Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

panowie, czy taka poducha zagra mi w a4 b8 albo w a3 8p 8X0880201C w a1 była poducha jednonabojowa? mam poliftowa kiere z a4 b8 lift i szukam do niej poduchy;)

Edytowane przez skotyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort na fullu do polifta. Potrzeba mi nr prooooszeeee :D

ja mam taki:

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG
Component: BCM2 2.0 H13 0641
Revision: 00002001 Serial number: 0315439153
Coding: 0100062820B930808130023680000047
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 7CFCF6AE00B171FC
a samochod dosyc grubo wyposazony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort na fullu do polifta. Potrzeba mi nr prooooszeeee :D

ja mam taki:

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG
Component: BCM2 2.0 H13 0641
Revision: 00002001 Serial number: 0315439153
Coding: 0100062820B930808130023680000047
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 7CFCF6AE00B171FC
a samochod dosyc grubo wyposazony.

najważniejsza to w sumie klapa ele. jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj zmienialem kola u Tescia, zalozone sa ze zwyklymi wentylami, dzis wywalilo blad na desce ondosnie cisnienia w oponach - da sie to jakos wylaczyc lub "przygasic" do momentu zalozenia kol letnich z odpowiednimi wentylami. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było ;)

tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda:

r72tjcqv.jpg

z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono.

Pewnie u kolegi tam w UK nie ma takich bajerow :decayed:

Czyli kolejne rezanko mnie czeka, światełko w schowku już sobie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było ;)

tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda:

r72tjcqv.jpg

z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono.

Pewnie u kolegi tam w UK nie ma takich bajerow :decayed:

Czyli kolejne rezanko mnie czeka, światełko w schowku już sobie zrobiłem.

Sprawdź sobie dobrze tą lampkę, może wtykę masz wypiętą? Trochę to dziwne, żeby nie było tego podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, do tego ikonki na przyciskach są szarą farbą namalowane, więc nie będą świecić nawet jakbym od spodu diody powstawiał.

Dobra, tylko się nie śmiejcie za mocno..... przyciski się podświetlają, tylko jakoś tego wcześniej nie zauważyłem poprostu :grin:

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z wymianą rozrządu CAGA, na jakie koszty się przygotować ? Warsztat czy do ogarnięcia samemu dla odważnego nie koniecznie mającego wiedzę heh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z wymianą rozrządu CAGA, na jakie koszty się przygotować ? Warsztat czy do ogarnięcia samemu dla odważnego nie koniecznie mającego wiedzę heh ...

Spokojnie do ogarnięcia. Jeżeli oczywiście masz czym to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tam o sprzęt się nie martwię, spokojnie zrzucę przedni pas tylko gorzej z ustawieniem żeby czegoś nie namieszać bo bedzie buba. Pytanie czy warto się samemu bawić, jaki koszt kompletnego rozrządu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zamiar wymieniac rozrzad na lato jak bede w PL, ale raczej mysle to w warsztacie zrobic. Tylko zastanawiam sie czy kupic sam czesci bo niby jak kupie czesci a warsztat wymieni to gwarancji nie ma jak cos sie zepsuje? Bo pewnie "czesci" uszkodzone?

Tak z ciekawosci to ile Mumen masz najechane? Tez mam CAGA i dobrze wiedziec ile CAGA wyttrzymuje :D

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj zmienialem kola u Tescia, zalozone sa ze zwyklymi wentylami, dzis wywalilo blad na desce ondosnie cisnienia w oponach - da sie to jakos wylaczyc lub "przygasic" do momentu zalozenia kol letnich z odpowiednimi wentylami. ?

Trzeba "zresetowac" ustawienia i zaadaptowac nowe kola w bodajze menu car lub setup. W B8 nie ma czujnikow w oponach. Cala akcja zajmuje 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto poleci kogoś do obszycia kiery tak żeby skóra chociaż przypominała ori skórę. Kupiłem ściętą kiere B8 w gładkiej skórze, ale chciałbym mieć obszycie jak w RS4 B8 czyli cała w pikowanej skórze. Jak dotąd wszystkie obszycia jakie widziałem nie mają startu do ori skóry, te obszywane zawsze mają skórę bladą i taką "papierową" w dotyku.

Niedalko mnie jest ten kolo :wink:

Robi :kox:

http://www.wbline.pl/content.php?c=1

panowie, czy taka poducha zagra mi w a4 b8 albo w a3 8p 8X0880201C w a1 była poducha jednonabojowa? mam poliftowa kiere z a4 b8 lift i szukam do niej poduchy;)

zadna poduszka nie pasuje i sa inne mocoania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...