Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Gibons napisał:

No własnie większość jest black, ja już po 3-ech z rzędu czarnych autach chce jakiejś odmiany. Białas to byłby ideał :wink: A jeszcze lepiej białas z dodatkami czarnymi, a najlepiej w Allroadzie :)

Damian oba odpadają, chce automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dwie czarne b8 i powiedziałem sobie że chce inny kolor ;) mnie najbardziej podoba się daytona lub czerwony. Biały trochę juz oklepany i coraz mniej mi się podoba. A co się trafoło ? czarne hehe i jest czarne, ale zadowolony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gibons napisał:

Też miałem dwie czarne b8 i powiedziałem sobie że chce inny kolor ;) mnie najbardziej podoba się daytona lub czerwony. Biały trochę juz oklepany i coraz mniej mi się podoba. A co się trafoło ? czarne hehe i jest czarne, ale zadowolony jestem.

Wiadomo jak sie trafi ladna sztuka w czerni to nie bede rozpaczal ;)

Wg mnie warta uwagi, szkoda tylko że cena netto i przeracza moj budzet.

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-panorama-tempomataktywnyoplaconysprzedamzamiana-ID6yIGJB.html#abf006e6e5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy takiej jeździe jest nie możliwe zrobić więcej niż 750km. A wszystko z autem jest ok...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe też są dwa kolory i wg mnie ibis white wygrywa, bo jest zimny, nie lekko żółtawy jak perła. Poprzednie właśnie miałem biały zimny i się zdziwiłem jak dwa obok siebie stały, że jest jeszcze inny biały w palecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turzol napisał:

Wiadomo jak sie trafi ladna sztuka w czerni to nie bede rozpaczal ;)

Wg mnie warta uwagi, szkoda tylko że cena netto i przeracza moj budzet.

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-panorama-tempomataktywnyoplaconysprzedamzamiana-ID6yIGJB.html#abf006e6e5

 

Dzwoń do gościa bo pewnie się pomylił przy wystawianiu, jak szukałem swojej to miałem to jechać oglądać, stała za 62999zł BRUTTO, czyli auto wisi 1.5 miesiąca:wink: albo wtedy się pomylił albo teraz, dziwne że się nie sprzedało bo wygląda OK:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pucek napisał:

Dzwoń do gościa bo pewnie się pomylił przy wystawianiu, jak szukałem swojej to miałem to jechać oglądać, stała za 62999zł BRUTTO, czyli auto wisi 1.5 miesiąca:wink: albo wtedy się pomylił albo teraz, dziwne że się nie sprzedało bo wygląda OK:wink:

Bede dzwonił w pon. Przy okazji co to za mocowania w oparciach przednich foteli? Kumpel ma takie cos w Superb i zwie sie to przygotowanie pod montaz multimediow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto już wisi i wisi :) pamiętam dobrze. Wcześniej miał w innym miejscu foty zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gibons napisał:

To auto już wisi i wisi :) pamiętam dobrze. Wcześniej miał w innym miejscu foty zrobione

No wtedy miał fotki na takiej polnej drodze, szukałem trochę auta i nigdy go nie widziałem, dopiero się pojawił 1.5m temu jak jechałem po swojego do Nowego Sącza, skoro długo wisi to albo cena nie ta albo gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na takiej drodze były foty. Jak ja szukałem dla siebie jak jeszcze nie sprzedałem poprzedniej to już ona była tak jak piszesz chyba za ok 63tyś więc pewnie masz rację to cena brutto 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pucek napisał:

No wtedy miał fotki na takiej polnej drodze, szukałem trochę auta i nigdy go nie widziałem, dopiero się pojawił 1.5m temu jak jechałem po swojego do Nowego Sącza, skoro długo wisi to albo cena nie ta albo gniot.

Pewnie to drugie skoro tyle czasu sie sprzedaje. Tak w ogóle to trzymaja skubance ceny jak na swój rocznik. Z jednej strony można sie juz pokusić o polifta w ośce, ale serce podpowiada jednak V6 z potencjalem na wieksze moce i relatywnie niskie spalanie i zdania nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, nie odpuszczaj, jak raz kupisz 3.0tdi to już nigdy nie kupisz innego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pucek napisał:

Turzol, nie odpuszczaj, jak raz kupisz 3.0tdi to już nigdy nie kupisz innego:decayed:

Swego czasu mój dobry kumpel oddał mi swoje pomodzone 3.0 CCWA na detailingi i pozwolił używać do woli :) Na początku myslalem ze to zauroczenie, ale od dluzszego czasu nie moge spac po nocach i juz wiem ze to byla strzala amora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, turzol napisał:

Swego czasu mój dobry kumpel oddał mi swoje pomodzone 3.0 CCWA na detailingi i pozwolił używać do woli :) Na początku myslalem ze to zauroczenie, ale od dluzszego czasu nie moge spac po nocach i juz wiem ze to byla strzala amora :decayed:

Jakbyś przejechał się pomodzonym 3.0TFSI to byś dopiero się zauroczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 3.0tfsi kusi jako kolejne [emoji14] może z USA do lekkiej korekty ;)
Tylko póki co inne wydatki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, olinek2 napisał:

Mnie 3.0tfsi kusi jako kolejne emoji14.png może z USA do lekkiej korekty ;)
Tylko póki co inne wydatki :(

b8 czy C7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...