Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
45 minut temu, Hohe napisał:

Niezwykle odważna budowa zdania. 

Hehe Nio 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
23 godziny temu, barca8585 napisał:

Jaka fajna 17 do b8 kolor lava grey auta 

Będzie ciężko teraz, licea są na razie zamknięte :decayed:

Edytowane przez egon47

Opublikowano
2 godziny temu, egon47 napisał:

Będzie ciężko teraz licea są na razie zamknięte :decayed:

?

Opublikowano

Teraz na poważnie koledzy potrzebuje kupić jakaś fajna felgę 17 do siebie która w miarę będzie fajnie się prezentować wiem że to tylko 17 i raczej szału nie ma ale taki padł wybór wiec czekam na jakaś fajna propozycje może fotę 

Opublikowano
43 minuty temu, barca8585 napisał:

Teraz na poważnie koledzy potrzebuje kupić jakaś fajna felgę 17 do siebie która w miarę będzie fajnie się prezentować wiem że to tylko 17 i raczej szału nie ma ale taki padł wybór wiec czekam na jakaś fajna propozycje może fotę 

Szukaj 18 to jest minimum na lato do B8  ta jest mega jak na 18 do dziś żałuję że sprzedałem i nie zostawiłem jej na zimęspacer.png

Opublikowano
37 minut temu, egon47 napisał:

Szukaj 18 to jest minimum na lato do B8  ta jest mega jak na 18 do dziś żałuję że sprzedałem i nie zostawiłem jej na zimęspacer.png

Jest spoko ale chyba nie ma ich z niskim et 

Opublikowano

 

2 minuty temu, barca8585 napisał:

Jest spoko ale chyba nie ma ich z niskim et 

To szukaj czegoś z A5

Opublikowano
1 minutę temu, egon47 napisał:

 

To szukaj czegoś z A5

Tak najlepiej z a5 wtedy będzie git siedziało ?

Opublikowano

:hi:

Pare dni auto nie ruszane, dzis podchodze i grill oberwal, nie wiem kto ani kiedy ?

Ktoś podpowie jak wyglada naprawa z ac? Czy hajs do reki czy w aso? 

 

IMG_20200326_113543.jpg

Opublikowano
24 minuty temu, szafa napisał:

:hi:

Pare dni auto nie ruszane, dzis podchodze i grill oberwal, nie wiem kto ani kiedy ?

Ktoś podpowie jak wyglada naprawa z ac? Czy hajs do reki czy w aso? 

 

IMG_20200326_113543.jpg

Szkoda się babrać z AC, kup używany grill za 400-500 czarny i wymień, najlepsze rozwiązanie 

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

Szkoda się babrać z AC, kup używany grill za 400-500 czarny i wymień, najlepsze rozwiązanie 

Dokladnie, kup w plaster miodu i bedzie pasowac do oslon przeciwmgielnych :D

Opublikowano

Siemanko, pytanie mam. Jak sprawdzić bez demontażu, ilu pinowy mam zamek w drzwiach? W ASO nie bardzo mógł mi pomóc. Od czego tj zależne? Rocznik, wyposażenie, czy jeszcze coś innego?

Padły mi wszystkie trzy, poza kierowcą. Standardowy problem, central nie otwiera i można tylko otworzyć drzwi od wewnątrz. Po każdorazowym zamknięciu pilotem problem się powtarza.

Jak ktoś by mógł pomóc, będę wdzięczny A6C6 vin: WAUZZZ4F49N053216 :hi:

Opublikowano

Mam pytanko, orientuje się ktoś czy blendy w drzwi i trójkąty Banga będą pasować z a5 sportbacka do A4 avanta? 

Opublikowano
56 minut temu, Hilton napisał:

Mam pytanko, orientuje się ktoś czy blendy w drzwi i trójkąty Banga będą pasować z a5 sportbacka do A4 avanta? 

Trójkąty nie ,ale blendy tak. Z tym ze chyba przód nie pasował. Więc sam tyl. 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano

Witam jakie oponki do felgi 7.5Jx17H2 ET28

Opublikowano

Panowie klapa tylna i pas tylni jest taki sam w przed i po lifcie?

Opublikowano
23 godziny temu, Hilton napisał:

Mam pytanko, orientuje się ktoś czy blendy w drzwi i trójkąty Banga będą pasować z a5 sportbacka do A4 avanta? 

Okk znalazłem to już, tak jak pisałem trójkąty nie pasują, pasują jedynie maskownice drzwi przednich, tylne nie pasują:)

Opublikowano
25 minut temu, Maciek02 napisał:

Panowie klapa tylna i pas tylni jest taki sam w przed i po lifcie?

Klapa jest ta sama, pas pewnie również:)

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Okk znalazłem to już, tak jak pisałem trójkąty nie pasują, pasują jedynie maskownice drzwi przednich, tylne nie pasują:)

Dzięki wielkie ?

 

Opublikowano

witam mam pytanie mam przedlifta z skrzynią  tiptronic i chciałbym wymienić gałkę na polift z pikowana skórą ma ktoś numer bo potrzebuje 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.