Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, Hohe napisał:

Tak, jest odpowietrznik. Kołnierz przy lampie jest szerszy i sam się nasuwa na tą rurkę jak montujesz lampę.

Muszę na fotki przodu bez lamp zobaczyc czy mam takie odpowietrzniki.....

Zawartość dodana 23 minutes later
19 minut temu, simon__75 napisał:

Muszę na fotki przodu bez lamp zobaczyc czy mam takie odpowietrzniki.....

Przejrzałem fotki z wymiany palnika....
Widać że ten gumowy element nasuwa się na odpowietrznik w podstawie lamy....
I jak w prawej lampie widze że faktycznie jest podpięta w podstawie lampy jakas rurka tak co do lewej podstawy nie jestem pewny czy jest tam coś podpięte :/

 

20160528_095601.jpg

Lewa podstawa lampy:
20160528_095926.jpg

Prawa podstawa lampy:

20160528_100231.jpg

Gdzie kończą się te rurki z podstawy lamp ????

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mam pojęcia gdzie one się kończą, nigdy się nie przyglądałem.

Opublikowano
1 godzinę temu, simon__75 napisał:

Muszę na fotki przodu bez lamp zobaczyc czy mam takie odpowietrzniki.....

Zawartość dodana 23 minutes later

Przejrzałem fotki z wymiany palnika....
Widać że ten gumowy element nasuwa się na odpowietrznik w podstawie lamy....
I jak w prawej lampie widze że faktycznie jest podpięta w podstawie lampy jakas rurka tak co do lewej podstawy nie jestem pewny czy jest tam coś podpięte :/

 

20160528_095601.jpg

Lewa podstawa lampy:
20160528_095926.jpg

Prawa podstawa lampy:

20160528_100231.jpg

Gdzie kończą się te rurki z podstawy lamp ????

Z tego co pamiętam to kończą się zaraz pod lampą (całkiem możliwe, że mocowane są jeszcze do chłodnicy nie pamiętam dokładnie w przed i po lifcie trochę się różnią usytuowaniem )

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Dzięki wczoraj już z tym walczyłem ;)

Udało się? ?

Opublikowano

niby się udało, ale i tak je potem obniżyłem bo miałem wrażenie że świecą za wysoko :) Chyba muszę więcej temu czasu poświęcić i narysować to jak w twoim pdf. Na stacji diagnostycznej jak ustawili światła to waliły po znakach :facepalm:

Opublikowano

Mi też się wydawało na początku ze świecą wysoko. Postawiłem wtedy inne b8 obok i było praktycznie idealnie równo na ścianie. Może 0.5cm w odległości około 9m.

Opublikowano

Jeśli ustawiasz prawidłowo i tyle procent ile producent sobie wyliczył, to musi być dobrze. Może tylko tak się wydaje, że jest za wysoko?

Opublikowano

jeszcze raz do tego podejdę tematu może dzisiaj wieczorem. Wbrew pozorom ciężko znaleźć 10m równego terenu zakończonego ścianą :) 

Opublikowano
7 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

jeszcze raz do tego podejdę tematu może dzisiaj wieczorem. Wbrew pozorom ciężko znaleźć 10m równego terenu zakończonego ścianą :) 

Ciężko, a musi być idealnie płasko żeby to miało sens. Możesz zrobić też na mniejszym dystansie. 

Opublikowano

Jedz na jakiś parking podziemny czy tam piętrowy i będziesz miał miejsce oczywiście w godzinach gdzie mało ludzi będzie.

Opublikowano

zamierzam się na parking pod sklepem Aldi :) nikt tam nie kupuje więc jest pusty. 

Opublikowano

Panowie podbijam temat Montaz PDC PARKTRONIC POLIFT 2012-2015 bo jest niekompletny w zrób to sam i w dodatku zamkniety....

Podpowie ktos jak uruchomić czujniki parkowania na mmi w polifcie, aby działa wizualizacji - kodowanie, jaki sprzęt jest potrzebny?
Mam zainstalowane czujniki z przodu i z tylu ale brak wizualizacji

Opublikowano

pewnie nikt Ci nie powiem, Ci co wiedzą biorą za to $$$

Opublikowano
26 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

pewnie nikt Ci nie powiem, Ci co wiedzą biorą za to $$$

Nie mam problemu z tym żeby komuś za to zapłacić, ale nie mam fizycznie możliwości pojechania 1000KM z powodu ograniczeń żeby ktos mi to kodował...
Temat jest rozgrzebany i nie kompletny co nie daje możliwości ukończenia w pełni tego modu, zaczyna być to zjawisko coraz bardziej częściej powszechne na forum.

Edytowane przez lcu

Opublikowano
4 godziny temu, lcu napisał:

Nie mam problemu z tym żeby komuś za to zapłacić, ale nie mam fizycznie możliwości pojechania 1000KM z powodu ograniczeń żeby ktos mi to kodował...
Temat jest rozgrzebany i nie kompletny co nie daje możliwości ukończenia w pełni tego modu, zaczyna być to zjawisko coraz bardziej częściej powszechne na forum.

wiedza kosztuje :) niby czemu ktoś kto z tego żyje ma udzielać darmowych porad ;) ja to akurat rozumiem :) 

Opublikowano

To po co jest to forum?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, lcu napisał:

To po co jest to forum?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

część  informacji jest za darmo a cześć nie - świata nie zmienisz :)

Opublikowano

Tłumacze Ci mogę zapłacić ale nie będę jechał 1000km żeby coś zrobić w samochodzie, Pozatym nie mogę prowadzić auta przez 3 tyg conajmniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.