Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, komoornik napisał:

Zwykły zderzak tył przedlift vs polift to akurat ciężko rozpoznać.

cały czas mowa o zderzaku S-line polift z dyfuzorem :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, marda16 napisał:

Hej, jak to wygląda wizualnie jeżeli tylko tylny zderzak wymienię na poliftowy s-line a przód zostanie w przedlifcie standard A4 B8 2011  ?

Czy 1000zł za zderzak tylny s-line polift  kompletny z pdc  do założenia to dobra cena ?

13325481_963594220426528_61512301377429113325441_963593583759925_59513681995296413346442_963594047093212_715633529902529

Opublikowano

Jakieś inne lusterka :huh: ????????

Opublikowano

taka mała przeróbka z passata b7 

 

Opublikowano

no nieźle to autko wygląda :naughty:

Opublikowano

ładnie siadło

 

Opublikowano

Nom zacny model xD lotke sline czarna ly9b będę mieć na sell niedługo 

Opublikowano

koledzy a tak zmieniajac temat ile mozna wołac za kierownice  olaeltav.jpg

 

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano
7 minut temu, SpierfolES napisał:

Nom zacny model xD lotke sline czarna ly9b będę mieć na sell niedługo 

lotkę  s-line można jeszcze kupić ale taką od RS  to już ciężej  :kwasny:

Opublikowano

mam sztukę ori rs do sprzedania ;)

Opublikowano
55 minut temu, radzio88 napisał:

13325481_963594220426528_61512301377429113325441_963593583759925_59513681995296413346442_963594047093212_715633529902529

 

Pozamiatane, polift zderzak tyl o wiele lepiej wyglada niz przedlift

Opublikowano
42 minuty temu, wrzosu napisał:

mam sztukę ori rs do sprzedania ;)

daj info na pw ile i jaki kolor ? nie zakładałeś jej jeszcze ?

Edytowane przez marda16

Opublikowano
21 godzin temu, komoornik napisał:

A ja uważam wręcz przeciwnie - robienie lifta w połowie i pierwsze co to widać że modyfikacje robione po taniości.

a niby dlaczego?? mnie np bardziej podobają się lampy led przód niż neon .. i najchętniej wsadziłbym  zderzak z polifta ale zostawił lampy z przedlifta.. co niestety się nie da dlatego rozważam dwie opcje front przedlift ale wersja sport z aluminiową dokładką (cena aso 2230) gdzie tu taniość lub competition polift (a rozważam to nadal mimo że zderzak competition juz dawno leży w domu) :) poprostu są różne możliwości

 

ps ja poki co jeżdże właśnie tak tył full lift przód full przedlift :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Jaki dystans wziąć do felgi 18" 8J ET47 zawieszenie 1bv?

Opublikowano

15-17mm

Opublikowano
Dnia 2.03.2017 o 10:45, st4yKool napisał:

Panowie, Ktos moze jezdzi z wydechem millteka? np. http://millteksport.com/exhaust.products.cfm?variantid=346 ?

Nie bedzie zbyt glosno/meczaco na trase? 

Mozna taki zestaw zamontowac bez spawania? :P

Cześć,

kolego wg. będzie męcząco  na dłuższą trasę, a zwłaszcza dla osób siedzących z tyłu.  Dobrze jest jednak mieć możliwość "regulacji"  pracy tego wydechu. 

Nie wiem czy siedziałeś w A6/A7 na tylnych stołkach jak był zapodany aktywny wydech na trasie (tak z 5 godzin), jak tak to wiesz o czym mówię.

Opublikowano
15-17mm

Czyli przy tych parametrach felgi et30 będzie najlepsze żeby było na równo z blotnikiem?
Opublikowano

Przy ET30 i feldze 8,5 cała jest przód równo z błotnikiem. 

Opublikowano

Założyłem do bagażnika 2 lampki ledowe co przychodzą pod fotele bo mi zostały i coś słabo to świeci :kwasny: ,pod nogi wystarczają a tu nie za bardzo zakładał ktoś je do bagażnika ? 

Opublikowano
3 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Przy ET30 i feldze 8,5 cała jest przód równo z błotnikiem. 

a na tył ile dać? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.