Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 7/26/2017 o 10:13, Gibons napisał:

Panowie nie ma ktoś jakieś opony jednej na zbyciu ? może być mocno zuzyta byle by cisnienie trzymala. 245.35.19. Moze ktos zmienial na nowe i zostala mu stara. Jak coś to priv odkupie

jakbyś chciał 235/35R19 wal:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/28/2017 o 19:39, turzol napisał:

Jest tu ktoś z okolic Grudziądza kto pomógłby mi w oględzinach B8?

Jozek ma 75km zagadaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wymienił polift na przedlift wkłady [emoji4] bo kupiłem lustra z wkładami od polifta, więc mam mniejszy zakres ruchu bo są szersze. Oczywiście fotochrom [emoji4]
BTW lusterka USA to najgorsze przekleństwo świata [emoji14] kto pakuje takie szkło w XXI wieku...

Nie ma problemu. Mam kpl przedliftowych fotochromow[emoji1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chcesz się wymienić [emoji4]? Grzanie działa?

Kurde nie wiem. Kupiłem całe lustra z S5 i nie sprawdzalem3f44d7bb74507d6794644de8b13f378b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, st4yKool napisał:

Taki wydech cos warty? kupa złomu.. :)

Dużo osób zmienia z 2.0TDI->3.0TDI zeby byla dwururka z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gibons napisał:

Dużo osób zmienia z 2.0TDI->3.0TDI zeby byla dwururka z tylu

hehe on tak.. nie kazdy ma 3.0 :P  a Tobie jak sie smiga nowa furka? duza roznica z 2.0? konczysz na tym co masz czy planujesz dalej w moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, st4yKool napisał:

hehe on tak.. nie kazdy ma 3.0 :P  a Tobie jak sie smiga nowa furka? duza roznica z 2.0? konczysz na tym co masz czy planujesz dalej w moc?

Na razie sobie chwalę ;) półki co moc jest ok to auto rodzinne nie wyścigówka :) za dużo kasy trzeba włożyć a i tak 20PS max przybedzie. Na razie inne mody w planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gibons napisał:

Na razie sobie chwalę ;) półki co moc jest ok to auto rodzinne nie wyścigówka :) za dużo kasy trzeba włożyć a i tak 20PS max przybedzie. Na razie inne mody w planie

Z ta kasa bym nie przesadzal.. masz wszystko oprocz turba.. za 3k... :P a przybedzie max moc okolo 40PS, ale przebieg momentu zupelnie inny..  duzo szybsze jest auto :P no ale jak mowisz ze chcesz tylko dzieci wozic to spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, st4yKool napisał:

Z ta kasa bym nie przesadzal.. masz wszystko oprocz turba.. za 3k... :P a przybedzie max moc okolo 40PS, ale przebieg momentu zupelnie inny..  duzo szybsze jest auto :P no ale jak mowisz ze chcesz tylko dzieci wozic to spoko :D

Zobaczymy jak to będzie. Półki co moc jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, montował ktoś do 2.0 TDI sportowy wkład filtra powietrza K&N? Daje to cos? Mam tylko CAGA po chipie, reszta seria

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiadomo, że dużo b8 ma przypadłości z wibracjami. Często gęsto winne są wahacze, ale spotkał się ktoś z was z sytuacjami, że piasta nie trzyma wymiaru?

Wrzucę dwa filmy, na których dystansem o centrowaniu 66.5 z dystomu przedstawię o co mi chodzi. Analogicznie skoro na przestrzeni dystans/kołnierz centrujący piasty jest minimalny luz to i na feldze się on pojawi. Niestety w a4b8/a5/q5/a6c7 felga centruje się jedynie na wypuście szerokości zapałki zamiast na całym kołnierzu.

 

 

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bodas napisał:

Pany wiadomo, że dużo b8 ma przypadłości z wibracjami. Często gęsto winne są wahacze, ale spotkał się ktoś z was z sytuacjami, że piasta nie trzyma wymiaru?

Wrzucę dwa filmy, na których dystansem o centrowaniu 66.5 z dystomu przedstawię o co mi chodzi. Analogicznie skoro na przestrzeni dystans/kołnierz centrujący piasty jest minimalny luz to i na feldze się on pojawi. Niestety w a4b8/a5/q5/a6c7 felga centruje się jedynie na wypuście szerokości zapałki zamiast na całym kołnierzu.

 

 

Wypisz wymaluj moj problem :)

U mnie miedzy felga a piasta jest lekki luz ktory powoduje drgania kiery w czasie jazdy niestety

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kooga napisał:

Wypisz wymaluj moj problem :)

U mnie miedzy felga a piastem jest lekki luz ktory powoduje drgania kiery w czasie jazdy niestety

Rozwiązaniem byłoby zrobienie ciaśniejszych dystansów lub wymiana 4 piast 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co moze dawać efekt szumienia/hucznia (nie wiem jakiego idealni slowa użyć aby zobrazowac) we wnętrzu auta podczas jazdy na idealnie gladkiej drodze? Slyszalne jest to z tylu auta. Pacjent to b8 polift i ma prawie 230k. Czy to tylko same opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...