Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja właśnie kupiłem, bo mnie już wkurzają te szpileczki :decayed: Zobaczymy jak się sprawdzi :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to daj znać :wink: to jest na tyle fajne że można to rozciągnąć i widać w przybliżeniu gdzie będzie pryskało, bo tak zwykłą szpilą to celowanie panu bogu w okno :)

Opublikowano

Jakiś czas temu założyłem dysze mgiełkowe (chyba od VW). Miałem kiedyś takie w VW Bora i tam działały idealnie. Ale do A4 jakoś mi nie podeszły. Także nie polecam :)

Opublikowano

Nie podeszło bo pewnie synchronizacja z ruchem wycieraczki nie istnieje i wali prosto w ramię robiąc rozprysk wszedzie ;) Powinno być 2 sekundy sprysku i dopiero wycieraczka a nie jedno i drugie w tym samym czasie.

Opublikowano

To nie to, chyba pochylenie szyby jest inne. Ja mam rhd, więc wycieraczki w drugą stronę i u mnie nie dolata w prawą, dolnę część szyby. Już nawet połamałem jeden i skleiłem pod innym kątem, ale niewiele się zmieniło.

Opublikowano

W B7 mialem zmienione dysze. Problem nie byl z synchro z wycieraczkami tylko wlasnie z kątem pochylenia szyby. Zeby dalo sie ustawic poprawnie dysze trzeba bylo podpilowac obudowe dyszy zwiekszych zakres regulacji

Opublikowano

Panowie jest gdzieś na forum temat o łożyskach kół bo jakoś nie mogę znaleźć?

Opublikowano

Panowie, pytanie do tych co wyrezali DPFa w B8. Czy ktoś miał go wyciaganego gora a nie dołem ze zrzucaniem skrzyni?może być Pw ;)

Opublikowano

Panowie, pytanie do tych co wyrezali DPFa w B8. Czy ktoś miał go wyciaganego gora a nie dołem ze zrzucaniem skrzyni?może być Pw ;)

bez zrzucania skrzyni da sie zrobić :)

Opublikowano

turbo, chłodnica spalin i kolektor out i ma wyjść ? :) czy nie tędy droga? ;) a co mówią w serwisie gdyby ktos chciał zmienić? U nich pewnie skrzynia leci :facepalm:

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Od spodu idzie wszystko :wink:

Trzeba odkrecic wszystkie mocoania oraz układ wydechowy aby miec lepszy postep

Opublikowano

A5 będzie pewnie mieć tak samo. mam nadzieje... ;) Dzięki Grzegorz :)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Panowie, troszkę mi dzisiaj zatrzęsło budą przy gaszeniu i wyskoczyło to co na obrazku poniżej. Nie daje się skasować. Czy wystarczy wymiana przepustnicy? A może czyszczenie?

1515878200_1449145620.jpg

Opublikowano

Spróbuj czyścić,ale licz sie z wymianą. Bywa że wystarczy czyszczenie,ale większość raczej wymienia. Troche dziwne że przy takim przebiegu. rozbierałeś? dużo oleju?

Opublikowano

Nie, jeszcze nie ruszałem. Nawet nie szukałem jeszcze jak się do tego zabrać.

Mam zmieniony licznik, prawdziwy przebieg to około 100kkm więcej.

Opublikowano

to tak sie u was kręci samochody :P klapa łatwo się ściąga, gorzej EGR a jego swoją drogą możesz też przeczyścić bo pewnie cały cieknie.

Opublikowano

Spróbuję. A licznik dostałem za darmo przy kupnie ramki z A5, a że był pod ACC, to zmieniłem całość.

A, i jest w km a mój był w milach.

----------------------------------

Dobra, zdjąłem i rozebrałem to badziewie. Nagaru, moim zdaniem, nie ma zbyt wiele, ale wytarły się koła zębate i stąd problem. Ktoś, kiedyś pisał, że ma do oddania mechanike takiej przepustnicy bo wymieniał tylko elektronikę. Jakby co, to poproszę o kontakt.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

A zębatki nie da rady odwrócić ?

Opublikowano

A który masz rok modelowy auta? Bo,często padały te przepustnice do 2009

Opublikowano

Rok 2009, a zębatki nie da rady odwrócić, bo zjechała się ta taka nie pełna. Niestety.

A olej/smar w środku to normalne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.