Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi przychodzi to immo Dog z karta SPIID. Cholera wie jak to będzie dzialac z keyless. Sam kombinuje żeby cos założyć albo "rozciac" najprostszą blokadka z ukrytym mikrostykiem tylko nie wiem co zeby nie walilo zaraz błędami np po probie odpalenia bez odbezpieczenia blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy ja wiem, że takie cos jest, bo kumpel ma. Wsiada do auta, system wykrywa, ze czujnik jest w zasięgu i sam odblokowuje. Niestety nie mogę tego znaleźć :-\

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć czy żarówki w drzwiach świecące na ziemię występują w wersji LED?
Jak tak, to mógłby ktoś podać ich numer.

Strasznie mnie irytuje, że prawie wszystko wewnątrz na LED'ach a tutaj zwykłe żarówki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja wiem, że takie cos jest, bo kumpel ma. Wsiada do auta, system wykrywa, ze czujnik jest w zasięgu i sam odblokowuje. Niestety nie mogę tego znaleźć :-\

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

http://www.dest.pl/index.php/pl/immobilisery/block-ex-k2-in-spiid/151-immobiliser-k2-in-spiid-opis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja wiem, że takie cos jest, bo kumpel ma. Wsiada do auta, system wykrywa, ze czujnik jest w zasięgu i sam odblokowuje. Niestety nie mogę tego znaleźć :-\

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

http://www.dest.pl/index.php/pl/immobilisery/block-ex-k2-in-spiid/151-immobiliser-k2-in-spiid-opis

po co życie sobie komplikować ...jak będą chcieli Ci zarąbać samochód to poczekają na Ciebie :baseball: i będzie co najwyżej po rumakowaniu :vava:. Nie lepiej zapłacić za AC? Spisz spokojniej :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AC. Czasy dzikiego zachodu o wysadzania z aut sie skonczyly. Zaden zlodziej nie bedzie ryzykowal dla auta za 60 tys dlatego nawet najprostsza blokada moze go zniechecic. A4 jest jak psów wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze zrezygnuje i za***ie sasiadowi ktory nie ma zadnego zabezpieczenia.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z przymarzającymi wycieraczkami przednimi w zimie.

W innych samochodach podnosi się wycieraczki i nie przymarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z przymarzającymi wycieraczkami przednimi w zimie.

W innych samochodach podnosi się wycieraczki i nie przymarzają.

Możesz sobie z menu wybrać położenie serwisowe i odchylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja wiem, że takie cos jest, bo kumpel ma. Wsiada do auta, system wykrywa, ze czujnik jest w zasięgu i sam odblokowuje. Niestety nie mogę tego znaleźć :-\

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

http://www.dest.pl/index.php/pl/immobilisery/block-ex-k2-in-spiid/151-immobiliser-k2-in-spiid-opis

po co życie sobie komplikować ...jak będą chcieli Ci zarąbać samochód to poczekają na Ciebie :baseball: i będzie co najwyżej po rumakowaniu :vava:. Nie lepiej zapłacić za AC? Spisz spokojniej :beach:

AC jest, chodzi mi głównie o to, że zabezpieczenie antykradzieżowe posiadam, ale nie działa ono bezprzewodowo. Za każdym razem kiedy chcę włączyć autko muszę przytknąć czujnik w odpowiednie miejsce i odblokować, a że posiadam keyless to jest to trochę denerwujące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja wiem, że takie cos jest, bo kumpel ma. Wsiada do auta, system wykrywa, ze czujnik jest w zasięgu i sam odblokowuje. Niestety nie mogę tego znaleźć :-\

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

dokladnie taka funkcjonalnosci daje alarm o ktorym tutaj kolega wyzej pisal - dog w wersji SPiiD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze cos takiego...

http://allegro.pl/kd-2006-bezobslugowa-blokada-zaplonu-2-pastylki-i5896209523.html


chodzi o to ze w portfelu lub pod skóra :D masz pastylke i tadam albo brelok :)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem swój przyrząd do ustawiania dysz spryskiwaczy. Narzędzia to poxylina, igła(w miarę gruba), przedłużka do nasadek od kluczy. Koszt zero( wszystko sie znalazło).

Jak widać klucz do nasadek ma wgłębienie, wbijamy tam poxyline, pozniej wkładamy igłe dociskamy klej i czekamy aż wyschnie. W koncu nie musze sie męczyć ze śrubokrętem.

Poniżej link do zdjęcia.

http://www.directupload.net/file/d/4226/rollpwlc_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja durny wydałem 60 zł na przyrząd, który, jak się okazało, ma za grubą igłę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski maja strasznie cienki otwór nawet cos czuje że za gruba igła moze mieć problem z wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z igłą jest taki że jest krucha i lubi się złamać, a dysze jak zajdą płynem zimowym to robi się taki zielonkawy osad i trudno jest ruszyć, sam połamałem kilka igieł i później kurtkowałem jak to wydłubać z dyszy :facepalm:

No ale testuj zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała zaleta, że tak powiem, ori ustawiaczka jest taka, że po wysunięciu antenki wiadomo gdzie będzie leciał strumień. Miałoby sens zmajstrować taki z jakiejś starej, radiowej antenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info dostałem w sprawie CP :wink:

W ASO powiedzieli mi że już tego nie robią, mają odgórny zakaz.

ASO Powsinie (Rowiński-Wajdemajer),

że mają odgórny zakaz bo często policja przyjeżdza weryfikować czy nie trafiły się kradzione podzespoły.

Jeśli ktoś to robi to niezgodnie z wytycznymi z centrali.

w sensie nie sciagaja juz CP? co za bezsens...

więc da radę jeszcze ściągnąć CP w ASO? Chcę założyć kolorowy licznik i nie wiem czy go teraz kupować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info dostałem w sprawie CP :wink:

W ASO powiedzieli mi że już tego nie robią, mają odgórny zakaz.

ASO Powsinie (Rowiński-Wajdemajer),

że mają odgórny zakaz bo często policja przyjeżdza weryfikować czy nie trafiły się kradzione podzespoły.

Jeśli ktoś to robi to niezgodnie z wytycznymi z centrali.

w sensie nie sciagaja juz CP? co za bezsens...

więc da radę jeszcze ściągnąć CP w ASO? Chcę założyć kolorowy licznik i nie wiem czy go teraz kupować :/

Mnie normalnie we wro umowili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję nr ori sprezyn s-line do avanta 3.0tdi. Przod i tyl. Auto kupilem na eibachach i jest za duza gleba trochę jak dla mojej zony.

Edit;

Moze mi ktoś z a4 3.0tdi i zawiecha 1bv potwierdzic kolory na sprężynach ; róż, pomarancz, pomarancz, pomarancz.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...