Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kto pomoze rozszyfrowac jaki to kolor? Czy to czern satynowa 01C czy mattschwarz ZDE? Nie widze tych oznaczen z etki na tej kratce.. 39d44310305246d6a896248d83fe0574.jpg

A szukam na lewa strone 8K0807681 ale nie wiem czy z koncowka A, B, C cyz inna.. ktos ogarnia od czego to zalezy? B nie istnieje dla strony lewej :/

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, st4yKool napisał:

Panowie kto pomoze rozszyfrowac jaki to kolor? Czy to czern satynowa 01C czy mattschwarz ZDE? Nie widze tych oznaczen z etki na tej kratce.. 39d44310305246d6a896248d83fe0574.jpg

A szukam na lewa strone 8K0807681 ale nie wiem czy z koncowka A, B, C cyz inna.. ktos ogarnia od czego to zalezy? B nie istnieje dla strony lewej :/

Zdejmij swoją prawą i będziesz wiedział z jaką literą potrzebujesz prawe mają te same literki tylko końcówka w nr jest ...682

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie d*pa.. madz zdjexie prawej i jest B... a w lewej w etce B nie wystepuje..

http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2010/636/R/8/807/807000#30

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykły zderzak nie sline? 

I prawa jaka jest czarna matowa tak ? 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykły zderzak nie sline? 

I prawa jaka jest czarna matowa tak ? 

zwykly..  tak jak piszesz chyba A bedzie.. no to szukam w NL..  strasznie wyglada bez tej kratki.. jak uszkodzone auto lol

 

048e78493af6afbd9ffedab0b26009ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zajumali ci kratke to wrzucaj od razu zderzak s-line, widac, ze ten juz swoje przezyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kooga napisał:

Skoro zajumali ci kratke to wrzucaj od razu zderzak s-line, widac, ze ten juz swoje przezyl :D

Jest pomysl.. hehe... 44 euro za te kratke..

2 minuty temu, komoornik napisał:

Lepsze chłodzenie.

i wiekszy Cx... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kooga napisał:

Skoro zajumali ci kratke to wrzucaj od razu zderzak s-line, widac, ze ten juz swoje przezyl :D

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-s-line-kmpl-zderzak-przod-grill-i6871813091.html#thumb/1   takie cos? sline przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, st4yKool napisał:

Dokladnie to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2017 o 14:43, st4yKool napisał:

Wczoraj powrto do NL z Polszy.. 1100km.. srednia 10.8... srednia predkosc.. wstyd :D 121kmh...  jedna sensowna potyczka z jakims merolem ktory dopadl mnie dzieki mojemu limiterowi.. (262 licnzikowe) :D i zgubiona kratka zderzaka przedniego lewa... :| 110 pln w ASO.. dziwne, bo jak sie za***prza powinna sie trzymac auta nie :P  

Fajny dzwiek maja te AMG.. na prawde im sie to udalo.. jestem ciekaw jak brzmi RS4B8 na trasie.. jeszcze nigdy nie spotkalem..

Bo te kratki to trzeba tronia ręcznie podkleić (przynajmniej ja tak robię i puki co wszystkie są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2017 o 09:04, ArkadiuS napisał:

tak są śruby, ale po regulacji manualnej wyskakuje błąd na fis

 

jaka ścieżka i kanał? 

Przed przystąpieniem do regulacji świateł muszą być spełnione następujące warunki:

• Pojazd musi stać na równym podłożu
• Hamulec ręczny musi być zwolniony
• Zapłon musi być włączony
• Światła wyłączone
• Sterownik w pamięci nie może posiadać żadnych błędów

Procedurę przeprowadzamy w następujący sposób:

[Wybór]

[55-Zasięg xenonów] (xenon range)

[Nastawy podst. - 04]

Grupa "001"
[idź!]

Zaczekaj około 20 sekund. W tym czasie silniczki ustalające wysokość światła zatrzymają się w pozycji odpowiedniej do ręcznej regulacji reflektora.

Włącz światła i ustaw je śrubami w reflektorze zgodnie z zaleceniami producenta.

Teraz przejdź do grupy "002". W tym momencie sterownik zapamięta położenie nastawników jako położenie bazowe.

[Gotowe, powrót]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/24/2017 o 13:13, TOM3K napisał:

https://de.aliexpress.com/item/Fuel-Brake-Footrest-Pedals-Fit-For-Audi-A4-B8-S4-RS4-Q3-A5-S5-RS5-8T/32791476577.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.NWONGC

Tu brałem, ale cena była o dyche niższa. Dwa tyg czekania :good:

Poszło po wrzuceniu do wrzątku i wycięciu dosłownie 2 mm z tego "paska" co w środek ma wskoczyć. Po zmierzeniu okazało się że jest ciut za długi. Teraz leży idealnie :wink:

Czy nakładki do B8 montuje się na te gumy które są fabrycznie czy gumy fabryczne trzeba zrzucić i dopiero montaż nakładek (wersja automat)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomi790 napisał:

Czy nakładki do B8 montuje się na te gumy które są fabrycznie czy gumy fabryczne trzeba zrzucić i dopiero montaż nakładek (wersja automat)?

Stare nakładki się zdejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś jakieś opony jednej na zbyciu ? może być mocno zuzyta byle by cisnienie trzymala. 245.35.19. Moze ktos zmienial na nowe i zostala mu stara. Jak coś to priv odkupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gibons napisał:

Panowie nie ma ktoś jakieś opony jednej na zbyciu ? może być mocno zuzyta byle by cisnienie trzymala. 245.35.19. Moze ktos zmienial na nowe i zostala mu stara. Jak coś to priv odkupie

Mam ale 225/35/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kola do b8 z ladnymi oponami ale 16' :P jakby ktos chcial za 500 puszcze.. odbior z Grudziądza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, jest tu ktoś z US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje rady co do 3.0TDI. Czy ten nr wtrysku jest aktualny? 059130277BE? czy może został wycofany bo był wadliwy lub coś podobnego?

Z tego co patrzę to pasuje do każdego 2.7,3.0 TDI tych nowszych generacji jak B8 i A5.

Z góry dziękuję:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...