Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Producenci nas kochają i chcą żebyśmy szybciej do nich wracali ;) to z troski [emoji14]

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kupiłeś z pewnego źródła ? mnie też się wydawało że zawsze jest ok 8mm a zimówki nawet więcej

Opublikowano

Panowie jak ktoś chętny na tegoroczny Summers Car Party Katowice 2-3 Września to wpisywać się na listę bo muszę zgłosić ilość samochodów

 

Opublikowano

8mm? To chyba zimowki.. nowe micheliny maja kolo 6.5 max 7...

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano

Panowie, ile średnio wytrzymują łożyska w B8?

Opublikowano

Ja musiałem wymienić przy ok. 100k przebiegu. Z tym, że nie wiem czy to pierwsza czy druga wymiana (auto kupiłem z nalatanymi 80k) ;)

Opublikowano

Hmm, tak obliczyli księgowi? :eusathink:Mi poleciało prawe łożysko też przy ok. 100 tys. km

Opublikowano

znajomy ma 300k km i nie ma problemu z łożyskami...

Opublikowano

No u mnie ponad 300 I tez póki co spokój, nie były raczej wymieniane. Główki wahaczy też super, tulejki jedynie do wprasowania były nowe, Lema :)

Opublikowano

Łożyska często siadają w B8 

Opublikowano

No właśnie. Ja wymieniałem przegub przy 180k ostatnio i okazalo się, że łożysko rupieć. Niby nic nie było słychać, albo ja mam taki słuch. Zastanawiam się czy nie wymienić drugiego. 

Opublikowano

Fag idzie na pierwszy montaż jakby co.

Opublikowano
1 godzinę temu, Hohe napisał:

Zastanawiam się czy nie wymienić drugiego. 

Ja bym się nie zastanawiał, tylko od razu wymieniał ;)

Opublikowano

Tak chyba zrobię. 

Opublikowano
15 minut temu, Hohe napisał:

Tak chyba zrobię. 

ile masz nalotu?

 

Panowie listwy wewnętrze sline są takie same dla sedan/avant?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-listwy-progowe-org-i6886203921.html?snapshot=MjAxNy0wNy0xMVQxNzoxMzoyMC45MzdaO2J1eWVyOzVmMzZjOTBhMjhjZmZiOGExZjliZDNmMTUzYTM1NWM3ZGU0MTFlZGNkNDA5NzBiZGE5YmRiNGY4YzFmZDNmMzQ%3D

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Jakby, ktoś temat domykania dalej drążył to tu wątek z forum zagramanicy (w prawdzie dla A8, ale myślę że u nas będzie podobnie, a przynajmniej ułatwi montaż)

https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d3-platform-discussion-60/added-softclose-door-my-audi-a8-2003-a-2882510/

Opublikowano
Opublikowano

Panowie nie chce się ktoś zamienić na sprężyny S-line za sprężyny Eibach? Mam eibachy ale trochę za duża gleba dla mnie bo trę zderzakiem przy każdym wjeździe do garażu.

Opublikowano
17 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

coś ktoś ? :)

Takie same.


Co do łożysk, mi pierwsze poleciało przy 180tyś (PP), delikatnie słychać drugie, ale poczekam aż zacznie je lepiej słychać, to nie pomylę się z obstawianiem które to.

Opublikowano
Teraz, JawoR36 napisał:

Takie same.


Co do łożysk, mi pierwsze poleciało przy 180tyś (PP), delikatnie słychać drugie, ale poczekam aż zacznie je lepiej słychać, to nie pomylę się z obstawianiem które to.

danke

Pewnie przy tych łożyskach ma znaczenie nie tylko przebieg ale i gdzie auto jeździło. Jak po polskich drogach to nie ma co się dziwić że 100k km nie wytzymuje.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.