Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę dzisiaj po autko po virusie! Morda już sie haha :)

No to trzeba jakiś spocik BeÓsemek zorganizować ... może pozarażasz inne jak będą się bawić na jednym parkingu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro wracam z De i zamawiam w IC , wkoncu obniże moją klacz

Daj znać jaką cenkę dostaniesz z upustem ;)

iPad Tapatalk HD

:hi:

dostałęm odpowiedz z IC , ale szału nie ma ...

Pytanie:

E10-15-011-01-22 EIBACH Pro-Kit AUDI A4 (B8) Limousine / Sedan 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI bez skrzyni automatycznej, 11.07- 35/30mm

Odpowiedź:

Towar E10-15-011-01-22 dostępny u producenta po 22.07.2013 r. Cena 474,39detal netto. Czas realizacji

-tryb normalny – 4 tygodnie (od dnia złożenia zamówienia stokowego u producenta)

- ekspres – 3-5 dni plus dopłata ok. 24 euro (zamówienia realizowane przez dział ekspresów).

Najbliższe zamówienie stokowe wysyłamy 24.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wracam z De i zamawiam w IC , wkoncu obniże moją klacz

Daj znać jaką cenkę dostaniesz z upustem ;)

iPad Tapatalk HD

:hi:

dostałęm odpowiedz z IC , ale szału nie ma ...

Pytanie:

E10-15-011-01-22 EIBACH Pro-Kit AUDI A4 (B8) Limousine / Sedan 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI bez skrzyni automatycznej, 11.07- 35/30mm

Odpowiedź:

Towar E10-15-011-01-22 dostępny u producenta po 22.07.2013 r. Cena 474,39detal netto. Czas realizacji

-tryb normalny – 4 tygodnie (od dnia złożenia zamówienia stokowego u producenta)

- ekspres – 3-5 dni plus dopłata ok. 24 euro (zamówienia realizowane przez dział ekspresów).

Najbliższe zamówienie stokowe wysyłamy 24.05.

Jak doliczysz te 100zł to wychodzi to samo co na stronie producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60zł taniej...

ale z tą przesyłką za 23€ to przesada :facepalm:

Zamawiasz w IC?

@Arek ja będę z rodzinką nad morzem 3 -mieście jeszcze nie mam daty ale gdzieś w cerwiec/lipiec

tu odpowiedziałem na wrażenia po chipie http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupa-virusa-hamownie-nowy-sacz-274309/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tarcze i klocki na przod ? Jakieś nawiercane bym chciał. Obecnie klocki mam do wymiany , tarcze rownież podczas hamowania czuć ze są krzywe:D on i już wyciorane. Wogole zrobiłem podsufitke w alkantarze, wypasik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek ja będę z rodzinką nad morzem 3 -mieście jeszcze nie mam daty ale gdzieś w cerwiec/lipiec

Ja wiem, że dla większości z południa Szczecin leży nad morzem ;-) ... ale Trójmiasto to niestety już zdecydowanie nie ta część Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kiedyś pojechałem pociągiem, z dziewczyną, "co by jej zaimponować" (jakieś 20 lat temu) nad MORZE do Szczecina :facepalm:

wiecie jaka była reakcja Szczecinian jak zapytałem którędy piechotą na plaże? :shock3:

...a co virusa w CPU i zarazie, czytałem gdzieś, że tylko przez zastrzyk "ten pieniężny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. widzę, że chyba kupowałeś u nich ten tuner DVB-T... przynajmniej opis przy twoim samochodzie pokrywa się z tym czym handlują :wink:

działa to w miarę sensownie bo poważnie rozważam zakup do MMI 3G?

przy okazji ponowię pytanie jako, że poprzednim razem dopisałem je edytując posta i chyba zaginęło w czeluściach internetu... gdzie wozicie gaśnicę? (może jest jakieś dedykowane miejsce w B8) bo ja mam póki co w tej siatce we wnęce bagażnika ale raz na jakiś czas wypada i się telepie po bagażniku na bardziej dynamicznych zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. widzę, że chyba kupowałeś u nich ten tuner DVB-T... przynajmniej opis przy twoim samochodzie pokrywa się z tym czym handlują :wink:

działa to w miarę sensownie bo poważnie rozważam zakup do MMI 3G?

