Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
33 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:
5 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Czyli lepiej wziasc Osram 4300K i lepiej będzie świecił niż Osram Blue 6000K ?? 

Tak lepiej świeci 4300k. Miałem osram 4300k przez jakieś 2 Msc, zmieniłem na 6000k. 4300k świecił dużo lepiej w nocy, deszczu. Znowu 6000k ma jak dla mnie ładna barwę, nie jest to mocny niebieski. Wpada bardziej w biel, lekko coś tam niebieskie się wychyla. Mi bardziej pasują 6000k, gdybym jeździł po nocach cały czas to może te 4300k bym zostawił. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, corradoowner napisał:

Panowie, czy przy zmianie navi z mmi 2G na 3g HD zmienia się kodowanie? Jeśli tak to może ktoś napisać co i jak? Nie znalazłem nic na forum

Zmienia się pv

Opublikowano

co to jest pv?

Opublikowano
25 minut temu, corradoowner napisał:

co to jest pv?

Kodowanie. Wpisz w Google VCDS PV i znajdziesz. 

Opublikowano
41 minut temu, corradoowner napisał:

co to jest pv?

Odezwij się na Prywatna Wiadomość :grin:

Trzeba zmienić w gateway kodowanie i w 5F zależnie od wyposażenia 

Opublikowano
1 godzinę temu, corradoowner napisał:

co to jest pv?

W 19 gateway wejdź w instlation list, odznac 07 control, media palyer 01, navigation, a  zaznacz 5F, bo aso przywróciło oryginalne kodowania 

co tam dokldales do auta jescze to to zaznacz 

Opublikowano

Panowie kto ma udostępnić głowice VAS 5054  z okolic Oświęcim Bierun tychy Pszczyna ?

Opublikowano

orientujecie się czy zderzak tylni różni się czymś w wersjach sedan i kombi? szukam od dawna wersji s-line do sedana do przedlifta i nie ma na allegro, a jest pełno do kombi i avant (avant wiem że ma inny nr części)

Opublikowano
5 minut temu, M4RK0 napisał:

orientujecie się czy zderzak tylni różni się czymś w wersjach sedan i kombi? szukam od dawna wersji s-line do sedana do przedlifta i nie ma na allegro, a jest pełno do kombi i avant (avant wiem że ma inny nr części)

Różni się od avanta nie pasuje do sedana i odwrotnie :)

Opublikowano

ok dzięki. znalazłem taki http://allegro.pl/zderzak-tylny-audi-a4-b8-sedan-8k5-s-line-ladny-i7216582508.html#thumb/8

 

tylko że nr części mi nie pasuje, bo powinno być 8k5 807 303C. ten z aukcji na pewno jest sline od sedana?

Opublikowano
2 minuty temu, M4RK0 napisał:

ok dzięki. znalazłem taki http://allegro.pl/zderzak-tylny-audi-a4-b8-sedan-8k5-s-line-ladny-i7216582508.html#thumb/8

 

tylko że nr części mi nie pasuje, bo powinno być 8k5 807 303C. ten z aukcji na pewno jest sline od sedana?

nie dałbym tyle kasy za taki zderzak w takim stanie 

Opublikowano

 nie ma slina do sedana przedlift , same polifty albo kombi. w aso pewnie ze 2 koła za sam zderzak bez dokładki wiec już szukam obojętnie jaki stan, i tak będzie lakierowany

 

tu jeszcze droższy i dokładka do wymiany http://allegro.pl/zderzak-tyl-s-line-audi-a4-b8-sedan-40z-i7262080866.html#thumb/2

 

 

Edytowane przez M4RK0

Opublikowano

Panowie zamiennik opon 255/35/19 jaki można wsadzić? Fela 19 Pompei 8.5 szerokości

są 255/35 i wyglada ok 

 

co powiecie o firmie nankang?

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

wydros
235/40/19 będzie mieć najbardziej zbliżony obwód koła ale ciężko z dostępnością no i cena wyzsza niż "standard" 255/35

Nankangi kupują stance'owcy bo się dobrze naciągają.

Z takich budżetowych z dobrą trakcją popatrz na Vredestein Ultrac Sesanta.
Na mocnych A3 FWD chłopaki sobie chwalą.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy ktoś z was używa 0w40 i jeśli tak to jakiego?

Opublikowano
6 godzin temu, WydRos napisał:

Panowie zamiennik opon 255/35/19 jaki można wsadzić? Fela 19 Pompei 8.5 szerokości

są 255/35 i wyglada ok 

 

co powiecie o firmie nankang?

jeździłem jeden sezon na nankangach i można zauważyć, że jest cicha, na mokrym dawała rade, i mało co jej ubyło po 10 tys km.

Opublikowano
3 godziny temu, skrzypul napisał:

wydros
235/40/19 będzie mieć najbardziej zbliżony obwód koła ale ciężko z dostępnością no i cena wyzsza niż "standard" 255/35

Nankangi kupują stance'owcy bo się dobrze naciągają.

Z takich budżetowych z dobrą trakcją popatrz na Vredestein Ultrac Sesanta.
Na mocnych A3 FWD chłopaki sobie chwalą.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

No bo wpadły mi Pompei oryginały i tylne dwie są ok ale na przód na już potrzeba 2letnich

sa wszystkie 255/35

mowisz ze jak wrzucę 235/40 to nie będzie widać różnicy? 

No i na tył dystans lekki by się zdał 

PS 

duzo lepiej siedzą jak te 18 z a5:)

 

C997270B-382D-4D82-B9D1-05E46CBB745F.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, Hubertus01 napisał:

jeździłem jeden sezon na nankangach i można zauważyć, że jest cicha, na mokrym dawała rade, i mało co jej ubyło po 10 tys km.

To coś stosunkowo do kormorana/Dębicy podobne ? Czy Polka wyżej 

Opublikowano

Panowie nie leży u kogoś może prawa zaślepka spryskiwacza 8K0 955 276 K? Do zderzaka competition.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany szukam dekielka do felgi 18' nr 8T0601170. Widziałem jakis czas temu jak ktos sie oglaszal na forum z workiem dekielkow. Moze ktos pamieta kto to był?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.