Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz bez problemu załozyc :wink:

Musisz zmienic sterowniki w drzwiach ale wczesniej odczytaj jakie masz moze ci obsługują składanie lusterek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jest to gdzieś opisane jakie numery sterowników obsłużą tę funkcję ?

Jak bedzie z kupował to ci podpiewiem :decayed: koszt jednego sterownika to od 80 do 120 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli mam pakiet oświetlenie to mogę uruchomić VCDS'em to żeby oświetlenie pod nogami paliło się cały czas przy włączonych światłach? aktualnie mam tak, że pali mi się tylko jak otwieram auto z pilota, otwieram drzwi lub wyciągam kluczyk ze stacyjki :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz odblokowane UKRYTE MENU ?

Ukryte MENU w MMI 3G

5F-Inf.Elektr.--->ADAPTACJA 10--->Channel 6 zmiana z 0 na 1

Reszte masz tu :wink: ---> AudiEnthusiasts Vag Com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w MCE 09 kodowanie

Oświetlenie w przestrzeni nóg (regulacja)

09-Centr.Elektr.--->Coding07---> Long Coding Helper---> BYTE 16 Bit 6 zmiana z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też jest w linku, ale mimo wszystko dziękuję :hi: chyba jakieś dobre whisky będę Ci musiał postawić w BT za tą pomoc :decayed::good:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 21:09 ----------

uaktywnione :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s18.postimage.org/kn352gpn9/audi1.jpg

czy zegary z kolorowym fisem mają też inną barwę podświetlenia obroto i prędkościomierza (wydają mi sie bardziej podchodzące pod niebieski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby sie ktoś orientował to poszukuje kompletnej podsufitki do a4 b8 kombi ale w normalnej cenie do max 2000 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nikt nie testował takiej konfiguracji ale problem moze być z roznicy wysokosci przód wzgledem tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli etka niewiele pomoże? rozumiem że chodzi Ci o to że przód może troche wysoko być po przełożeniu ze względu na większy ciężar silnika 3.0 tfsi z s4 w stosunku do 2.0 tdi?

Tak sądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W mojej A4 B8 2011/04 1,8 TFSI silnik CDHA skrzynia NCT z przebiegiem 20.000km (na gwarancji ASO) prze zmianie biegów 1-2-3 w fazie wysprzeglania słychać stukanie dochodzące ze skrzyni biegów.

Byłem w ASO potwierdzili, że jest coś nie tak – zabrali samochód na warsztat i po godzinie oznajmili, że muszę odstawić samochód na kilka dni bo trzeba będzie ściągnąć skrzynie biegów i sprawdzić co się dzieje. Również poinformowano mnie, że jeśli trzeba będzie wymienić tarczę sprzęgłową to niestety gwarancja nie obejmuje tej części i będę musiał pokryć wydatek z własnej kieszeni.:slina:

Panowie ktoś może coś doradzić?

Czy to normalne dla skrzyń NCT aby po 20.000km zwykłej jazdy coś zaczynało się już psuć.

Z góry dziękuję za poradę.

Pozdrawiam

Po dwutygodniowym postoju samochodu w ASO i po nieudanej próbie naprawy skrzyni biegów skończyło się na całkowitej wymianie na nową. Stuki i świsty już nie występują pozostaje tylko niesmak czy nowoczesne skrzynie Audi muszą być całkowicie wymieniane po 20.000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...