Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, opuszczane prawe lusterko na wstecznym da się tylko zakodować jak się ma moduły HIGH np pod składane lusterka? Czy bez różnicy?

Tak da sie :wink: tylko przelacznik od lusterek musisz ustawic na prawa strone

Źle zadałem pytanie, koleś ma lusterka nie składane i tylko grzane. Czy w takim wypadku ruszy funkcja opuszczania lusterka na wstecznym? Bo po zakodowaniu nic się nie działo, mimo że pokrętło było na prawym lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Również mam lustra tylko grzane, nie składane i normalnie działa ta funkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki zestaw kluczy. Powiedzcie mi odkręcę nim kierę ? czy przychodzi tam jakiś specjalny klucz ? jeżeli tak to prosiłbym o link do takiego.

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (4212394048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To są informacje z http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/:

- Klucz TORX T55 lub SPLINE M12 i do niego grzechotka

- Mały płaski śrubokręt

- Klucz TORX T20

- Klucz TORX T30

Sam niedługo będę wymieniał manetki pod FIS więc już kompletuje sprzęt.

Wedle informacji z linku to wszystko posiadasz (TORX 55 zamiast Spline M12):

Zawartość zestawu:

...

- Torx: T8 T9 T10 T15 T20 T25 T27 T30

...

- Torx: T40 T45 T50 T55 T60 T70

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Pany, opuszczane prawe lusterko na wstecznym da się tylko zakodować jak się ma moduły HIGH np pod składane lusterka? Czy bez różnicy?

Tak da sie :wink: tylko przelacznik od lusterek musisz ustawic na prawa strone

Źle zadałem pytanie, koleś ma lusterka nie składane i tylko grzane. Czy w takim wypadku ruszy funkcja opuszczania lusterka na wstecznym? Bo po zakodowaniu nic się nie działo, mimo że pokrętło było na prawym lusterku.

Mam lustra polift, niepodgrzewane, nieskładane, niefotochromy, po prostu standard i udało mi się zaprogramować bez problemu. Działają aż miło, choć w większości przypadków parkowania po prostu zapominam o tej funkcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile trzeba przygotowac za b8 2.0 tdi z minimum xenonem i kolor navka zeby trzymala sie kupy?

46-48 tys starczy czy malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy cały wężyk do spryskiwaczy bixów, razem ze złączkami, to jedna część? Jeśli tak, mógłbym prosić o numer? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile trzeba przygotowac za b8 2.0 tdi z minimum xenonem i kolor navka zeby trzymala sie kupy?

46-48 tys starczy czy malo?

BMW się już znudziło i planujesz powrót do A4 ? :decayed:

Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.

Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.

Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.

Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy cały wężyk do spryskiwaczy bixów, razem ze złączkami, to jedna część? Jeśli tak, mógłbym prosić o numer? Dzięki.

Tu masz kompletne :wink:

AUDI A4 B8 8K0 A5 8T0 Q5 PRZEWÓD SPRYSKIWACZY WĄŻ (4182135783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

WĄŻ SPRYSKIWACZY LAMP AUDI A4 B8 8K0 OD 08 ROK (4211113690) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.

Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.

Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling::whistling:

Ale chciałeś napisać, my tu wszystko wiemy :rtfm::whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy cały wężyk do spryskiwaczy bixów, razem ze złączkami, to jedna część? Jeśli tak, mógłbym prosić o numer? Dzięki.

Tu masz kompletne :wink:

AUDI A4 B8 8K0 A5 8T0 Q5 PRZEWÓD SPRYSKIWACZY WĄŻ (4182135783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

WĄŻ SPRYSKIWACZY LAMP AUDI A4 B8 8K0 OD 08 ROK (4211113690) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A tu masz zrzuty z Etki:

system_spryskiwania_reflektor_w.jpg nr_cz_ci_1.jpg nr_cz_ci_2.jpg nr_cz_ci_3.jpg nr_cz_ci_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.

Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.

Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling::whistling:

Za to sugerujesz, że tańsze (za 45tys.) może być gorsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według ciebie to że sugeruję to nie znaczy że musi być, ale w większości przypadków z jakimi miałem doświadczenie to za dobre auto trzeba było dopłacić wiec chyba coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie padł mi żarnik w bixie, wyskoczył błąd i nie świeci, po uruchomieniu silnika włączy się na chwile, trochę słabiej świeci (inna barwa) i po chwili gaśnie, macie jakiś namiar na pewny towar z allegro, byłbym wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie, to jeszcze jedno pytańko, co u nas siedzi za żarnik ??? pacjent B8 2008 rok, bix skrętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...