przy okazji ponowię pytanie jako, że poprzednim razem dopisałem je edytując posta i chyba zaginęło w czeluściach internetu... gdzie wozicie gaśnicę? (może jest jakieś dedykowane miejsce w B8) bo ja mam póki co w tej siatce we wnęce bagażnika ale raz na jakiś czas wypada i się telepie po bagażniku na bardziej dynamicznych zakrętach

Naprawde za ta kase warto :wink: wszystko ładnie smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kiedyś pojechałem pociągiem, z dziewczyną, "co by jej zaimponować" (jakieś 20 lat temu) nad MORZE do Szczecina :facepalm:

wiecie jaka była reakcja Szczecinian jak zapytałem którędy piechotą na plaże? :shock3:

...a co virusa w CPU i zarazie, czytałem gdzieś, że tylko przez zastrzyk "ten pieniężny"

Jak coś moge pomoc ogarnac wczasy w Kołobrzegu, i na Rybke do mnie zapraszam :naughty:

:guma:Kołobrzeg - Spacerem.pl, Poznaj magię świata panoram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, jak będę przelotem to zadzwonię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tarcze i klocki na przod ? Jakieś nawiercane bym chciał. Obecnie klocki mam do wymiany , tarcze rownież podczas hamowania czuć ze są krzywe:D on i już wyciorane. Wogole zrobiłem podsufitke w alkantarze, wypasik.

pokaż jakąś fotę tej alkantary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk przekazany kanałami branży dealersko - motoryzacyjnej. Paniom ku przestrodze, panom ku nauce... ;)

Piątek, godziny dobrze popołudniowe, niedługo zamykają. Do salonu Rowiński & Wajdemajer na Targówku wkracza elegancki, nieco już starszy, ale pełen wigoru pan. Towarzyszy mu, cytuję: niewiarygodnie obłędna d*pa (oczywiście w wieku jego potencjalnej córki). Chwilę kręcą się pomiędzy wystawionymi samochodami, po czym pan zwraca się do sprzedawcy z pytaniem, czy znalazłby dla pani coś równie pięknego jak ona. Sprzedawca przytomnie odpowiada, że na coś równie pięknego nie ma szans, ale może zaproponować jakieś tam nieduże Audi.

Audi się pani podoba, w związku z czym następuje festiwal dobierania wyposażenia, na zasadzie: "kochanie, bierz co chcesz". Po skompletowaniu wyposażenia jak z bajki, podpisują zamówienie - wszystko jak najbardziej correct. W końcu pojawia się kwestia zaliczki. Pan oświadcza, że ma przy sobie 1000,- zł, kasa wędruje na stół. Sprzedawca nieśmiało wtrąca, żę będzie to samochód wykonany na specjalne zamówienie, w związku z czym zaliczka wyniesie 10 % wartości, a zatem coś koło 10 tysięcy. Pan bynajmniej się nie wzbrania, tylko w związku z brakiem gotówki zostawia tysiąc, a co do reszty, prosi o podanie konta, by załatwić to przelewem.

Państwo wychodzą.

Poniedziałek rano. Tuż po otwarciu salonu ponownie zjawia się ten sam pan (tyle że już sam)i prosi o zwrot owego tysiaka, ponieważ jak szczerze wyznaje, chciał po prostu przelecieć laskę.

NO CZYŻ NIE MISTRZ ?

Podobno nie bardzo chcieli mu oddać, bo jednak umowa podpisana, aż sprawa ostatecznie oparła się o prezesa. Temu, jak to usłyszał, szczęka opadła, ale bardzo się ubawił. Stwierdził jednak, że przyjemności kosztują i ostatecznie oddali facetowi 500,- ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk przekazany kanałami branży dealersko - motoryzacyjnej. Paniom ku przestrodze, panom ku nauce... ;)

Piątek, godziny dobrze popołudniowe, niedługo zamykają. Do salonu Rowiński & Wajdemajer na Targówku wkracza elegancki, nieco już starszy, ale pełen wigoru pan. Towarzyszy mu, cytuję: niewiarygodnie obłędna d*pa (oczywiście w wieku jego potencjalnej córki). Chwilę kręcą się pomiędzy wystawionymi samochodami, po czym pan zwraca się do sprzedawcy z pytaniem, czy znalazłby dla pani coś równie pięknego jak ona. Sprzedawca przytomnie odpowiada, że na coś równie pięknego nie ma szans, ale może zaproponować jakieś tam nieduże Audi.

