Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 minut temu, st4yKool napisał:

Panowie ja juz zglupialem hehe.. to pjerwszr co to jest? Piasta?
Fag na dole to samo lozysko czy z piasta? Pomocy! :))8a670167869ca28119754b36a1bc8e6c.jpg4bb22eb7af3bc9168886088c6cbebf3a.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Mnie huczało łożysko. Więc zmieniłem to z dolnego zdjęcia

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
FAG 713610900
Właśnie kupiłem na Allejro. 

Hohe podeslij prosze linka :) ten numer co dales to damo lozysko wedlug katalogu..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Hehe ja jestem mega zielony w mechanice ale piasta z roweru.. kojarzy mi sie z tym pierwszym zdjeciem ;-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
10 minut temu, st4yKool napisał:


Hohe podeslij prosze linka :) ten numer co dales to damo lozysko wedlug katalogu..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Zobacz ofertę: FAG PIASTA KOŁA Audi A6 C7 A8 4H Q5 A4 B8 A5 2.0 T
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6877189501

Opublikowano

Na telefonie widze tylko zdjecie pudelka.. pytanie co dokladnie jest w srodku :)))

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
39 minut temu, st4yKool napisał:

4bb22eb7af3bc9168886088c6cbebf3a.jpg

To na powyższym zdjęciu to samo łożysko.

Edytowane przez l2k2

Opublikowano
To na powyższym zdjęciu to samo łożysko.

Dzieki stary :) wszystko jasne..
Teraz pytanie skad mozna kupic oba polaczone faga :) i wedlug mnie za 200pln nie ma opcji.. [emoji14]
Piasta jest drozsza od lozyska jak sie kupuje oddzielnie..
Opublikowano

Za 200 zł to można co najwyżej używkę :decayed:

Edit: nie wiem czy są sprzedawane komplety razem. Jak kupisz samo łożysko: 8K0 625 FR to trzeba je wprasować na starą piastę: 8K0 407 615 B.

Moje łożysko było SNR a nie FAGa:

j1DkF5q.jpg

 

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

Tylko po co kupować piastę? A przy odrobinie zacięcia, to myślę, że imadło do wymiany wystarczy. 

Opublikowano

Jak się dorwie komplet łożyska z piastą to można wymienić we własnym zakresie, bo wystarczy wtedy śruby odkręcić/przykręcić. Z imadłem bym się nie odważył, łożysko musi być przecież prosto zaprasowane z jednakową siłą nacisku na całej powierzchni, żeby nie uszkodzić i nie pojawiło się potem bicie.

Opublikowano
3 minuty temu, l2k2 napisał:

Jak się dorwie komplet łożyska z piastą to można wymienić we własnym zakresie, bo wystarczy wtedy śruby odkręcić/przykręcić. Z imadłem bym się nie odważył, łożysko musi być przecież prosto zaprasowane z jednakową siłą nacisku na całej powierzchni, żeby nie uszkodzić i nie pojawiło się potem bicie.

Może i racja, chociaż całego to się raczej krzywo wcisnąć nie da. A kupowanie używanego, jest moim zdaniem kompletnie bez sensu.

Opublikowano

Piaste sie wymienia jak jakis #%@%$%__# probuje ukradc ci kolo.. odkreca kilka srub.. a twoja ukochana jedzie tak przygotowanym autem kilkaset kilometrow i dzwoni w polowie drogi z amsterdamu do frankfurtu ze cos puka ;-)))

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Piasta z łożyskiem  kosztuje 220zł - nowe + wymiana 100zł - miesiąc temu wymieniłem 

Opublikowano

Mega mega tanio ta piasta z lozyskiem ;-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
7 minut temu, skotmen napisał:

Piasta z łożyskiem  kosztuje 220zł - nowe + wymiana 100zł - miesiąc temu wymieniłem 

Gdzie to taka promocja? I jakiej firmy?

Opublikowano
36 minut temu, Hohe napisał:

Gdzie to taka promocja? I jakiej firmy?

np. Allegro ja zamówiłem w warsztacie na allegro 209,90zł firma Fag

Opublikowano
17 minut temu, skotmen napisał:

np. Allegro ja zamówiłem w warsztacie na allegro 209,90zł firma Fag

To tak jak koledzy pisali, to jest samo łożysko, bez piasty. 

Opublikowano

Panowie co to za błędy mi sterownik złapał ? baterie w pilocie słabe czy co ?

00956 - Key 2: Adaptation Limit Surpassed

00955 - Key 1: Adaptation Limit Surpassed

Opublikowano
2 godziny temu, Hohe napisał:

To tak jak koledzy pisali, to jest samo łożysko, bez piasty. 

Dawałem 350zł z robotą za łożysko z piastą, ponieważ zgodnie z mechanikiem ustaliliśmy, że nie będziemy się męczyć z prasą i kosztami związanymi z wymianą samego łożyska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.