Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z concerta na 3G+, tak myslalem, ze cos kreci. Ostatnio jak bylem w PL i sie do niego odzywalem to nawet nie odpisal

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to może coś namieszał z mikserem. Bo w tym wypadku najlepiej cofnąć kable z radia do bagażnika. Same anteny są jedna w bocznej a druga w klapie bagażnika. W MMI 2G jest znacznie łatwiej podpiąć anteny ;)

Opublikowano

O jaki mikser chodzi? :D

Opublikowano

Od anten, skrót myślowy na transformator impedancji anten.

Opublikowano

Pany jaki olejek byście polecili do B8  2.0 tdi CJCA ? Jakie on tam normy powinien mieć ?

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Pany jaki olejek byście polecili do B8  2.0 tdi CJCA ? Jakie on tam normy powinien mieć ?

505 bez DPF 507 z DPF. Polecam Motula Specyfic lub Millers ewentualnie LM

Opublikowano

To one wychodzily bez DPFów ? :eusathink: jakoś do Motula nie mam przekonania, skłaniałbym się w strone Valvoline... Tylko jaki konkretnie by tu wziąść ?! :eusathink:

Opublikowano

Liqui moly lub Castrol

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

To one wychodzily bez DPFów ? :eusathink: jakoś do Motula nie mam przekonania, skłaniałbym się w strone Valvoline... Tylko jaki konkretnie by tu wziąść ?! :eusathink:

Masz cały obszerny temat:

 

Opublikowano

Panowie zerknijcie na założony temat przezemnie.

 

Opublikowano

Witam :hi: pytanie do tych co mają elektryczną klapę bagaznika i położony moduł zamykania otwartej klapy z pilota. 

Próbował ktos otworzyc klapę a auto zostawić na swiatlach awaryjnych? :naughty:

Opublikowano
2 minuty temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi: pytanie do tych co mają elektryczną klapę bagaznika i położony moduł zamykania otwartej klapy z pilota. 

Próbował ktos otworzyc klapę a auto zostawić na swiatlach awaryjnych? :naughty:

A to są moduły zamykania zamkniętej klapy??

Opublikowano

Mam moduł po CAN i nie ma problemu z awaryjnymi. Wie dokładnie który i jak długo guzik naciskasz ;)

Opublikowano

No takie coś :decayed:

Zaparkowalem na miescie wczoraj w nie dozwolonym miejscu na chwilke i wlaczylem światła awaryjne,potrzebowalem załadować dosc ciężką paczkę do bagaznika otwieram klapę a ona gora dół,góra dół. Wylaczylem awaryjne i uspokoilo się. Tak ma być? 

Opublikowano

No jak masz moduł nie po can a po kierunkach to tak może być.
Dlatego moje działają po CAN i wtedy wiem wszystko na 100% nawet piloty można rozróżnić ;)

Opublikowano
17 minut temu, olinek2 napisał:

No jak masz moduł nie po can a po kierunkach to tak może być.
Dlatego moje działają po CAN i wtedy wiem wszystko na 100% nawet piloty można rozróżnić ;)

Ahm no taki dostalem i zamontowalem wedlug instrukcji.. przynajmniej wiem juz o co chodzi i czego jest to wina czyli nie mojego podlaczenia a modułu

Opublikowano
20 godzin temu, Wolf1991 napisał:

Ahm no taki dostalem i zamontowalem wedlug instrukcji.. przynajmniej wiem juz o co chodzi i czego jest to wina czyli nie mojego podlaczenia a modułu

 

Mam dokladnie to samo, niezla zabawa co?

Kierunki wlaczone i klapa tanczy

Opublikowano
3 minuty temu, Kooga napisał:

 

Mam dokladnie to samo, niezla zabawa co?

Kierunki wlaczone i klapa tanczy

A które to moduły są takie zabawne?

Opublikowano

modul od love-audi do zamykania klapy pilotem

Opublikowano

Ja mam z Kufateka, ciekawe czy też takie cuda robi, muszę sprawdzić. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.