Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio na jakiejś aukcji widziałem fotele do b8 w taka szarą kratę (jakby szkocka krata) Fotele kubełkowe s-line. Była taka tapicerka w naszych modelach? czy może ktoś sam sobie obszywał?

http://s30.postimg.org/avhp2z1wd/fotel.jpg

ja mam takie fotele ori w A5 polift

A ja mam takie na sprzedaż :) podgrzewane :)

Ila chcesz za fotele przód i kanapę? Jestem zainteresowny. Masz zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

O i tutaj cena jest już przystępniejsza. Tylko znowu doliczyć cło+vat+transport wyjdzie ponad 1000zł, więc chyba lepiej kupić ten z allegro, gdzie jest cały zderzak razem z tą siatką przy przeciwmgielnych :)

:grin:

na alegroszu za taki gril cena jeszcze bardziej przystępna tylko ciekawe jak tu wygląda sprawa z jakością

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CZARNY tuning RS (4097320905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill SREBRNY tuning RS (4097320854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CHROM tuning RS (4097320882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

może ktoś zorientowany podpowie mi czy do B8 podejdzie felga od A5 19"/8,5"/et33 z oponą 255/35?

rozglądam się za kołem na lato i zastanawiam się pomiędzy 18-19", ale typowych felg do B8 za dużo na allegro nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opona 255/35 może przycierac ja miałem felgi o takich parametrach jak podales i do tego oponę 245/35 do tego gwint i było ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :) na allegro jest taki komplet ale własnie z oponą 255/35 Opony są w dobrym stanie Głupio byłoby wydawać na dzien dobry kolejne 5 tyś na węższe opony :kwasny: zaczekam może ktoś miał u siebie założony dokładnie komplet z tymi parametrami :) jak nie to będzie trzeba rozglądać się za czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tutaj cena jest już przystępniejsza. Tylko znowu doliczyć cło+vat+transport wyjdzie ponad 1000zł, więc chyba lepiej kupić ten z allegro, gdzie jest cały zderzak razem z tą siatką przy przeciwmgielnych :)

:grin:

na alegroszu za taki gril cena jeszcze bardziej przystępna tylko ciekawe jak tu wygląda sprawa z jakością

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CZARNY tuning RS (4097320905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill SREBRNY tuning RS (4097320854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CHROM tuning RS (4097320882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Już przejrzałem chyba całe Allegro ;)

Ale to co podałeś mają miejsce na tablicę rejestracyjną. A ja chcę bez, bo ten czarny prostokąt psuje cały efekt... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :) na allegro jest taki komplet ale własnie z oponą 255/35 Opony są w dobrym stanie Głupio byłoby wydawać na dzien dobry kolejne 5 tyś na węższe opony :kwasny: zaczekam może ktoś miał u siebie założony dokładnie komplet z tymi parametrami :) jak nie to będzie trzeba rozglądać się za czymś innym

Miał jeden użytkownik i pisał w swoim temacie że obcierało a miał zwykły zawias s-line. Po wymianie opon na 245.35 przestało obcierać. Ja u siebie też mam takie parametry z oponą 245.35 i jest git

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Nie chce ktoś kompletu siedzeń z boczkami ? skóra + alcantara pakiet światło pakiet schowki isofix przód + tył w pełnej elektryce oprócz podgrzewania. Komplet pochodzi z mojego auta. Mam plan zmienić na S4 ale musiałby znaleźć się kupiec na moje :) info na PW jakby ktoś był zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby te Alkantarowe S4 miały wpaść do wozu??? :kox:

Mam takie namierzone ale poliftowe te na allegro to przed lift ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje z ELSY schemat elektryczny "wtyczki rozłączania magistrali CAN" ->str.7 "Interfejs diagnostyczny magistrali danych" Niestety u mnie nie wyświetla zdjęcia. Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje z ELSY schemat elektryczny "wtyczki rozłączania magistrali CAN" ->str.7 "Interfejs diagnostyczny magistrali danych" Niestety u mnie nie wyświetla zdjęcia. Będę bardzo wdzięczny.

YtXjelt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby te Alkantarowe S4 miały wpaść do wozu??? :kox:

Mam takie namierzone ale poliftowe te na allegro to przed lift ;/

A czym się poliftowe różnią ?? Bo te mają tak trochę za dużo tej alkantary, jak by ktoś dywan zarzucił :). Moze w polifcie lepiej to zrobili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby te Alkantarowe S4 miały wpaść do wozu??? :kox:

Mam takie namierzone ale poliftowe te na allegro to przed lift ;/

A czym się poliftowe różnią ?? Bo te mają tak trochę za dużo tej alkantary, jak by ktoś dywan zarzucił :). Moze w polifcie lepiej to zrobili ...

