Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
26 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

za 10k zrobisz króla :) i auto wyjdzie cię 60k ;) 

Co mnie majbardziej martwi to wydaje mi się że to auto nie ma xenonów. Zderzak jest bez klapek na spryski.

Może w USA nie trzeba sprysków? A nawet jeśli nie ma, to na aukcji są na foto, więc koleś pewnie dorzuca.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
26 minut temu, l2k2 napisał:

.

Co za bajer?

Opublikowano

Dokładnie , na USA nie ma sprysków

Opublikowano
41 minut temu, Hohe napisał:

Co za bajer?

 

Opublikowano



panowie ciągle chodzi mi po głowie to auto 
http://allegro.pl/audi-a4-quattro-2-0-tfsi-po-lifcie-2013r-warto-i6905545442.html#thumb/9
Jak sądzicie +/- byłby koszt naprawy. Gość za 38k przywiózł by mi to pod dom [emoji4] 


Podluznice przekoszone lipa

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To auto wyłapało konkretnego dzwona. Podłużnice pogięte mocno. Obstawiam, że ktoś miał zamiar to robić ale może wyszło coś jeszcze i sobie odpuścili.

Opublikowano

i czy tam na pewno jest 3 generacja tfsi? gdzies tu kiedys byl watek, ze na tamten rynek nadal byla wrzucana druga generacja. Na tej fotce ten silnik tez nie wyglada jak 3 generacja. Masz tu nalatane pond 150K km, poczytaj sobie o problemach z poborem oleju w tych silnikach. Ponizej 5K to chyba nikt Ci tego nie zrobi

Opublikowano

Lester odpusc sobie tego szrota.. rodzine masz? nie woz niej tym.. >_<

Opublikowano

tak zrobię, chociaż jak na polskie realia to auto jest w zasadzie całe :) widziałeś pewnie nie raz co na lawetach jedzie do naszego kraju.

Początkowo wyglądało to dobrze ale jak wszystko policzysz to tak średnio to wychodzi. 

To jak to jest z tymi silnikami 2.0 TFSI ? wszystkie II generacji będą brać olej ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
Dnia 7.08.2017 o 00:20, olinek2 napisał:

Ja wytoczyłem dystanse 0.05mm luzu w sumie mam na nich i feldze I jest dużo lepiej ;)
BTW to sprawdzajcie stan dzwigienek od poziomowania ksenonu. U mnie jedna główka tak przyłapała na rdzy, że urwało dzwigienkę...

Gdzie toczyłeś dystanse pod wymiar? Możesz coś polecić

Dnia 7.08.2017 o 21:19, TOM3K napisał:

Czyli jak z tymi dystansami. Jak kupie w dystomie 66.5 otwór kołnierza to może wystepować bicie?

U mnie występuje. Żadna piasta u mnie nie trzyma wymiaru 66.5

Opublikowano
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

To jak to jest z tymi silnikami 2.0 TFSI ? wszystkie II generacji będą brać olej ?

dopiero te 225KM sa poprawione konstrukcyjnie...  te starcze najlepiej sprawdzic czy mialy naprawe w ASO na ~7-8k euro/dolcow..  inaczej bym sie nie pchal..

Jaki masz budzet w ogole? nie widze sensu zmiany z b8 na b8 z lepszym silnikiem... strata kasy. dozbieraj na C7..

Opublikowano
13 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Co w takim amerykańcu trzeba jeszcze wymienić? lampy tył ? 

wkład lusterka kierowcy ;)

Opublikowano
Godzinę temu, st4yKool napisał:

dopiero te 225KM sa poprawione konstrukcyjnie...  te starcze najlepiej sprawdzic czy mialy naprawe w ASO na ~7-8k euro/dolcow..  inaczej bym sie nie pchal..

Jaki masz budzet w ogole? nie widze sensu zmiany z b8 na b8 z lepszym silnikiem... strata kasy. dozbieraj na C7..

budżet jest do 80-100k wszystko w zależności co się trafi. Szukam powoli czekoś mocnego z rozsądnym apetytem na paliwo więc będę się rozglądał za 2.0 TFSI.

Opublikowano

Witam panowie, 

jaka będzie róznica pomiędzy czujnikiem samopoziomu ( a raczej mocowania czujnika) o numerze 8K0 941 285 P a z koncówka E ?

dzięki z góry za pomoc 

Opublikowano

Jest u mnie w sedanie 2014 rok Q przejechane 44 tys km . Pełen S-line stronic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
44 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

budżet jest do 80-100k wszystko w zależności co się trafi. Szukam powoli czekoś mocnego z rozsądnym apetytem na paliwo więc będę się rozglądał za 2.0 TFSI.

w tej kasie to bierz 3.0tfsi..  czasami sie trafi normalna A4, zamiast S4 i jest duzo tansza a roznica zadna..

Opublikowano

3b1810caf08c075fb4f3bfaa2676d259.png628385b27d3f99e4d744f925cd620fd0.png



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
3 godziny temu, bodas napisał:

Gdzie toczyłeś dystanse pod wymiar? Możesz coś polecić

U mnie występuje. Żadna piasta u mnie nie trzyma wymiaru 66.5

to jakie dystanse kupić żeby było ok? Nie chce mieć żadnego bicia czy coś w tym rodzaju

Opublikowano

Ja mam Eibach, wcale nie były jakieś drogie i żadnego bicia nigdy nie miałem. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.