Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hohe napisał:

Tylko nie mów tego kolegom, którzy pokupowali Faga z piastami. ?

Hehe no beka.. a potem sa legendy typu: wymienialem piaste, wahacze, lozyska i dalej mam drgania kiery :PPPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam pytanko ma ktoś dojście do jaskow  i deski  w normalnych cenach i legal no i w normalnych cenach a nie z kosmosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt normalny nie sprzeda Ci jakos mega taniej niz caly rynek.. kazdy chce zarobic :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.. trasa Wrocław - łódz... srednia predkosc 176km/h.. spalanie.. 12.2 litra...  3.0tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocą jechałeś że taką średnią wykręciłeś:)

inaczej zapytam jaka była max

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Góral65 napisał:

nocą jechałeś że taką średnią wykręciłeś:)

inaczej zapytam jaka była max

wyjechalem kolo 10 z wrocka.. rano..  max 250 (nadal mam limiter, zeby sie nie zabic..) tylko ze dochodze do tego maxa wzglednie szybko ;) mysle ze okolice 30 kilku sekund.. 

tak jak sie obserwuje to np nowe a4 2.0tfsi sie trzyma tak do 200 niezle.. potem odpada.. paski do 180 widac je, potem znikaja.. jakas octavia rs myslala ze ma szanse.. ale widocznie serie mial kolega.. jedynie m5 chcialo sie poscigac.. ale kolega nie chcial leciec caly czas 250.. przegonil mnie i pomachal i tempomat na 200 :) 

mili ludzie na polskich autostradach.. zjezdzaja, nie robia syfu.. w NL/DE jest masakra.. im szybciej zapinasz, tym bardziej wredna wiara.. jadac po DE wyprzedzilem chyba z 40 aut prawa strona.. czasami nawet po kilka naraz.. :| zero myslenia...

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, st4yKool napisał:

 

mili ludzie na polskich autostradach.. zjezdzaja, nie robia syfu.. w NL/DE jest masakra.. im szybciej zapinasz, tym bardziej wredna wiara.. jadac po DE wyprzedzilem chyba z 40 aut prawa strona.. czasami nawet po kilka naraz.. :| zero myslenia...

Przyjedź do mnie. Tu to byś się zdziwił. ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, st4yKool napisał:

wyjechalem kolo 10 z wrocka.. rano..  max 250 (nadal mam limiter, zeby sie nie zabic..) tylko ze dochodze do tego maxa wzglednie szybko ;) mysle ze okolice 30 kilku sekund.. 

tak jak sie obserwuje to np nowe a4 2.0tfsi sie trzyma tak do 200 niezle.. potem odpada.. paski do 180 widac je, potem znikaja.. jakas octavia rs myslala ze ma szanse.. ale widocznie serie mial kolega.. jedynie m5 chcialo sie poscigac.. ale kolega nie chcial leciec caly czas 250.. przegonil mnie i pomachal i tempomat na 200 :) 

mili ludzie na polskich autostradach.. zjezdzaja, nie robia syfu.. w NL/DE jest masakra.. im szybciej zapinasz, tym bardziej wredna wiara.. jadac po DE wyprzedzilem chyba z 40 aut prawa strona.. czasami nawet po kilka naraz.. :| zero myslenia...

Wyprzedanie z prawej strony na autostradzie w DE jest zabronione, na szczęście w Polsce nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, komoornik napisał:

Wyprzedanie z prawej strony na autostradzie w DE jest zabronione, na szczęście w Polsce nie :)

No wiadomo ze zabrionione.. nie robie tego ot tak.. ale jak mi leci jakis yaris lewym pasem 120.. i ma dwa pasy wolne... :/ w PL nawet nie wiedzialem ze wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, st4yKool napisał:

mili ludzie na polskich autostradach.. zjezdzaja, nie robia syfu.. w NL/DE jest masakra.. im szybciej zapinasz, tym bardziej wredna wiara.. jadac po DE wyprzedzilem chyba z 40 aut prawa strona.. czasami nawet po kilka naraz.. :| zero myslenia...

