Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Turbo padło Ci przy takim przebiegu? Musiałeś trafić na auto które ktoś zarzynal albo sam tak zrobiłeś... Nie przesadzajmy ze aż tak się wszystko sypie u mnie jest 177kkm i wszystko jest tak jak z fabryki wyjechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, TOM3K napisał:

Turbo padło Ci przy takim przebiegu? Musiałeś trafić na auto które ktoś zarzynal albo sam tak zrobiłeś... Nie przesadzajmy ze aż tak się wszystko sypie u mnie jest 177kkm i wszystko jest tak jak z fabryki wyjechało

Ale Ty nie masz 3.0TDI :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no dokladnie.. mowilem przeciez.. turbo padlo bo dostale w pisie po tuningu i dostalo cieknacym egrem.. itp itd..

jak juz ci cos padnie, to leci reszta.. jak nie masz szczescia :) poza tym, pewnie nie latasz 240+ po DE, pewnie nie smigasz po torach, itp itd...  

Nie mowie ze to sypiace sie auto, tylko ze jak uzywasz to sie zuzywa i wtedy kosztuje :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po De jeszcze trochę ale 200km/h mi starcza juz i tak dwa razy prawko oddawałem. Tak więc to nie jest tak ze samo z siebie się popsuło tylko przyłożyłeś do tego rękę. Każdy inaczej użytkuje auto wiec to ile u kogoś dana cześć wytrzyma to właśnie kwestia jak kto dba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dba.. albo uzywa :) EGR zaczal cieknac po cichu.. ASO najpierw wymienilo pompke, potem zawor i chlodnice.. niestety w miedzy czasie ucierpialo turbo.. a ze zaczelo dostawac mocniej w pupe (320KM) to sie szybko polozylo ;) itp itd..  mozesz dbac, czyli co najlepiej nie jezdzic wcale nie? :D tak to mozna dbac o jakiegos RSa itp.. ale o normalnym autem sie jezdzi.. wiadomo ze mozna oszczednie itp.. ale przeciez nie kupuje sie 3.0tdi zeby jezdzic seria, ktora jedzie jak 2.0tdi po dobrym chipsie.. :P 

dopiero niedawno udalo mi sie znalesc zaufanego mechaniora ktory mi robi pod strzecha wszystko.. normalnie godzina pracy ASO kosztuje 100 euro.. kazda naprawa nawet najmniejszego drobiazgu to okolo 200-300 euro + auto zastepcze (A1 - 35e za dzien) :D a 3.0tdi normalny serwis nie chce naprawiac.. hehe szczegolnie pomodzonego.. :/

u Was tez taka za***ista pogoda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 stopni i bezchmurne niebo z lekkim wiaterkiem.. normalnie jak nie w holandi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ściągania załatwiona. Odebralem auto od mechanika, macher mówi, że wszystko jest ok, łożyska w porządku, hamulce odbijają, pojechalem do innego zakładu zajmującego się geometria i od razu koleś wiedział o co chodzi. Ustawił poprawnie zbieżność i wszystko cacy.
Także nie polecam zakładu "Opony Express" w Zielonej Górze na Zjednoczenia.
Sprawę ogarnęli mi w zakładzie Nowacki w Zielonej Górze na Batorego

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiazka pdc poliftowa od a5 pasuje do polifta a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jdl-performance.blogspot.com/2014_06_01_archive.html

 

Panowie pomocy jak sie zowie potocznie taka koncowka wydechu z tymi przebarwieniami od wypalania na niebiesko.. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu leniwy chyba jest, przecież mają sklep.

"Końcówki tytanowe z odbarwioną "opaloną" końcówką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem! ... jedną żarówkę od kierunków. :facepalm:

Ale na LEDy!

Do drugiej się zabiorę jak nabiorę trochę cierpliwości (i te rurki od klimy się trochę schłodzą). Sprawność ginekologa zdobyta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, st4yKool napisał:

Image result for uk brexit boris hanging

piekny dzien Panowie :D 

Że wyjazd robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cieszysz się bardziej od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie w mojej branzy jest taka masa posrednikow z UK, ze sie plakac chce..  20% kasy jakas zarabiam zabiera sobie jakas firemka z UK :)

Co wiecej.. ostatnio sie okazalo ze mandaty za parkoanie w Haarlemie (NL) obsluguje.. firma z UK... no k.... w koncu k.. koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, komoornik napisał:

Ktoś tu leniwy chyba jest, przecież mają sklep.

"Końcówki tytanowe z odbarwioną "opaloną" końcówką"

poprosze zatem link prze Pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, komoornik napisał:

oo widzisz i teraz normalnie należałby Ci się pocisk za tzw wymądrzanie się... ale że jestem zmęczony to wybaczę CI Twoją importunancję :) wyraźnie napisałem ze chodzi mi o końcówkę, mało tego wiem że istnieje jej potoczna nazwa (w sensie tego efektu wypalenia) bo kiedyś znalazłem ale zapomniałem i teraz znów szukam... więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz i sam poszukaj :D wydechy z tytanu to ja doskonale wiem że są jak i pewnie pół forum.. ja chce same końcówki a też takowe są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...