, bo roleta nie jest gładka. Ot zagwozdka.

No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.

Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)

Albo z balkonikiem :D

Opublikowano

Musiałaby chyba w zbroi spod Grunwaldu wracać, żebym tak o nią zderzak zmasakrował. :)

:thumbup1:

Opublikowano

Coś musi być z uszczelką.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Opublikowano

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

Opublikowano

Takie info dostałem w sprawie CP :wink:

W ASO powiedzieli mi że już tego nie robią, mają odgórny zakaz.

ASO Powsinie (Rowiński-Wajdemajer),

że mają odgórny zakaz bo często policja przyjeżdza weryfikować czy nie trafiły się kradzione podzespoły.

Jeśli ktoś to robi to niezgodnie z wytycznymi z centrali.

w sensie nie sciagaja juz CP? co za bezsens...

Opublikowano

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

No tak na to nie wpadłem :facepalm:

Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????

Opublikowano

hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka

Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. :)

No tak na to nie wpadłem :facepalm:

Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????

Hmm... Coś w tym może być. Warto sprawdzić, dzięki.

Opublikowano

lepiej dziure w zderzaku rób i przy okazji pakuj s-line lub lift :D

Opublikowano

lepiej dziure w zderzaku rób i przy okazji pakuj s-line lub lift :D

Żeby to był tył, to tak bym zrobił, wrzucił polift s-line. Ale przedni s-line przedlift mnie nie jara a robienie polifta jest za drogie.
Opublikowano

Czy ktoś gdzieś ostatnio widział komplet dywaników gumowych do S4 B8 w rozsądnej cenie? :) Szukam i znaleźć nie mogę ;) Jak były to stwierdziłem, ze po cholerkę mi.. a teraz płacz ;P

Opublikowano

Czy ktoś gdzieś ostatnio widział komplet dywaników gumowych do S4 B8 w rozsądnej cenie? :) Szukam i znaleźć nie mogę ;) Jak były to stwierdziłem, ze po cholerkę mi.. a teraz płacz ;P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333581-dywaniki-dedykowane-geyer-hosaja-audi-i-inne/page-1, no chyba, że musi być z S koniecznie ;)

Edytowane przez Vis

Opublikowano

Widziałem na żywo te dywaniki i są świetne więc jak ktoś nie ma cisnienia na ori to brać! guma spręzysta i bez zapachowa i bardzo dobre wykonanie! Made in Poland

Opublikowano

Panowie, mam pytanie. Szukam zabezpieczenia do auta które będzie działało z systemem keyless go. Obecnie mam zabezpieczenie, które blokuje mi sterownik CAN, że bez odbezpieczenia nie da się auta odpalic. Minusem jest to, że nie działa z systemem keyless, i denerwuje mnie to ciągle odblokowywanie. Są ponoć takie systemy, że czujnik wykrywa i po wejściu do auta sam odblokowywuje sie, i właśnie to takie coś mi chodzi. Na allegro nic nie znalazłem. Moglibyscie coś polecić ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.