Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

full skora w b8, ktora mam, jest mega slaba na dluzsze podroze..

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

półskóry są bardzo wygodne, w lecie dupsko nie parzy a z wyglądu nie gorzej niż pełne skóry

Opublikowano

no dokladnie.. a jeszcze lepiej skora wentylowana :P ale jak sie kupuje uzywke to nie mozna marudzic ;-) znalesc pol skore w pelnej elektryce i grzana troche trudno..

Opublikowano

Ja nie mam wentylacji i nie brakuje mi tego. Mam grzanie ale rzadko wykorzystuję.

W poprzednim samochodzie miałem skórę pełną i w zimie non stop dogrzewałem zanim powietrze w samochodzie nagrzało się.

Opublikowano

Robie to samo pomimo ze auto w garazu hehe :)

Opublikowano

Ktos moze wyciągał zarowke z przeciwmgielnych w polifcie? Jak do niej sie dostać? post-2893-1482505715,2243_thumb.jpg

Opublikowano

Przez nadkole najprościej, tak jak w przedlifcie.

Opublikowano

Przez nadkole najprościej, tak jak w przedlifcie.

Bez ściągnania kola jest szansa sie no nich dostać?
Opublikowano

Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.

Opublikowano

Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.

W nadkole jest 6 wkrętów, ale jest tez plastikowy nit rozprezny. Rozumiem ze całego nadkola nie sciagam? do odkrecenia sa wkrety od strony halogenu i cos jeszcze?
Opublikowano

Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.

W nadkole jest 6 wkrętów, ale jest tez plastikowy nit rozprezny. Rozumiem ze całego nadkola nie sciagam? do odkrecenia sa wkrety od strony halogenu i cos jeszcze?

Wy tak na poważnie doradzacie?

Wyrywasz plastikową osłonę halogena. Pozniej masz go na wierzchu. Odkecasz go, na dwa torxy jest przymocowany.

Wymieniasz żarówkę, przykrecasz, wciskasz osłonę. Koniec.

Opublikowano

Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.

W nadkole jest 6 wkrętów, ale jest tez plastikowy nit rozprezny. Rozumiem ze całego nadkola nie sciagam? do odkrecenia sa wkrety od strony halogenu i cos jeszcze?
Wy tak na poważnie doradzacie?

Wyrywasz plastikową osłonę halogena. Pozniej masz go na wierzchu. Odkecasz go, na dwa torxy jest przymocowany.

Wymieniasz żarówkę, przykrecasz, wciskasz osłonę. Koniec.

Jak wygrywasz? Probowalem lekko podwazac ale Ciężko siedzi :/
Opublikowano

Z jednej strony podwazasz i masz wyjętą zaslepke halogena

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Tego nie podważasz chwytasz i ciągniesz do siebie mocno

Opublikowano

Tego nie podważasz chwytasz i ciągniesz do siebie mocno

Lapie z zewnątrz za dwa konce kratkę obudowy halogena i ciągne do siebie? Czy w innym miejscu trzeba zlapac? Przy otworze na lape halogena jest za co zlapac.....
Opublikowano

Tego nie podważasz chwytasz i ciągniesz do siebie mocno

Lapie z zewnątrz za dwa konce kratkę obudowy halogena i ciągne do siebie? Czy w innym miejscu trzeba zlapac? Przy otworze na lape halogena jest za co zlapac.....

Złap mocno na srodku i szarpnij do siebie energicznie. Siedzi mocno wiec trzeba użyć duzo sily.

Opublikowano

Dobra, obym nie urwal :)

Opublikowano

Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.

W nadkole jest 6 wkrętów, ale jest tez plastikowy nit rozprezny. Rozumiem ze całego nadkola nie sciagam? do odkrecenia sa wkrety od strony halogenu i cos jeszcze?

Wy tak na poważnie doradzacie?

Wyrywasz plastikową osłonę halogena. Pozniej masz go na wierzchu. Odkecasz go, na dwa torxy jest przymocowany.

Wymieniasz żarówkę, przykrecasz, wciskasz osłonę. Koniec.

Tak, poważnie.

Wymieniałem halogeny w 3 egzemplarzach.

Dużo więcej się schodzi z wyjęciem całego halogenu, poza tym jest dużo większa szansa że kratka nie będzie się już trzymać tak dobrze.

Od nadkola wystarczy odkręcić tylko 2 czy 3 śruby i delikatnie je odgiąć - jest bardzo plastyczne.

Opublikowano

Tak, poważnie.

Wymieniałem halogeny w 3 egzemplarzach.

Dużo więcej się schodzi z wyjęciem całego halogenu, poza tym jest dużo większa szansa że kratka nie będzie się już trzymać tak dobrze.

Od nadkola wystarczy odkręcić tylko 2 czy 3 śruby i delikatnie je odgiąć - jest bardzo plastyczne.

Jak się zabierasz kolego od d*py strony do takich rad to poważnie.

Wyciągnąć do przodu kratkę halogena, odkręcić 2 torxy i halogen w rękach, tak jak pisał Dikson. Nic nie będzie się źle trzymać.

Opublikowano

Nie jest to mój "patent", ktoś inny go podawał. Zastosowałem i się sprawdził.

Robiąc zgodnie z tym co jest w instrukcji auta, trzeba się bardziej napracować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.