Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, barca8585 napisał:

ktoś z forum odnawiał rotory

Ale to chwalisz się czy co?

Bo jakbyś chciał zadać pytanie, to jest taki myk w języku polskim: ?

Ułatwia sprawę. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie nie mogę znaleźć tego na klawiaturze w laptopie 

Opublikowano
1 minutę temu, barca8585 napisał:

właśnie nie mogę znaleźć tego na klawiaturze w laptopie 

A nie, to spoko, myślałem że zapomniałeś. :)

Opublikowano
59 minut temu, barca8585 napisał:

ktoś z forum odnawiał rotory

tak ja odnawiałem

 

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

w serwisie masz ślizgi jak dobrze pamiętam po 34 zł.

:hi:podziękował 

Opublikowano

Zderzak A4 B8 Kombi Lifting S-LINE Wałbrzych - image 3

Kupiłem zderzak polift sline i w dwóch mocowaniach PDC są takie uszkodzenia tzn.brak ścianki zaczepu co poradzić na to na jednym się nie będzie chyba PDC trzymał ?

Opublikowano

albo wymienić mocowanie na takie wklejane np od passata, albo na żywca klejem na gorąco sztukować (ale nie polecam), mocowanie ksoztuje chyba z 2 dyszki i wszystko będzie jak ori. 

Ułamane masz dokładnie te nóżki które trzymają czujnik

Opublikowano
5 minut temu, edraven napisał:

albo wymienić mocowanie na takie wklejane np od passata, albo na żywca klejem na gorąco sztukować (ale nie polecam), mocowanie ksoztuje chyba z 2 dyszki i wszystko będzie jak ori. 

Ułamane masz dokładnie te nóżki które trzymają czujnik

tu chyba najwazniejsze do trzymania są te dwie łapki z otworami tak ,jeżeli kupię nowy to łatwo odkleję stare mocowanie ?

Opublikowano

jak nie odkleisz to obetniesz.. zeby zrobic miejsce na nowe :P

Opublikowano

Stare jest grzane do zderzaka, nowe będzie na tasmie dwustronnej klejone. Trzeba będzie wyciąć stare i przygotowac ładnie powierzchnie pod nowe. 

Opublikowano

muszę kupić od Audi oryginał po nr,części ,jak nie to od czego pasuje  na pewno ?

Opublikowano
8 minut temu, marda16 napisał:

muszę kupić od Audi oryginał po nr,części ,jak nie to od czego pasuje  na pewno ?

Z tego co się orientuję, to w Audi nie kupisz. Jak ja montowałem PDC u siebie to kupiłem w ASO Skody za jakieś nieduże pieniądze. Pasują idealnie. Montowane są na taśmę dwustronną, ale ja dla pewności zalałem jeszcze klejem na gorąco.

Tutaj masz opisane co pasuje: 

 

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
15 minut temu, sowiq napisał:

Z tego co się orientuję, to w Audi nie kupisz. Jak ja montowałem PDC u siebie to kupiłem w ASO Skody za jakieś nieduże pieniądze. Pasują idealnie. Montowane są na taśmę dwustronną, ale ja dla pewności zalałem jeszcze klejem na gorąco.

Tutaj masz opisane co pasuje: 

 

te w aukcjach są do przodu tak, do tylnego też one pasują ? mam tylny...

Opublikowano

Montuje spryskiwacze do polifta bo xenony juz zamontyowane i zderzak odpowiedni, zastanawiam sie czy mam wszystko.

Brakuje pewnie wtyczki do podlaczenia pomiedzy mc9 a pompka spryskiwacza na xenon ktos kojarzy numer?

Pompka do sprysków nr katalogowy: 8K0 955 681

Uszczelka do zbiornika: 431 955 465A  bo w moim pewnie jest miejsce na pompkę ktora jest zaslepiona

Dysze na zderzaku: 8K0 955 101D, 8K0 955 102D

23h87kh.jpg

35k7ip1.jpg

mry1sh.jpg

Opublikowano

Jak do pompki to: 1J0 973 722 A

Opublikowano

Dzieki a jakies mocowania tego weza bo na zipy to ryzykowne :decayed:?

Edytowane przez lcu

Opublikowano

ikea.jpg

 

Ogarnia ktoś wymiary przestrzeni bagażowej w Avancie? :D

Jest szansa pomieścić wszystkie paczki?

szerokość x wysokość x długość

Opublikowano
2 minuty temu, komoornik napisał:

ikea.jpg

 

Ogarnia ktoś wymiary przestrzeni bagażowej w Avancie? :D

Jest szansa pomieścić wszystkie paczki?

szerokość x wysokość x długość

Myślę, że wciśniesz. Liczyłeś wagę? Prawie 200kg.

Opublikowano

+ dwie osoby 150kg, wagowo da radę na pewno.

Opublikowano

To spoko. Myślę, że po złożeniu siedzeń i ułożeniu paczek "na sztorc" powinno wejść.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.