to miałeś wiele szczęścia że Ci się odsuwali i że nie trafiałeś na kolumny wyprzedzających się tirów,  czasami to trwa nawet po kilkanaście kilometrów;) i na pewno taka średnia by nie wyszła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem dalej jechalem od lodzi w kierunku morza.. i na jednej z bramek zatrzymalem sie.. i spadla mi rura IC [emoji3] takie sykniecie glosne i 0 boost'a... po godzinie temat byl ogarniety, ale musialem troche zagrzac auto ze normalnie skrecona opaska tak sie poluzowala od ciepla.. >_

 

694105e37cdb649f755c47622332e96f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, st4yKool napisał:

potem dalej jechalem od lodzi w kierunku morza.. i na jednej z bramek zatrzymalem sie.. i spadla mi rura IC emoji3.png takie sykniecie glosne i 0 boost'a... po godzinie temat byl ogarniety, ale musialem troche zagrzac auto ze normalnie skrecona opaska tak sie poluzowala od ciepla.. >_

 

694105e37cdb649f755c47622332e96f.jpg

Jedno jest pewne konkretnie upalasz te autko :D

Mi kiedyś na maxa udało się wykręcić średnią 11L w trasie ale motor seria + cooler wagner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musialem potestowac bo bylem po korekcie paliwa.. wiec chcialem byc pewny ze auto dziala i nie rzuca tego bledu co wczesniej :) Normalnie nie jezdze az tak szybko.. B8 nie jest na tyle komfortowe zeby zapinac 2,5 paki nonstop..  do 180 jest w miare..  Ogolnie jestem zaskocozny stabilnoscia auta przy tych 250.. to chyba zasluga felg z malym ET i szerokich kapci.. pewniej sie czuje niz w znajomego a6c7.. pomimo ze jest glosniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaski czasem przy dużym boost się zeslizguja na oleju z wężem :/ jak w 2.0tdi pakowalismy 4 bary u kolegi to dolot ciężko było poskrecac. Dopiero wyobliliśmy w kielich koncowki rur mocno i trzymało [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, st4yKool napisał:

Ciekawostka.. trasa Wrocław - łódz... srednia predkosc 176km/h.. spalanie.. 12.2 litra...  3.0tdi :)

Ja teraz leciałem z nad morza z Sopotu do Katowic cały czas praktycznie prędkość 180km przez częstochowę trochę wolniej bo tam trochę fotoradarów jest. 4 osoby + bagaż. Spalanie 9,5L jak dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na Niemcy, że pod koła się ryją, ale w USA to jakaś masakra :P TIR pod same koła się potrafi wrypać, na kołach 10cm kolce ;) zamiast nakrętek... Pomijając że większość Amerykanów nie wie co to inercja rozpędzonego auta i zmienia pasy jak gokartem, z tym że trochę otyłym (pickup/SUV) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie.. nie wiesz jaka miales srednia predkosc? 9.5 to mam przy sredniej kolo 130kmh..  chwilowe przy 180 to jakies 9.2.. zalezy od terenu w sumie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, olinek2 napisał:

Narzekacie na Niemcy, że pod koła się ryją, ale w USA to jakaś masakra :P TIR pod same koła się potrafi wrypać, na kołach 10cm kolce ;) zamiast nakrętek... Pomijając że większość Amerykanów nie wie co to inercja rozpędzonego auta i zmienia pasy jak gokartem, z tym że trochę otyłym (pickup/SUV) ;)

Holendrzy robia to samo.. jezeli on jedzie max ile wolno, to mysli ze ma pelne prawo zmieniac pasy jak mu sie chce.. debile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej jak wjeżdżasz np. do Las Vegas, to już totalna masakra na drogach szczególnie nocą ;)  Texas to prawie jak PL, limity co najmniej 10-20mil w górę powyżej każdy jedzie, no ale co się dziwić, jak 9h jazdy po pustkowiu. Najgrzeczniej tow Kalifornii jeżdżą bo dronami prędkość sprawdzają...

W sumie fajnie się pojawić tu i zobaczyć, nie jest tak jak mówią wszyscy ;) jest też sporo wad i sporo zalet. Uwielbiam w ich przepisach domyślny skręt w prawo na czerwonym,  chyba że wyraźnie zakazali. No i 4 way stop działa też nieźle. Sygnalizacja za skrzyżowaniem to tez dobre rozwiązanie, bo nie trzeba się garbić by coś zobaczyć ;)

Edytowane przez olinek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...