Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, piotrekb_tt napisał:


Za kpl? Obudowy są zwykle tylko pomalowane.

 

Tak za kpl tylko dlatego że jest fotochrom bez fotochromu jakieś 600zł jeżeli mowa o poliftowych lustrach.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to są przedlifty. Oba 16pin jednak

Opublikowano

Tak bo max było 16pin więcej nie ma. To Twoje lustra ? lewe widać (chyba że tak na foto tylko) że albo brak kierunku albo końcówka jest ubita. Za takie przed liftem można wołać 600zł na szybko chyba że znajdziesz naiwnego co weżmie za 800zł :) ale to max.

Opublikowano
Tak bo max było 16pin więcej nie ma. To Twoje lustra ? lewe widać (chyba że tak na foto tylko) że albo brak kierunku albo końcówka jest ubita. Za takie przed liftem można wołać 600zł na szybko chyba że znajdziesz naiwnego co weżmie za 800zł [emoji4] ale to max.

Tak, nie ma tej końcówki ale akurat mam tą lampkę to wymienie. One często odpadają. Czyli 600 muszę wołać. Dzięki
Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Ile masz podkręcone to auto ? ile robisz na baku km ?

Obecnie jest ~300, ale będę robił na 350-360 mułów,  

Na baku robię koło 600 km, ale nigdy do końca nie ciągnę, więc tak naprawdę to nie wiem ile by można zrobić, aż by stanął ;)

Opublikowano
11 minut temu, piotrekb_tt napisał:


Tak, nie ma tej końcówki ale akurat mam tą lampkę to wymienie. One często odpadają. Czyli 600 muszę wołać. Dzięki

Wystaw za 700zł zobaczysz co się będzie działo :) jak coś to puścisz za 600zł i będzie dobrze. Taniej nie oddaj bo mają fotochromy. Więcej za przed liftowe Ci nikt raczej nie da. Chyba że ktoś się nie zna i szuka na już.

Opublikowano
10 minut temu, mlody020 napisał:

Obecnie jest ~300, ale będę robił na 350-360 mułów,  

Na baku robię koło 600 km, ale nigdy do końca nie ciągnę, więc tak naprawdę to nie wiem ile by można zrobić, aż by stanął ;)

Czyli hybryda będzie ? + wydech + ic ? co zakładasz i gdzie robisz jeśli można wiedzieć

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Czyli hybryda będzie ? + wydech + ic ? co zakładasz i gdzie robisz jeśli można wiedzieć

U Rogala będę robić wsio.

IC już zamówiony, wydech już zrobiony (wcześniej robiłem przy okazji montowania aktywnego wydechu, bo i tak wszystko było wyjęte - jeszcze zastanawiam się na DPF  czy wywalić, ale to już z tunerem się ustali) no i turbo (pewnie będzie hybryda, ale zobaczymy jeszcze. . . )

Opublikowano

Gdzie mogę poczytać więcej o tym ficzerze w B8? Zmiana charakterystyki wpływa także na twardość zawieszenia tak jak ma to miejsce w zawieszeniu DCC?

0fauW2F.jpg

Opublikowano
7 minut temu, turzol napisał:

Gdzie mogę poczytać więcej o tym ficzerze w B8? Zmiana charakterystyki wpływa także na twardość zawieszenia tak jak ma to miejsce w zawieszeniu DCC?

0fauW2F.jpg

To zależy jak jest auto skonfigurowane.

Mogę się mylić, ale chyba jak wejdziesz w mmi gdzie możesz ustawiać tryb individual to powinieneś mieć możliwość zmiany twardości zawieszenia. (u mnie tego nie ma, ale ja  mam zwykłe amorki)

Opublikowano

Ja mam ADS mogę zmieniać tryb silnika zawieszenia i układu kierowniczego. Jak masz automat to dochodzi do tego jeszcze skrzynia. W RS jest jeszcze chyba opcja dyfru sport.

Opublikowano
22 godziny temu, Gibons napisał:

B8 2008r 2.0TDI FWD - 206PS 420nm - 3 lata - na baku robiłem 900km

B8 2012r 2.0TDI Quattro - 220PS 460Nm - 1 rok - na baku robiłem 730km

B8 2008r 3.0TDI Quattro - 320PS 640Nm - obecnie - na baku robię 650km

 

Porównując osiągi 2.0TDI Q a 3.0TDI Q - jestem bardzo zadowolony ze spalania. I twierdzę tak samo jak i Ty że 3.0TDI może spalić tyle co 2.0TDI

Jak Ci się udało zrobić 900km na baku? U mnie w serii robie 750km max

Opublikowano
3 godziny temu, Gibons napisał:

Ja mam ADS mogę zmieniać tryb silnika zawieszenia i układu kierowniczego. Jak masz automat to dochodzi do tego jeszcze skrzynia. W RS jest jeszcze chyba opcja dyfru sport.

Jak bardzo wyczuwalna jest różnica w tłumieniu amorków w trybach sport vs comfort?

Opublikowano
43 minuty temu, TOM3K napisał:

Jak Ci się udało zrobić 900km na baku? U mnie w serii robie 750km max

Za każdym razem tyle robiłem trasa 50/50 normalna jazda nie wlekąc się ale tez bez szalenstw max predkosci 160-170. Jak jechałem nad morze raz wyjechałem dużo wcześniej i miałem zapas czasu więc wlekłem się stał a prędkością na tempomacie Katowice-Wrocław autostrada potem przez Niemcy i na Szczecin. Prędkość 100km na tempomacie momentami 120 ale nie więcej i zrobiłem 1050km cały czas na Verva On jeżdzę.

Opublikowano
8 minut temu, turzol napisał:

Jak bardzo wyczuwalna jest różnica w tłumieniu amorków w trybach sport vs comfort?

Jest wyczuwalna. Kupiłeś już coś ?

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Jest wyczuwalna. Kupiłeś już coś ?

Dzieki. Na razie badam nasz rynek pod kątem 3.0tdi, ale jest tego tak malo ze znam wszystkie auta z ogloszen na pamiec i widze ze wisza juz dlugo. Jeżeli do końca września nic nie znajde to jade do Niemiec.

Opublikowano

Pewnie szukasz full wersji. Bo jakaś biedniejsza godna uwagi by się pewnie znalazła. Sam nie dawno szukałem bo kupiłem w Maju

Opublikowano

3.0 robi przebieg dlatego albo bite albo duży przebieg, chyba że cena znacznie powyżej średniej ;)

Opublikowano
2 minuty temu, olinek2 napisał:

3.0 robi przebieg dlatego albo bite albo duży przebieg, chyba że cena znacznie powyżej średniej ;)

Ja kupiłem z przebiegiem 140tyś ori

Opublikowano
5 minut temu, Gibons napisał:

Pewnie szukasz full wersji. Bo jakaś biedniejsza godna uwagi by się pewnie znalazła. Sam nie dawno szukałem bo kupiłem w Maju

Nie mam parcia na Fulla, ma mieć bixy i fajnie byla klima 3-zone. Reszta jest dla mnie mniej istotna, albo sie dolozy bo akurat B8 jest juz rozpracowana tutaj  :) Najważniejsze to zdrowa motorownia i ciekawy kolor (inny niz czarny)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.