Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, sowiq napisał:

Być może głupi pomysł, ale zawsze - ciśnienie w oponach równe? 

to raczej powinno być sprawdzone na początku i jest elementem podstawowym przy ustawianiu zbieżności...! (a mało kto to robi).

I żeby było, że rozmawiamy o tym samym - mówimy o "ustawieniu zbieżności", chyba że masz elementy zawieszenia, które można regulować, wtedy możesz mówić "robieniu geometrii".

Jeśli wszystko jest dalej ok, to możesz też zrobić rotację kół (obróć wszystkie zgodnie z ruchem wskazówek zegara jeśli masz opony asymetryczne, lub przód-tył jeśli symetryczne). 

 

// pytanie z mojej strony: do czego służy karta SIM w moim radiu? Włożyłem, włączyło się, mogę ustawić sobie interfejs WLAN i robić internet w samochodzie... (tylko po co?). Czy jest jeszcze jakieś zastosowanie dla tego czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po montażu poziomowania i sprysków do ksenonów. Jak te spryski powinny działać ? Jak dłużej pryskam na szybę ? czy co któryś raz użycia spryskiwacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montażu poziomowania i sprysków do ksenonów. Jak te spryski powinny działać ? Jak dłużej pryskam na szybę ? czy co któryś raz użycia spryskiwacza ?

Jakoś po 3 sekundach zaczynają pryskac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski po każdym włączeniu zapłonu powinny uruchamiać się przy pierwszym psikaniu (o ile są włączone światła mijania), potem co któryś raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jestem po montażu poziomowania i sprysków do ksenonów. Jak te spryski powinny działać ? Jak dłużej pryskam na szybę ? czy co któryś raz użycia spryskiwacza ?

Wszystko da się zakodowac, czas uruchomienia w zakresie 0-8000ms, a także liczbę uruchomien spryskiwaczy po której mazadziałać układ mycia reflektorów. U siebie znacznie zwiększyłem tą liczbę i czas uruchomienia, bo irytowalo mnie jak dużo płynu ubywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa działa, tylko światła trzeba przełączyć z auto na drogowe ( w dzień )

Przyszły te nakładki na pedały z aliexpress, paczka dotarła w 13 dni ( free shiping )

podstopnica.jpg

 

Zawartość dodana 2 minutes later
Dnia 19.03.2017 o 19:48, l.e.s.t.e.r napisał:

U nas wczoraj albo przedwczoraj gościowi z posesji zawinęli BMW z 2014r i Sprintera, auta przywiózł na handel.. Nie ubezpieczone, dała jakąś nagrodę ale raczej bez szans na odzyskanie.

http://www.jaw.pl/2017/03/poszukujemy-na-azotce-skradziono-dwa-samochody-100-tysiecy-zlotych-nagrody/

 

 

Gość dał 100k nagrody :) . Teraz HIT zgłosił sprawę do Rutkowskiego i Mercedesa już odzyskał :) Część z Panów podobno już siedzi. 

Obcy chłop w mieście znalazł mu auto w 2 dni :facepalm: Policja z niczym rady sobie dać nie może ( a może nie chce sobie dać ? ) 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkuj aukcję z której brałeś nakładki i podstopnice. Wyglądają elegancko :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może głupi pomysł, ale zawsze - ciśnienie w oponach równe? [emoji4]


To zrobiłem na początku ;-) jutro założę letnie i sprawdze czy na letnich jest ok

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Działa działa, tylko światła trzeba przełączyć z auto na drogowe ( w dzień )

Przyszły te nakładki na pedały z aliexpress, paczka dotarła w 13 dni ( free shiping )

podstopnica.jpg

 

Zawartość dodana 2 minutes later

Gość dał 100k nagrody :) . Teraz HIT zgłosił sprawę do Rutkowskiego i Mercedesa już odzyskał :) Część z Panów podobno już siedzi. 

Obcy chłop w mieście znalazł mu auto w 2 dni :facepalm: Policja z niczym rady sobie dać nie może ( a może nie chce sobie dać ? ) 

Spoko wyglądają,  kiedyś myślałem nad takimi do b6 zęby zamówić :) a jak wykonanie ? Plastic czy guma? tez bym prosił o link :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, reikeb napisał:

Spoko wyglądają,  kiedyś myślałem nad takimi do b6 zęby zamówić :) a jak wykonanie ? Plastic czy guma? tez bym prosił o link :D

tu masz link

jakość wykonania zaskakująco dobra jak za te pieniądze. To jest guma i metal. Także w tych pieniądzach lepiej nie będzie :decayed:

Zawartość dodana 1 minute later

Czy przy włączeniu świateł xenony powinny się testować góra/dół ? Jak najprościej poznać że poziomowanie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, l.e.s.t.e.r napisał:


 

Ni ma. 

Zawartość dodana 1 minute later
9 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

tu masz link

jakość wykonania zaskakująco dobra jak za te pieniądze. To jest guma i metal. Także w tych pieniądzach lepiej nie będzie :decayed:

Zawartość dodana 1 minute later

Czy przy włączeniu świateł xenony powinny się testować góra/dół ? Jak najprościej poznać że poziomowanie działa ?

Odpal auto po ciemku to zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. ?

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać, dziękuję :D

Rozumiem że szukałeś najlepszej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, reikeb napisał:

Już widać, dziękuję :D

Rozumiem że szukałeś najlepszej oferty?

Oczywiście, jak zwykle :) Jak wybierzesz free shiping (darmowa dostawa) to trzeba czekać +/-14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem nie raz już zamawiałem ;d dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panel poliftowy do przedlifta bardzo ładny za 400 zł oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...