Audi się pani podoba, w związku z czym następuje festiwal dobierania wyposażenia, na zasadzie: "kochanie, bierz co chcesz". Po skompletowaniu wyposażenia jak z bajki, podpisują zamówienie - wszystko jak najbardziej correct. W końcu pojawia się kwestia zaliczki. Pan oświadcza, że ma przy sobie 1000,- zł, kasa wędruje na stół. Sprzedawca nieśmiało wtrąca, żę będzie to samochód wykonany na specjalne zamówienie, w związku z czym zaliczka wyniesie 10 % wartości, a zatem coś koło 10 tysięcy. Pan bynajmniej się nie wzbrania, tylko w związku z brakiem gotówki zostawia tysiąc, a co do reszty, prosi o podanie konta, by załatwić to przelewem.

Państwo wychodzą.

Poniedziałek rano. Tuż po otwarciu salonu ponownie zjawia się ten sam pan (tyle że już sam)i prosi o zwrot owego tysiaka, ponieważ jak szczerze wyznaje, chciał po prostu przelecieć laskę.

NO CZYŻ NIE MISTRZ ?

Podobno nie bardzo chcieli mu oddać, bo jednak umowa podpisana, aż sprawa ostatecznie oparła się o prezesa. Temu, jak to usłyszał, szczęka opadła, ale bardzo się ubawił. Stwierdził jednak, że przyjemności kosztują i ostatecznie oddali facetowi 500,- ;)

No to rzeczywiście Mistrz nad Mistrze:polew::polew::polew::polew::polew::shock3::shock3::shock3::shock3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji ponowię pytanie jako, że poprzednim razem dopisałem je edytując posta i chyba zaginęło w czeluściach internetu... gdzie wozicie gaśnicę? (może jest jakieś dedykowane miejsce w B8) bo ja mam póki co w tej siatce we wnęce bagażnika ale raz na jakiś czas wypada i się telepie po bagażniku na bardziej dynamicznych zakrętach

Też się nad tym zastanawiałem kilkanaście dni temu. Poprzedni właściciel woził jak niżej ...

Ja ma gaśnice koło akumulatora i elegancko tam pasuje siedzi ładnie zaklinowana ale mam zamiast koło zestaw naprawczy.

... ale wystarczy chwilkę ruszyć makówką, aby uświadomić sobie że w razie draki może to być bardzo fatalnym miejscem z racji potrzebnego na tę czynność czasu - zwłaszcza jeśli bagażnik będzie załadowany.

Chwilowo gaśnicę wożę za wspomnianym wyżej boczkiem z siateczką - gaśnica była w kartoniku, więc ładnie się tam wpasowała. Docelowo chciałbym ją zamontować gdzieś w zasięgu ręki z przodu. Niestety nie znalazłem nigdzie fabrycznego miejsca instalacji, więc albo będę wiercił otwory na uchwyt ... albo jak w A3 będę woził w schowku - drugą i tak zawsze wożę w skrzynce w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tarcze i klocki na przod ? Jakieś nawiercane bym chciał. Obecnie klocki mam do wymiany , tarcze rownież podczas hamowania czuć ze są krzywe:D on i już wyciorane. Wogole zrobiłem podsufitke w alkantarze, wypasik.

pokaż jakąś fotę tej alkantary...

Dzisiaj albo jutro odbieram z ASO słupki B w kolorze czarnym, ponieważ nie szło dokupić samych czarnych wkładów tam gdzie pasy przechodzą. Jak je założe to wtedy wrzuce fotki. W każdym razie jest o polowe ciemniejsza niż s-line w kolorze soul. Jak dla mnie kozak chodź rożne są gusta w tej kwesti. Koszt calkowity to 300 zł lampki podsufitki (przod + tył) a5 czarne s-line, 240 słupki w ASO materiał 200 zł, tapicer po dogadaniu 700 zł. Więc suma całkowita to 1440zł więc taniej nic chcą za s-line a teraz mam exlusive audi hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dorwałeś ori alkantarę za 200 zł na cały dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ORI alkantara, kupiłem w hurtowni materiałów we Wrocławiu.

Ale wyglada zajębiście i nie siedzisz na podsufitce więc nic sie z nią nie stanie.

tapicer powiedział ze alkantara za 50 zł a ori za 450 to niczym sie nie wyrówznia.

Każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...