Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Grzegorz- znasz jeszcze jakieś miejsca prócz alledrogo gdzie można poszukać sufitów do b8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam :wink:

Trzeba pytać na dużych Giełdach samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz popatrzeć na ebay'u. tylko kwestia jak z wysyłką tego ustrojstwa :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay-u tez właśnie nie ma...kurcze bedzie problem... jak by komus sie o uszy obiło to dajcie znac a ja bd cierpliwie na allegro szukac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany:decayed:

Pytanie mam szybkie - czy warto się rozglądać za B8 (powiedzmy 3.0tdi) z przebiegiem w okolicach 200tyś.? Oczywiście auto musiało by mieć wszelkie papiery potwierdzające serwisowanie, itp.

Jak te silniki znoszą tego typu przebieg - jestem świadomy, że 4-letnie auto w Niemczech, tym bardziej 3.0tdi będzie miało takowy przelot, a nie jak w Polsce 150tyś.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiało mozesz dać -30 mm :wink:

ja dałem w swoim eibacha do zwykłych amorów i jest za miękko moim zdaniem i za bardzo siada na chopkach. Wie ktoś może jakie amory (nr fabryczny) na przód i tył od s-line będą pasowały do mojego b8 2.0 tdi quattro kombi caha.? Musze zmienić bo wygląda slicznie ale jezdzi sie słabo tzn ja nie lubie takiej miekkiej fury + problem na chopkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta Patroxa i Mirona ma w okolicach 200 tys, podpytaj ich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja go pytałem w zeszłym roku gdy chciał sprzedać to miało 160-180 tys, nie pamiętam dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc od 300tys trzeba byc czujnym tj sprawdzic czy wtryski nie leja, bo to potrafi niszczyc silnik.

Temat rozrzadu poprawiony, pozostaje tylko temat lozyskowania klap wolnych obrotow - chyba jedyne ryzyko.

Reszta gratow bardzo mocna, sprzeglo dwutarczowe, dyfer, skrzynia, polosie od S4.

Moj ma 110 tysiecy i jedyna awaria to wymieniony jeden kolektor (spodziewam sie wymiiany/naprawy drugiego jak sie zacznie blad pojawiac).

Poza tym genialnie mruczacy potwor ktory bardzo sie rozni w odczuciach z jazdy z czerocylindrowymi silnikami. Pewnie ostatnia szansa na V6 - np w nowych bmw trojkach juz 6cylindrowek nie ma.

pozdr!

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wiadomości w moim a5 czyli pewnie a4 poliftowym też, światła przeciwmgłowe to są żarówki h8 a nie jak wcześniej H11 - zresztą błędnie podaje nawet producent żarówek na pierwszy montaż - OSRAM

OSRAM Automotive Lighting - Search and find quickly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzić w ETCE jaki nr amorów zawieszenia s-line będzie pasował do mojej a4 2.0 tdi 170 CAHA quattro kombi 2008 rok , jak coś szukałem to wychodzi mi że przód chyba powinno być 8K0413031 AH lub zamiennie CK, a tył 8K0513035 L lub AS . Może ktoś to potwierdzić ? zapisałem to sobie na kartce ale nie wiem teraz czy takie mam czy takie mają być od s-line:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi podać jakieś wymiary jak przykleić listwy progowe S-line chodzi mi o to czy mają być na środku proga czy mają być trochę przesunięte chodzi mi o odległości od końca listwy do kanty błotnika przedniego i tylnego, wiem tylko że listwa z końcówką 932 to prawa a 931 to lewa , jednocześnie zapytam o umiejscowienie emblematu S-line na błotniku czy ma ktoś to w jakiś sposób zwymiarowane, pytam ponieważ jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będę montował pakiet S-line zewnętrzny i chcę mieć to wszystko dobrze zrobione. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...