Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, st4yKool napisał:

Podobno w wawie obecnie najwiecej Mazd idzie.. ktos potwierdzi? :D

Było coś takiego. Zachar na YT o tym mówił i nawet do Mazdy pisali czy coś w sprawie zwiększenia zabezpieczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, st4yKool napisał:

Podobno w wawie obecnie najwiecej Mazd idzie.. ktos potwierdzi? :D

W Warszawie w odróżnieniu od reszty kraju w statystykach królują japońskie. I mogę to potwierdzić.. siostrze jednego Civica ukradli, a do drugiego miała włam i nie zdołali odjechać (jednak niestandardowe zabezpieczenia czasem zdają egzamin). Tylko AC, jednak strata wypieszczonego auta zawsze boli. Zastanawiam się czy ktoś z takich maniaków jak tu, którzy cmokają na widok swojej sztuki, dopieszczają i ciągle dodają jakieś graty podnosząc przy tym wartość, nie robił jakiejś indywidualnej wyceny do ubezpieczenia w takim wypadku, bo jak się to ma do tego co widzi ubezpieczyciel z VINu w wersji golas :facepalm:  Ktoś przerabiał taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem, wszystko się da, kwestia ceny ubezpieczenia, Mam auto ubezpieczone na 63K wartość stała, w sumie to teraz mogli by mi ukraść :) 

Ubezpieczenie samych kół na 5500 zł kosztowało mnie chyba na rok 250 zł jak dobrze pamiętam.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś sprawdzone źródło na zakup turbo CAHA? Interesuje mnie jakaś świeża sztuka. cos ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tej aukcji?

http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-audi-a4-b8-0b1105266ae-0b1105266ah-i5182939440.html

niby nowe ori sprzegło, słyszałem że nowe sachs ze sklepu jest słabej jakości i się szybko sypią a sachs z serwisu z nabitymi numerami audi niby ma lepszą jakość wykonania, ktoś coś słyszał o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę się pozbyć tunelu środkowego w kolorze czarnym, ale szkoda mi go wyrzucać. Chętnie oddam go komuś z Warszawy - tylko odbiór osobisty.

Stan bardzo dobry. Tunel kupiłem jakiś czas temu od kolegi z forum. Chciałem mieć na podmiankę, żeby w obecnym wywiercić dziury na montaż CB radia, ale odpuściłem temat. 

Może komuś się przyda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem felge mam: 8.0Jx18H2 ET47 - wczesniej mialem opone 245/40/r18, czy ta opona mniejsza bedzie pasowac?

225/45/r18? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lcu napisał:

Sprawdzilem felge mam: 8.0Jx18H2 ET47 - wczesniej mialem opone 245/40/r18, czy ta opona mniejsza bedzie pasowac?

225/45/r18? 

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, st4yKool napisał:

tak

45 nie bedzie obcierac przy zakrecie?

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu niedawno pisal ze to procent szerokosci... wiec nie :) zimowki mam takie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 14:31, Sedrak Dan napisał:

Brat mówi, że za 15 tyś ojro da się kupić ;) i otwierasz każde auto z kelyss

A widzisz, jest progres, ja tą cenę znam z tamtego roku i ponoć tyle kosztowało (taki zestaw jest nie tylko dla złodziei potrzebny, bo ma szersze zastosowanie z tego co mówił mi znajomy) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lcu napisał:

45 nie bedzie obcierac przy zakrecie?

Ta 45 ma 6.5mm większą średnicę, więc nie sądzę żeby to miało jakieś znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Ta 45 ma 6.5mm większą średnicę, więc nie sądzę żeby to miało jakieś znaczenie. 

Ok zamawiam wtedy,  jak cos bedzie na was :P:P:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zamawiam wtedy,  jak cos bedzie na was [emoji14]:P:banan:

Zamawiaj. Mam taka konfigurację przy 1be+eibach pro kit+dystans 14 i 17mm - nic nie ociera [emoji6] Zawartość dodana 11 minutes later

 

Szuka ktos zderzaka tyl avant polift? Mam za pół darmo

https://www.dropbox.com/sh/mvbv4apfx5x1f05/AACXGpEycuPZFkk2oGrpOX1Ka?dl=0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mlody020 napisał:

A widzisz, jest progres, ja tą cenę znam z tamtego roku i ponoć tyle kosztowało (taki zestaw jest nie tylko dla złodziei potrzebny, bo ma szersze zastosowanie z tego co mówił mi znajomy) 

Znajomy ;) Może brackiemu chodziło o używkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie o tych cenach,jakby byl cennik,prawda jest taka,ze dla frajera bedzie 50tysi,inny wogole nie kupi,a dla ziomka bedzie 5tysi,poza tym,ciezko cos takiego kupic,oni nie chca sie tym dzielic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tomeks napisał:

mowicie o tych cenach,jakby byl cennik,prawda jest taka,ze dla frajera bedzie 50tysi,inny wogole nie kupi,a dla ziomka bedzie 5tysi,poza tym,ciezko cos takiego kupic,oni nie chca sie tym dzielic

W samo sedno. Piwo dla Ciebie (choć to nie ten portal) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro już temat "jumania" przerobiony, to kto już zmienił kapcie na letnie?

Ps. jakieś opony polecacie do quattro? coby pojeździć na nich ze 3-4 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa,

 

Ostatnio zauważyłem, że samochód mi delikatnie ściąga w lewo. Pojechałem zrobić geometrie, coś tam faktycznie trzeba było skorygować. Po wyjechaniu i przejechaniu się zauwazylem, że zaczyna ściągać w prawo. Pojechałem z powrotem do gosca, ale geometria jest ok. Co może być przyczyną, coś z wyważeniem kół, czy może jakieś łożysko? Jutro zmienie na letnie i zobaczę, czy będzie tak samo, ale pytam tak na zaś, może ktoś z was miał podobną przypadłość

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może głupi pomysł, ale zawsze - ciśnienie w oponach równe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...