Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

Próbował ktoś zamienić czerwone diody w lampce w podsufitce na jakieś innego koloru? Np. niebieskie i jaki to dało efekt?

Chodzi mi o te diody:

22138526443615873867.jpg

to ambiente jest :) jedyny kolor - poza czerwonym - jaki osobiście próbowałbym tam wkomponować to zimny biały... inne zalatywały by WT. Chociaż z drugiej strony przy zimnym białym było by chyba za jasno na tym kokpicie :wink: pany orientuje się ktoś ile są warte zewnętrzne wkłady fotochrom do Q5 i A8 D4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było ;)

tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda:

r72tjcqv.jpg

z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było ;)

tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda:

r72tjcqv.jpg

z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono.

Pewnie u kolegi tam w UK nie ma takich bajerow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem temat kolegi odnośnie jego samochodu i nie ma QQ1 i pewnie dlatego nie ma podświetlenia tych przycisków.

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem fabrycznie QQ1, lampki nie wymieniałem, a przyciski też się u mnie świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś nr tej wkładki okrągłej z napisem s-line do ściętej kiery s-line?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Mógłby ktoś potwierdzić czy nr mam ok?

8U0419689C pierscien kiery

8X0419685 plakietka S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Próbował ktoś zamienić czerwone diody w lampce w podsufitce na jakieś innego koloru? Np. niebieskie i jaki to dało efekt?

Chodzi mi o te diody:

22138526443615873867.jpg

to ambiente jest :) jedyny kolor - poza czerwonym - jaki osobiście próbowałbym tam wkomponować to zimny biały... inne zalatywały by WT. Chociaż z drugiej strony przy zimnym białym było by chyba za jasno na tym kokpicie :wink: pany orientuje się ktoś ile są warte zewnętrzne wkłady fotochrom do Q5 i A8 D4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W nowych Q wszystko na bialo. To dopiero petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Próbował ktoś zamienić czerwone diody w lampce w podsufitce na jakieś innego koloru? Np. niebieskie i jaki to dało efekt?

Chodzi mi o te diody:

22138526443615873867.jpg

to ambiente jest :) jedyny kolor - poza czerwonym - jaki osobiście próbowałbym tam wkomponować to zimny biały... inne zalatywały by WT. Chociaż z drugiej strony przy zimnym białym było by chyba za jasno na tym kokpicie :wink: pany orientuje się ktoś ile są warte zewnętrzne wkłady fotochrom do Q5 i A8 D4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W nowych Q wszystko na bialo. To dopiero petarda
ambiente też białe? nie podpuszczaj mnie bo zrobie próbe w B7 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie S LINE :wink:

dzięki Grześ. Tak sie zastanawiam jeśli mam kiere ściętą bez logo S-line to czy nie wystarczy samej plakietki wymienić? czy też trzeba cały ten pierścień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie całosc trzeba zmienic jak nie ma mocowania :wink:

Takie chcesz kupic ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5227177467&reco_id=5baf1d6d-b9ff-11e5-b050-02ca740046bb&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz całość wymienić jednak w ASO to taniej kosztowało chyba 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie całosc trzeba zmienic jak nie ma mocowania :wink:

Takie chcesz kupic ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5227177467&reco_id=5baf1d6d-b9ff-11e5-b050-02ca740046bb&ars_rule_id=201

Ten jest do kiery łamanej

albo takie coś

NakĹadka kierownicy Audi S line S-line (5861598127) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

A ten do zwykłej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o rozszyfrowanie tego oznaczenia lamp w poliftowej A4

przy nr głównym lampy np. 8K0 941 006 C tak jak na poniższej fotce

obok zaznaczyłem na czerwono oznaczenie, spotkałem różne wersje np.: 01S, 04S, 06S, 09S, 013S

807088902d55d4b2med.jpg

co oznacza: 01S, 04S, 06S, 09S, 013S???

pomocy bo chcę dobrze dobrać lewą i prawą lampę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz całość wymienić jednak w ASO to taniej kosztowało chyba 120zł

w ASO ponad 400 pln

8U0419689C pierscien kiery

8X0419685 plakietka S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o rozszyfrowanie tego oznaczenia lamp w poliftowej A4

przy nr głównym lampy np. 8K0 941 006 C tak jak na poniższej fotce

obok zaznaczyłem na czerwono oznaczenie, spotkałem różne wersje np.: 01S, 04S, 06S, 09S, 013S

807088902d55d4b2med.jpg

co oznacza: 01S, 04S, 06S, 09S, 013S???

pomocy bo chcę dobrze dobrać lewą i prawą lampę :hi:

Ten numer jest ściśle związany z datą produkcji danej lampy. Im lampa młodsza tym numer jest wyższy. Ten numer miał też znaczenie co do odcieniu świecenia diód LED wewnątrz. Aczkolwiek nie jest to reguła bo miałem taki przypadek że 2 lampy prawe z oznaczeniem 30S dawały minimalnie inny odcień. To była wpadka Audi o której możesz sporo znaleźć u nas na forum jak i na niemieckich forach gdzie ludzie brali nowe auta z fabryki i już się róznił odcień obu lamp. Jak otworzysz klapkę od tyłu to można przeczytać oznaczenie (numer) paska Ledowego. Jeśli jest identyczny będzie świecił tak samo. Czasem te same oznaczenie Lampy(np. 30S) a pasek LED w środku ma inne oznaczenie i już świeci inaczej. Generalnie trudny temat z tymi lampami. Jak trafisz...życzę powodzenia:)

Edytowane przez tommy-cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto poleci kogoś do obszycia kiery tak żeby skóra chociaż przypominała ori skórę. Kupiłem ściętą kiere B8 w gładkiej skórze, ale chciałbym mieć obszycie jak w RS4 B8 czyli cała w pikowanej skórze. Jak dotąd wszystkie obszycia jakie widziałem nie mają startu do ori skóry, te obszywane zawsze mają skórę bladą i taką "papierową" w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...