Podobno, ładniejsza skóra jest, bardziej delikatna, tak mówią:wink: no i na oparciu tylnej kanapy nie ma logo S4:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

może ktoś zorientowany podpowie mi czy do B8 podejdzie felga od A5 19"/8,5"/et33 z oponą 255/35?

rozglądam się za kołem na lato i zastanawiam się pomiędzy 18-19", ale typowych felg do B8 za dużo na allegro nie ma :kwasny:

Witam

Ja mam 19" 255/35 i nic mi nie trze. No może jak się w jakieś wgłębienie wpakuje przodem to lekko zderzak haczy ale tak jest ok. Jedynie to widać że nadkola lekko dostają od kamyków i piasku ale tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

może ktoś zorientowany podpowie mi czy do B8 podejdzie felga od A5 19"/8,5"/et33 z oponą 255/35?

rozglądam się za kołem na lato i zastanawiam się pomiędzy 18-19", ale typowych felg do B8 za dużo na allegro nie ma :kwasny:

Witam

Ja mam 19" 255/35 i nic mi nie trze. No może jak się w jakieś wgłębienie wpakuje przodem to lekko zderzak haczy ale tak jest ok. Jedynie to widać że nadkola lekko dostają od kamyków i piasku ale tragedii nie ma.

Co ma zderzak do opony i felgi ? nie o tym tutaj mowa. Jakie masz parametry felg oprócz tego że to 19cali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :) na allegro jest taki komplet ale własnie z oponą 255/35 Opony są w dobrym stanie Głupio byłoby wydawać na dzien dobry kolejne 5 tyś na węższe opony :kwasny: zaczekam może ktoś miał u siebie założony dokładnie komplet z tymi parametrami :) jak nie to będzie trzeba rozglądać się za czymś innym

Miał jeden użytkownik i pisał w swoim temacie że obcierało a miał zwykły zawias s-line. Po wymianie opon na 245.35 przestało obcierać. Ja u siebie też mam takie parametry z oponą 245.35 i jest git

dzięki za odp :) pozostaje mi poszukaiwanie innej felgi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

może ktoś zorientowany podpowie mi czy do B8 podejdzie felga od A5 19"/8,5"/et33 z oponą 255/35?

rozglądam się za kołem na lato i zastanawiam się pomiędzy 18-19", ale typowych felg do B8 za dużo na allegro nie ma :kwasny:

Witam

Ja mam 19" 255/35 i nic mi nie trze. No może jak się w jakieś wgłębienie wpakuje przodem to lekko zderzak haczy ale tak jest ok. Jedynie to widać że nadkola lekko dostają od kamyków i piasku ale tragedii nie ma.

Co ma zderzak do opony i felgi ? nie o tym tutaj mowa. Jakie masz parametry felg oprócz tego że to 19cali ?

Oj tam oj tam. Po prostu napisałem że przyciera zderzak bo auto nisko siedzi ale to nie przez same felgi i opony. Wiadomo że jak wrzuci takie felgi i opony to pewnie jeszcze auto doglebi. Chodziło mi o to że nie trą opony o nadkola ! Jakie mam ET to nie wiem nie zdążyłem jeszcze nawet koła zdjąć z auta. Jak zaglądne to napiszę.

Ale pewnie osoby znające się lepiej ode mnie są w stanie to stwierdzić :

View image: WP 20140328 011[1]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej feldze ta opona będzie ok bo ET jest większe niż 33 :wink:

Dokładnie a kolega pytał o konkretne parametry felgi i przy takich właśnie parametrach opona 255 będzie obcierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj wymieniłem fotele na s-line z ledzwiami. W fotelu kierowcy mam uproszczone podpiecie sie do napięcia. Puszczę kable do plusa ktory ciqgnalem do wyłącznika świateł, natomiast gdzie podpiąć sie z fotelem pasażera? Jak dobrać sie do bezpiecznikow? Gdzie podpiąć masę? Poza tym, w kostce czerwonej od lędźwi mam 4 kabelki, 2 od lędzwi, 2 od lampki podswietlenia. Ktore piny sa od ledzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...