Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, TOM3K napisał:

to jakie dystanse kupić żeby było ok? Nie chce mieć żadnego bicia czy coś w tym rodzaju

Zmierz piasty najpierw, żeby nie było lipy. Problemem u mnie są za małe piasty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

7ccxw3j6ilpc_t.jpg

Piasty w B8 są tak lipne, że koło centruje się jedynie na tym cienkim wypuście, który zaznaczyłem na Twoim zdjęciu. Swoją drogą prawie go już nie widać i mam teorię, że one się z wiekiem ścierają.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, st4yKool napisał:

Wlecialy nowe piasty lozyska tarcze klocki.. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Daj znać jak z biciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, st4yKool napisał:

Juz nie mam co wymienial.. tylko auto ;-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

jeszcze felgi i opony, chyba że coś przeoczyłem i były już zmienione:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony nowe michelin ps4.. felgi proste.. wywazane na hunter 9700...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy ktos z okolic Rzeszowa mialby gdzies luzem antene gps (rekinka) do MMI 3G basic do polifta pozyczyc na chwile na podmianke? Najpewniej wlasnie padla mi ona (badz sama jednostka), bo nie wyszkuje mi zadnych satelit, i zanim kupie cos chcialbym to zweryfikowac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Netfcher napisał:

Panowie,

Czy ktos z okolic Rzeszowa mialby gdzies luzem antene gps (rekinka) do MMI 3G basic do polifta pozyczyc na chwile na podmianke? Najpewniej wlasnie padla mi ona (badz sama jednostka), bo nie wyszkuje mi zadnych satelit, i zanim kupie cos chcialbym to zweryfikowac.

 

 

Małoprawdopodobne że jednostka. Stawiam na antene dość czesta usterka w b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac: nowe polosie, sworznie, wahache dolne, lozyska, piasty, tarcze, klocki, opony, kola wywazone hunterem.. i nadal sa drgania, ale juz nie kiery, tylko budy... delikatne.. hehe.. smiechu warte sa te B8 :) najgorsza platforma Audi jaka mialem.. najwiecej problemow, najabrdziej zawodne auto... no i jednoczesnie najfajniejsze pod wzgledem proewadzenia, osiagow itp..  ale moglbym o nim ksiazke napisac.. a z moim mechanikiem zaczleismy sie spotykac jak kumple, tak czesto sie widzielismy.. lol. Jakbym mial Alfe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, st4yKool napisał:

Podsumowujac: nowe polosie, sworznie, wahache dolne, lozyska, piasty, tarcze, klocki, opony, kola wywazone hunterem.. i nadal sa drgania, ale juz nie kiery, tylko budy... delikatne.. hehe.. smiechu warte sa te B8 :) najgorsza platforma Audi jaka mialem.. najwiecej problemow, najabrdziej zawodne auto... no i jednoczesnie najfajniejsze pod wzgledem proewadzenia, osiagow itp..  ale moglbym o nim ksiazke napisac.. a z moim mechanikiem zaczleismy sie spotykac jak kumple, tak czesto sie widzielismy.. lol. Jakbym mial Alfe :D

 

tak się kończy tuning :) ktoś to zaprojektował na określoną moc, jak się ją podnosi to trzeba się liczyć z tym że auto się będzie sypać...Dlatego następny mój wóz to będzie mocna ale 100% seria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

tak się kończy tuning :) ktoś to zaprojektował na określoną moc, jak się ją podnosi to trzeba się liczyć z tym że auto się będzie sypać...Dlatego następny mój wóz to będzie mocna ale 100% seria. 

Hehe mowisz jak moja dziewczyna :D ktora notabene nie czuje tych drgan z ktorymi ja walcze... >_< Mysle ze glownym problemem w Audi jest to ze sa czescia VW Group.. i sa tak mocno spozycjonowani na rynku europejskim ze nie przykladaja sie zbyt do projektu auta.. a potem do poprawek itp..  w USA czytajac forum auta byly nawet zwracane w calosci przez te drgania.. nawet po gwarancji ASO spedzalo dni i tygodnie zeby to ogarnac, nie obciazajac klienta.. w EU wysmialiby Cie i powiedzieli ze jest wszystko OK :) takie auto kolego, ciesz sie ze jezdzi prosto :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Twoja Pani nie czuje tych drgań, to może to nie auto drga? Parkinson nie wybiera. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Hohe napisał:

Skoro Twoja Pani nie czuje tych drgań, to może to nie auto drga? Parkinson nie wybiera. ?

Ja mam jeszcze 3 z przodu, wiec spokojnie z takimi chorobami hehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...