Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, TOM3K napisał:

to jakie dystanse kupić żeby było ok? Nie chce mieć żadnego bicia czy coś w tym rodzaju

Zmierz piasty najpierw, żeby nie było lipy. Problemem u mnie są za małe piasty.

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaczynamy zabawe.. [emoji4]e8f635e1b587b6a5d13368c40e52f9d5.jpg

 

2192e801e5b94fc84dd5a3009d5a6987.jpg

 

042c4daf5f09b185a5394cb457e0ea5f.jpg

Opublikowano

7ccxw3j6ilpc_t.jpg

Piasty w B8 są tak lipne, że koło centruje się jedynie na tym cienkim wypuście, który zaznaczyłem na Twoim zdjęciu. Swoją drogą prawie go już nie widać i mam teorię, że one się z wiekiem ścierają.

Edytowane przez bodas

Opublikowano



Zaczynamy zabawe.. [emoji4]e8f635e1b587b6a5d13368c40e52f9d5.jpg


Za sam wygląd powinieneś ta piaste wymienić
Opublikowano

Wlecialy nowe piasty lozyska tarcze klocki.. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, st4yKool napisał:

Wlecialy nowe piasty lozyska tarcze klocki.. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Daj znać jak z biciem?

Opublikowano

Doopa.. nadal delikatne drgania przy 117-123kmh...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Juz nie mam co wymienial.. tylko auto ;-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

prosze o usunięcie

Edytowane przez miecio7934

Opublikowano
17 godzin temu, st4yKool napisał:

Juz nie mam co wymienial.. tylko auto ;-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

jeszcze felgi i opony, chyba że coś przeoczyłem i były już zmienione:wink: 

Opublikowano

Opony nowe michelin ps4.. felgi proste.. wywazane na hunter 9700...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Poniewaz drga raczej buda niz kiera.. moze cos byc z tylem.. hmm

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Panowie,

Czy ktos z okolic Rzeszowa mialby gdzies luzem antene gps (rekinka) do MMI 3G basic do polifta pozyczyc na chwile na podmianke? Najpewniej wlasnie padla mi ona (badz sama jednostka), bo nie wyszkuje mi zadnych satelit, i zanim kupie cos chcialbym to zweryfikowac.

 

 

Opublikowano
56 minut temu, Netfcher napisał:

Panowie,

Czy ktos z okolic Rzeszowa mialby gdzies luzem antene gps (rekinka) do MMI 3G basic do polifta pozyczyc na chwile na podmianke? Najpewniej wlasnie padla mi ona (badz sama jednostka), bo nie wyszkuje mi zadnych satelit, i zanim kupie cos chcialbym to zweryfikowac.

 

 

Małoprawdopodobne że jednostka. Stawiam na antene dość czesta usterka w b8

Opublikowano

Podsumowujac: nowe polosie, sworznie, wahache dolne, lozyska, piasty, tarcze, klocki, opony, kola wywazone hunterem.. i nadal sa drgania, ale juz nie kiery, tylko budy... delikatne.. hehe.. smiechu warte sa te B8 :) najgorsza platforma Audi jaka mialem.. najwiecej problemow, najabrdziej zawodne auto... no i jednoczesnie najfajniejsze pod wzgledem proewadzenia, osiagow itp..  ale moglbym o nim ksiazke napisac.. a z moim mechanikiem zaczleismy sie spotykac jak kumple, tak czesto sie widzielismy.. lol. Jakbym mial Alfe :D

 

Opublikowano
2 minuty temu, st4yKool napisał:

Podsumowujac: nowe polosie, sworznie, wahache dolne, lozyska, piasty, tarcze, klocki, opony, kola wywazone hunterem.. i nadal sa drgania, ale juz nie kiery, tylko budy... delikatne.. hehe.. smiechu warte sa te B8 :) najgorsza platforma Audi jaka mialem.. najwiecej problemow, najabrdziej zawodne auto... no i jednoczesnie najfajniejsze pod wzgledem proewadzenia, osiagow itp..  ale moglbym o nim ksiazke napisac.. a z moim mechanikiem zaczleismy sie spotykac jak kumple, tak czesto sie widzielismy.. lol. Jakbym mial Alfe :D

 

tak się kończy tuning :) ktoś to zaprojektował na określoną moc, jak się ją podnosi to trzeba się liczyć z tym że auto się będzie sypać...Dlatego następny mój wóz to będzie mocna ale 100% seria. 

Opublikowano
19 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

tak się kończy tuning :) ktoś to zaprojektował na określoną moc, jak się ją podnosi to trzeba się liczyć z tym że auto się będzie sypać...Dlatego następny mój wóz to będzie mocna ale 100% seria. 

Hehe mowisz jak moja dziewczyna :D ktora notabene nie czuje tych drgan z ktorymi ja walcze... >_< Mysle ze glownym problemem w Audi jest to ze sa czescia VW Group.. i sa tak mocno spozycjonowani na rynku europejskim ze nie przykladaja sie zbyt do projektu auta.. a potem do poprawek itp..  w USA czytajac forum auta byly nawet zwracane w calosci przez te drgania.. nawet po gwarancji ASO spedzalo dni i tygodnie zeby to ogarnac, nie obciazajac klienta.. w EU wysmialiby Cie i powiedzieli ze jest wszystko OK :) takie auto kolego, ciesz sie ze jezdzi prosto :D 

Opublikowano

Skoro Twoja Pani nie czuje tych drgań, to może to nie auto drga? Parkinson nie wybiera. ?

Opublikowano
59 minut temu, Hohe napisał:

Skoro Twoja Pani nie czuje tych drgań, to może to nie auto drga? Parkinson nie wybiera. ?

Ja mam jeszcze 3 z przodu, wiec spokojnie z takimi chorobami hehe xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.