Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie nie mam :D

Pytam dla pewnosci zeby nie bylo niespodzianek :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może nie wiesz że masz...sprawdź :grin:

Opublikowano

No mam :facepalm::grin:

 

IMG201703_assrqxp.jpg

Opublikowano

Panowie, pochwalę się, bo jaram się jak dzieciak :decayed:

Wczoraj złożyłem zamówienie na B9 Allroad na wypasie. Za jakieś 3 miesiące będę się chwalił nową furką :banan:

Opublikowano
25 minut temu, sowiq napisał:

Panowie, pochwalę się, bo jaram się jak dzieciak :decayed:

Wczoraj złożyłem zamówienie na B9 Allroad na wypasie. Za jakieś 3 miesiące będę się chwalił nową furką :banan:

Uuu.... Zazdraszczam. Po polsku jeszcze dodam, a żebyś się, kur...  A żeby Cię szl.... ???

Opublikowano
36 minut temu, sowiq napisał:

Panowie, pochwalę się, bo jaram się jak dzieciak :decayed:

Wczoraj złożyłem zamówienie na B9 Allroad na wypasie. Za jakieś 3 miesiące będę się chwalił nową furką :banan:

No to ładnie! 

Kolor jaki? 

Opublikowano

Dzięki ;) Pochwalę się wszystkim jak już odbiorę w okolicach lipca ;)

Opublikowano
6 godzin temu, st4yKool napisał:


To ktos w salonie dal ciala hehe.. sprawdz sobie jakie masz przeklamanie licznika :)
Jak lubisz tak to ok..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Eee Panie, w błedzie jesteś. . . allroad wyjeżdza na kapciu 245/45/R18 96Y (no między innymi na takim), przekłamania nie ma ;)

Opublikowano

O niezle, nie wiedzialem ze allroad ma tłustsze kapcie :D

Opublikowano
10 godzin temu, TOM3K napisał:

Panowie jak poradzić sobie z boczkami w drzwiach które rezonansuja? Juz mnie uszy od tego bolą jak podglosze muzykę... Wymienić te spinki na nowe? wygłuszyc drzwi? Czy co innego zrobić?

Może spróbuj od wewnątrz boczek okleić taka pianka wygluszeniowa?

Opublikowano

Jak uruchomić czujniki parkowania na mmi w polifcie, podłączony mam przod i tyl działa ale bez wizualizacji?...

ten link z dolu zapewne tylko do przedlifta??

Ktos to ogarnia w trojmiescie?

 

Edytowane przez lcu

Opublikowano

Pytanko mam jeszcze do poziomowania xenonów. Po zapaleniu świateł robi się ten test więc raczej to działa.

Chodzi teraz o to jak lampy mają być wyregulowane ? Jak jeździłem bez poziomowania to pojechałem na stację diagnostyczną, facet ustawił światła a ja je dodatkowo obniżyłem imbusem tak aby ludzi nie drażnić.

Czy teraz powinienem jakoś znowu te lampy poustawiać na stacji diagnostycznej ? czy to się samo reguluje ?

Opublikowano
12 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Pytanko mam jeszcze do poziomowania xenonów. Po zapaleniu świateł robi się ten test więc raczej to działa.

Chodzi teraz o to jak lampy mają być wyregulowane ? Jak jeździłem bez poziomowania to pojechałem na stację diagnostyczną, facet ustawił światła a ja je dodatkowo obniżyłem imbusem tak aby ludzi nie drażnić.

Czy teraz powinienem jakoś znowu te lampy poustawiać na stacji diagnostycznej ? czy to się samo reguluje ?

Trzeba ustawić ręcznie. 

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Trzeba ustawić ręcznie. 

ok dzięki

Opublikowano

Można ustawić samemu. 

Zawartość dodana 0 minutes later

Jak masz kawałek płaskiego i ładną ścianę. 

Opublikowano
14 minut temu, Hohe napisał:

Można ustawić samemu. 

Zawartość dodana 0 minutes later

Jak masz kawałek płaskiego i ładną ścianę. 

Mam, ale i tak nie wiem na jakiej wysokości powinny być te światła.

Opublikowano
3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Mam, ale i tak nie wiem na jakiej wysokości powinny być te światła.

Na lampie jeat napisane, bodajże 1% w naszych B8. Czyli na 10 metrach, 10cm. Mierzysz wysokość do środka soczewki, zaznaczasz na ścianie minus 10cm i odjeżdżasz 10 metrów. Albo 5cm i 5m jak masz krótsze podwórko. 

Opublikowano
1 minutę temu, Hohe napisał:

Na lampie jeat napisane, bodajże 1% w naszych B8. Czyli na 10 metrach, 10cm. Mierzysz wysokość do środka soczewki, zaznaczasz na ścianie minus 10cm i odjeżdżasz 10 metrów. Albo 5cm i 5m jak masz krótsze podwórko. 

muszę jutro jeszcze raz przeczytać co napisałeś bo dzisiaj po cały tygodniu już nie rozumiem słowa pisanego chyba ;)

Opublikowano

trzeba się napić przy piątuniu to zaczaisz :wink::grin:

Opublikowano
10 minut temu, Hohe napisał:

Na lampie jeat napisane, bodajże 1% w naszych B8. Czyli na 10 metrach, 10cm. Mierzysz wysokość do środka soczewki, zaznaczasz na ścianie minus 10cm i odjeżdżasz 10 metrów. Albo 5cm i 5m jak masz krótsze podwórko. 

mierzę wysokość do środka soczewki od ziemi ? 

zaznaczam zmierzoną wysokość na ścianie - 10 cm ? odjeżdżam 10m w tył i podnoszę snop światła do punktu na ścianie tak ? 

dobrze rozumiem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.