Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma ktoś na handel kiere S-line polift ściętą? Może być bez poduchy lub komplet z poduchą.

Czasami mam. Pisz pw

Dużo dłubania przy montażu takiej kiery jest ? taśma do wymiany ?

Raczej taśma zostaje.Zmieniałem u siebie taśmę poliftową do kiery przedliftowej i wsjo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Może ma ktoś na handel kiere S-line polift ściętą? Może być bez poduchy lub komplet z poduchą.

Czasami mam. Pisz pw

Dużo dłubania przy montażu takiej kiery jest ? taśma do wymiany ?

10 minut roboty. wyjmujesz i wkładasz.

edit:

dziwnie to brzmi haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże ktoś, jaka jest oryginalna siatka na bagaże do A4 avanta, albo ewentualnie z jakiego innego modelu też by pasowała ? Mogę coś takiego kupić ale nie wiem czy podpasi 8V0 861 869 9B9 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori taką siatke ale do sedana .

Szukam rolet do sedana kupie lub zamienie , posiadam igiełki ale do avanta łacznie z ramkami w drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.caractere...08-brochure.pdf orietuje sie może ktoś ile kosztuje taki zderzak i końcówki wydechu czy podejdą pod układ 3.0 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori taką siatke ale do sedana .

Szukam rolet do sedana kupie lub zamienie , posiadam igiełki ale do avanta łacznie z ramkami w drzwi.

A to jakaś różnica jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić kodowania żeby hamulec ręczny zwalniał się także jak pasy mamy nie zapięte. Gdzieś na forum czytałem o tym ale nie mogę tego teraz odnaleźć.

Spróbuj to:

"Enable Release Parking Brake without putting seatbelt [53 - Parking Brake][security Access - 16] (Enter code presented by program) [Adaptation - 10] -> Channel 7 Set to 0"

Poszło bez problemu. Dzięki

A mam jeszcze pytanko. Czy osoby które mają u siebie Concert mają zakodowane podświetlenie pod nogami podczas jazdy? Nie mogę dodać do MENU żeby pokazały mi się w opcacjach CAR. Sterownik 09 przekodowałem bez problemu i lampki świecą podczas jazdy ale nie mogę dodać ustawień do MENU.

Robię według tej instrukcji:

  1. STG 56 (Radio) auswählen
  2. STG Lange Codierung -> Funktion 07
  3. Byte 8
  4. Bit 7 aktivieren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże ktoś, jaka jest oryginalna siatka na bagaże do A4 avanta, albo ewentualnie z jakiego innego modelu też by pasowała ? Mogę coś takiego kupić ale nie wiem czy podpasi 8V0 861 869 9B9 .

Ja mam u siebie od A3 8V ogólnie pasi ale jest troszkę mniejsza niż ORI A4 i po zapięciu w uchwytach jest mocno napięta, mówię tu o siatce na haczyki.

Jak chcesz to mam na sprzedaż ORI siatkę A4 mocowaną w szynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.caractere...08-brochure.pdf orietuje sie może ktoś ile kosztuje taki zderzak i końcówki wydechu czy podejdą pod układ 3.0 tdi?

1500

Euro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.caractere...08-brochure.pdf orietuje sie może ktoś ile kosztuje taki zderzak i końcówki wydechu czy podejdą pod układ 3.0 tdi?

1500

Nom ok ale zderzak i koncowki czy cos wiecej ?

Euro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli nie ma w MENU opcji ustawienia języka polskiego, to co bym musiał zrobić, żeby mieć po polsku ?

Panowie jezeli nie ma w MENU opcji ustawienia języka polskiego, to co bym musiał zrobić, żeby mieć po polsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert, symphony, 2G, 2G high, 3G, 3G+ i moze jeszcze jakies o ktorych zapomnialem. Jesli masz concert lub symphony to konsole masz na srodku, nad panelem klimy, jesli te z "G" to masz konsole na okolo galki zmiany biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam na tel takie jedno ciemne zdjecie, moze cos na nim dopatrzysz. ;)male_b9a268469e8fd25d459c64cf32828.jpg

Konsola od radia jest nad panelem klimy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam na tel takie jedno ciemne zdjecie, moze cos na nim dopatrzysz. ;)male_b9a268469e8fd25d459c64cf32828.jpg

Konsola od radia jest nad panelem klimy. ;)

Masz napisane na środku radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz concert, nie pamietam jak tam sie zmienia jezyk. Sprobuj car +setup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski język był dopiero po 2012r , i to nie wszystkich, na pewno w 3g+ dało się zmienić ale c zy w concercie też to nie wiem

Edytowane przez dzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...