Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ile masz nalotu?

 

Jakieś 180k. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Jakieś 180k. 

to tak jak umnie , tyle że do 150k km auto jeździło za granicą i na kołach 16 cali. Duże koła + nie właściwe ET/dystane niszczą szybko łożyska.

Opublikowano

170kkm i bede wymienial razem z piastami..

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano
170kkm i bede wymienial razem z piastami..

Sent from my SM-T815 using Tapatalk



Inaczej nie wymienisz. To są całe piasty z łożyskami.
Opublikowano

Nie.. kupujesz oddzielnie.. tylko musisz prase miec :)

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano

Ja w mojej pierwszej B8 wymieniałem samo łożysko chyba 250zl płaciłem plus 150 za wymianę lub 100 

Opublikowano

Masz racje. Zgubiło mnie to że łożysko jest przykręcane do piasty a nie wciskane. Są dwie wersje jak mówisz. Z piasta i gołe. Ja zmieniałem całe więc dlatego mi się pojebalo.

Opublikowano

Ori czy cos innego? Bo ja calych nie widzialem.. tylko lozysko i piasta odzielnie.. daj jakis numerek/link na te skompletowane :)

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano

Ja się do końca nie orientuję, ale moje mimo iż było zamontowane w piaście (chyba to była piasta), to i tak musiałem użyć prasy. 

Opublikowano
2 godziny temu, mlody020 napisał:

Jakby, ktoś temat domykania dalej drążył to tu wątek z forum zagramanicy (w prawdzie dla A8, ale myślę że u nas będzie podobnie, a przynajmniej ułatwi montaż)

https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d3-platform-discussion-60/added-softclose-door-my-audi-a8-2003-a-2882510/

W A8 to pikuś, tam było fabrycznie. Są piny we wtykach i kodowanie koleś robi. U nas to całkiem inna rzeźba. 

Ale nie zniechęcam. ?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

FAGa z robota mnie wyszlo 350zl. Mowie tu lozysku z piasta.

Opublikowano

Zmieniałem w tym roku w marcu łożysko razem z gniazdem (piastą) FAG płaciłem 270 zł. Przy nalocie 225km. Widać że stare było od nowości. 

Opublikowano
Godzinę temu, Hohe napisał:

Ja się do końca nie orientuję, ale moje mimo iż było zamontowane w piaście (chyba to była piasta), to i tak musiałem użyć prasy. 

Czasem piasta siedzi tak mocno w zwrotnicy że musisz ją zdemontować i wyprasować z niej piastę z łożyskiem. 

Opublikowano

Piastę udało mi się wytluc, ale w piastę jest wprasowana ta część do której jest przykręcone koło. I do tego musiałem użyć prasy. 

Opublikowano
FAGa z robota mnie wyszlo 350zl. Mowie tu lozysku z piasta.


Dacie jakis numer czesci? W holandii nie moge znalesc takiego kompletu a jestem w tym tygodniu w PL to bym kupil chetnie. Dzieki !!!
Opublikowano
10 minut temu, st4yKool napisał:

 


Dacie jakis numer czesci? W holandii nie moge znalesc takiego kompletu a jestem w tym tygodniu w PL to bym kupil chetnie. Dzieki !!!

 

FAG 713610900

Właśnie kupiłem na Allejro. 

Opublikowano

Koledzy, Jaka funkcję pelni ten przycisk? 62341f95c95d120b12dc68b803d96b17.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, ArkadiuS napisał:

Koledzy, Jaka funkcję pelni ten przycisk? 62341f95c95d120b12dc68b803d96b17.jpg

Myślę, że wyłącza monitorowanie wnetrza. 

Opublikowano

Panowie ja juz zglupialem hehe.. to pjerwszr co to jest? Piasta?
Fag na dole to samo lozysko czy z piasta? Pomocy! :))8a670167869ca28119754b36a1bc8e6c.jpg4bb22eb7af3bc9168886088c6cbebf3a.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Dobre pytanie. To na dolnym zdjeciu sprzedają jako łożysko z piastą. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.