Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie ja tez Miałem i zmieniłem na mmi 3g i dalej jest 

później popatrzę na schemat

Edytowane przez WydRos

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Głupie pytanie... Dyfuzor sline z sedana podejdzie do avanta? 

 

Edit. Już wszystko wiem :hi:

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
22 godziny temu, Hohe napisał:

Panowie, nie zalegają komuś siłowniki do el. klapy 8K9827552A? 

Potrzebuję kupić. 

Sprawdzę u siebie bo leży  jakiś luzem, jako coś to dam znać. ale dopiero w poniedziałek. 

Opublikowano

Jakim kluczem przykręcone są stołki? Próbowałem bitem T30 ale za luźny :facepalm:

Opublikowano

Spline M10

Opublikowano
Jakim kluczem przykręcone są stołki? Próbowałem bitem T30 ale za luźny :facepalm:
dokladnie.

Spline S2 M10
71e378530ac7f2aa221379ab8ad31151.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kończy mi się prawy żarnik , swieci na zielono co chwile gaśnie . Moje pytanie brzmi jak wyciągnąć lampy z przodu czy wychodzą tak samo jak w przed liftowych  wersjach ??? Tam widziałem są na 3 śrubach i lampa wyjeżdża a jak jest w lifcie ? Tak samo ? A drugie pytanie macie jakieś sprawdzone źródło gdzie mógłbym kupić żarniki żeby były napewno Orginalne nie chińskie ???

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
1 minutę temu, WojtekA4B8 napisał:

Kończy mi się prawy żarnik , swieci na zielono co chwile gaśnie . Moje pytanie brzmi jak wyciągnąć lampy z przodu czy wychodzą tak samo jak w przed liftowych  wersjach ??? Tam widziałem są na 3 śrubach i lampa wyjeżdża a jak jest w lifcie ? Tak samo ? A drugie pytanie macie jakieś sprawdzone źródło gdzie mógłbym kupić żarniki żeby były napewno Orginalne nie chińskie ???

Lampy wychodzą tak samo jak w przedlifcie.

Ktoś tu na forum sprzedaje takie palniki ...

Opublikowano

Hammer sprzedaje żarniki. Uzywa ktos Osram Blue ? mysle czy by sobie takich nie zalozyc

Opublikowano
10 minut temu, krystian3769 napisał:

Moje pytanie brzmi jak wyciągnąć lampy z przodu czy wychodzą tak samo jak w przed liftowych  wersjach ??? Tam widziałem są na 3 śrubach i lampa wyjeżdża a jak jest w lifcie ? Tak samo ?

 

13 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

A drugie pytanie macie jakieś sprawdzone źródło gdzie mógłbym kupić żarniki żeby były napewno Orginalne nie chińskie ???

 

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

Hammer sprzedaje żarniki. Uzywa ktos Osram Blue ? mysle czy by sobie takich nie zalozyc

Jak dla mnie nie ma lepszych, kupiłem w poprzedniej b8 nowe i byłem mega zadowolony z światła, ale 6000 odpada, za zimno, ja miałem 5000 i było już i tak „niebiesko”

Opublikowano
11 minut temu, Hugo napisał:

 

 

Dzięki za info !!! 

Opublikowano
4 minuty temu, WydRos napisał:

Jak dla mnie nie ma lepszych, kupiłem w poprzedniej b8 nowe i byłem mega zadowolony z światła, ale 6000 odpada, za zimno, ja miałem 5000 i było już i tak „niebiesko”

5000k to max

Opublikowano
14 minut temu, Gibons napisał:

Hammer sprzedaje żarniki. Uzywa ktos Osram Blue ? mysle czy by sobie takich nie zalozyc

Ok dzięki a jakie byście polecili 6000k czy orginał 4300k

Opublikowano
1 minutę temu, WojtekA4B8 napisał:

Ok dzięki a jakie byście polecili 6000k czy orginał 4300k

sa tez ori 4800k philipsa chyba

Opublikowano
1 minutę temu, WojtekA4B8 napisał:

Ok dzięki a jakie byście polecili 6000k czy orginał 4300k

Jak dla mnie 5000 to już max, kwestia co ci pasuje 

Opublikowano

Poleca ktoś jakaś przetwornice napięcia do usb? Montował ktoś w aucie? Będę zmieniał schowek w tunelu i wrzuciłbym tam gniazdo na usb żeby nie musieć mieć ładowarki w gnieździe zapalniczki cały czas tylko bezpośrednio kabel usb, wiem ze w b7 ktoś montował 

Opublikowano

Też myślę, że do 5000k to max. Im większa temp tym gorzej świecą, szczególnie jak jest mokro. 

Opublikowano
4 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Czyli lepiej wziasc Osram 4300K i lepiej będzie świecił niż Osram Blue 6000K ?? 

Opublikowano

Panowie, czy przy zmianie navi z mmi 2G na 3g HD zmienia się kodowanie? Jeśli tak to może ktoś napisać co i jak? Nie znalazłem nic na forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.