Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

i gdzie tu mam coś odznaczyć? które pozycje?

Nie podpowiem ci z pamieci :wink: wejdz w RADIO 56 tam masz w LongCoding w BYTE podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra uruchomiłem jakoś menu telefonu na ekranie. Ale świeci mi napis telephone not available.

mój telefon nie wykrywa mi żadnego urządzenia bluetooth. Sam już nie wiem co dalej. Może moduł jest źle podłączony, chociaż starałem sie wsztsko podłączyc zgodnie z opisem. jak sprawdzic czy moduł działa czy dostaje napięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Taki bład też mi wyskakuje

1 Fault Found:

01303 - Telephone Transceiver (R36)

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej skomplikowane systemy zainstalowane w aucie, tym łatwiej będzie to auto zhackować... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziej wgra wirusa i auto będzie zapier**** do tyłu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miał ktoś z was problem z niedziałającym przyciskiem zamykania tylniej klapy? Wczoraj wieczorem normalnie się zamknęła a dzisiaj d..a, musiałem zamknąć przez przycisk od otwierania:kwasny:. Mikrostyk coś tam "cyka" ale może to nie on. Macie jakieś sugestie? VCDS-a żeby sprawdzić będę miał dostępny dopiero po Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej wyjąć przycisk obejrzeć styki, może coć nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany klocków na tylnej osi. Co muszę wiedzieć, czego jeszcze nie wiem? :decayed:

Czy muszę mieć przyrząd do wciskania tłoczków, czy wystarczy użyć np. zacisku do klejenia drewna? Obejdzie się bez klucza dynamometrycznego?

Klocki ceramiczne ATE to dobry wybór? Można je w ogóle stosować wymiennie ze zwykłymi, czy muszą być inne tarcze? (głupie pytanie, ale nigdy się tym nie interesowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompem otwierasz zaciski w pozycje serwisowa, odkrecasz 2 srubki wyciagasz zacisk tak, zeby zostalo samo jarzmo i stare klocki...wyciagasz klocki wkladasz nowe(z nowa blaszka w zestawie) i to wszystko,

bez problemu do zwyklej tarczy mozna stosowac klocki ATE nawet ceramiczne.

obejdzie sie bez klucza dynamometrycznego i dodatkowych przyrzadow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejdzie sie bez klucza dynamometrycznego i dodatkowych przyrzadow :wink:

To czemu w ELSA piszą, że trzeba wciskać tłoczki przy pomocy jakiegoś udziwnionego narzędzia? :eusathink:

Tak czy siak dzięki za odpowiedź! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalozysz nowe klocki to mozesz miec problem z zalozeniem zacisku na tarcze - wtedy wystarczy lekko pchnac tloczki(czymkolwiek, jesli nie masz narzedzia - byle delikatnie) i bedzie po wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaczysz sie wogóle z 77 telefon ?

podaj screen z GATEWAY 19 ( CZY MASZ ODZNACZONY77 TELEFON )

CANY skręciłes ?

telefon w gateway 19 mam odznaczony i kliknałem save. Nie moge wejść w 77 telefon nie łączy mnie z tym kanałem. Prawdopodobnie robiąc instalacje nie skręciłem CANów. To może być przyczyną nie działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem raz cany rozkręcone na odcinku 10-15cm i już mi HBA nie łączyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaczysz sie wogóle z 77 telefon ?

podaj screen z GATEWAY 19 ( CZY MASZ ODZNACZONY77 TELEFON )

CANY skręciłes ?

telefon w gateway 19 mam odznaczony i kliknałem save. Nie moge wejść w 77 telefon nie łączy mnie z tym kanałem. Prawdopodobnie robiąc instalacje nie skręciłem CANów. To może być przyczyną nie działania?

A u mnie kiedyś jeden z przewodów CAN-a byłł zerwany i telefon dalej działał, tylko komputer pokazywał błąd coś w stylu że komunikacja jednokanałowa.

Sprawdź zasilanie i prawidłowe podpięcie przewodów CAN do R36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...