Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

po co ci stara szyba, lepiej mieć nową

Niby tak ale te podroby sa dobrej jakości? Uchwyt na szybe w przypadku czyjnika deszczu/zmierzchu ?

Ja mam zamiennik, szukałem oryginalnej z rocznikiem ale cieżko, więc padło na nową innego producenta, czujnik deszczu normalne działa a plus taki jest jest idealna bez odprysków itp. przynajmniej na razie :). Nie pamiętam jakiej firmy mi załozyli, ale montował AtoGlas, Oni mają jednego producenta, jak będziesz zainteresowany to daj znać sprawdzę co to za marka i dam znac, przyjamniej pewna bo u mnie sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

ja zmieniałem u siebie tylko joystick w pokrętle :decayed: minuta roboty wraz z pociągnięciem piwka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniałem u siebie tylko joystick w pokrętle :decayed: minuta roboty wraz z pociągnięciem piwka :grin:

Ja ten grzybek czarny plastikowy tez wyciagnalem, ale bez tego tez mi kursor napierdziela, da się pokrętło całe wyciągnąć, cos czuje, ze jest zasyfione, spróbuje je sprężonym powietrzem wyczyścić, może pomoże, ale jeśli wiecie jak, to powiedzcie jak rozebrać cale pokrętło, domyślam się, ze trzeba cały panel ściągać?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniałem u siebie tylko joystick w pokrętle :decayed: minuta roboty wraz z pociągnięciem piwka :grin:

Ja ten grzybek czarny plastikowy tez wyciagnalem, ale bez tego tez mi kursor napierdziela, da się pokrętło całe wyciągnąć, cos czuje, ze jest zasyfione, spróbuje je sprężonym powietrzem wyczyścić, może pomoże, ale jeśli wiecie jak, to powiedzcie jak rozebrać cale pokrętło, domyślam się, ze trzeba cały panel ściągać?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Wyciągnąć panel to minuta, rozkręcenie tego badziewia pewnie druga. Ja, na Twoim miejscu, wyjąłbym to i posprawdzał, przeczyścił. Zajmie Ci to mniej czasu niż pytanie przez parę dni, co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę poczytać o funkcji start/stop. Nie wiem czemu ale nie potrafie nic znaleźć w tej naszej wyszukiwarce...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś zaczęła mi mrugać kontrolka od świecy żarowej ( 2.0 TDI ), potem wygasiłem silnik i za 10 minut odpaliłem - spokój jednak po 5 minutach jazdy znowu zaczęła mrugać. Co to oznacza ? Na domiar tego jak gaszę teraz silnik to wpada w takie mocne drgania i coś na koniec po zatrzymaniu hałasuje, dźwięk jak by jakiś elektromagnes coś chciał przyciągnąć i nie mógł zaskoczyć, takie terkotanie, dosyć głośno, ale chwilkę około 2 s. i ustaje. Zapala normalnie ale jak gaszę sytuacja się powtarza.

Miał ktoś z Was podobny przypadek ? Pod kompa jeszcze nie podłączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Łukasz, a co to są te klapy ? Słyszalem że to w 3.0 siada i tyle tylko wiem na te temat, jak to ugryź, podłączyć kompa czy od razu do jakiegoś szpeca lecieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę poczytać o funkcji start/stop. Nie wiem czemu ale nie potrafie nic znaleźć w tej naszej wyszukiwarce...:decayed:

Wpisz start/stop Wyłączenie:decayed: bo tylko tego każdy szuka :wink:

np:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/system-start-and-stop-329393/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniałem u siebie tylko joystick w pokrętle :decayed: minuta roboty wraz z pociągnięciem piwka :grin:

Ja ten grzybek czarny plastikowy tez wyciagnalem, ale bez tego tez mi kursor napierdziela, da się pokrętło całe wyciągnąć, cos czuje, ze jest zasyfione, spróbuje je sprężonym powietrzem wyczyścić, może pomoże, ale jeśli wiecie jak, to powiedzcie jak rozebrać cale pokrętło, domyślam się, ze trzeba cały panel ściągać?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Wyciągnąć panel to minuta, rozkręcenie tego badziewia pewnie druga. Ja, na Twoim miejscu, wyjąłbym to i posprawdzał, przeczyścił. Zajmie Ci to mniej czasu niż pytanie przez parę dni, co zrobić.

Przyczyna zlokalizowana :/ mam luz na pokrętle i jak poruszę pokrętłem to widocznie ten luz odziaływuje na joystick i zapierdziela po mapie (chyba na zasadzie magnesu to działa). Można kupić same pokrętło, rozumiem, że te 4 przyciski są jego integralną częścią, czy się mylę?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Panowie dziś zaczęła mi mrugać kontrolka od świecy żarowej ( 2.0 TDI ), potem wygasiłem silnik i za 10 minut odpaliłem - spokój jednak po 5 minutach jazdy znowu zaczęła mrugać. Co to oznacza ? Na domiar tego jak gaszę teraz silnik to wpada w takie mocne drgania i coś na koniec po zatrzymaniu hałasuje, dźwięk jak by jakiś elektromagnes coś chciał przyciągnąć i nie mógł zaskoczyć, takie terkotanie, dosyć głośno, ale chwilkę około 2 s. i ustaje. Zapala normalnie ale jak gaszę sytuacja się powtarza.

Miał ktoś z Was podobny przypadek ? Pod kompa jeszcze nie podłączałem.

Miałem podobną sytuację w B7, też po zgaszeniu silnika coś zaczynało "cykać" i "tykotać", z tymże nie zapalała mi się kontrolka świec. Wymieniłem przepustnicę wraz z klapą gaszącą i po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam sterowania w panelu klimatronika brak podświetlenia przy przyciskach w tym samym czasie przestała też działać funkcja start/stop,

błąd jaki mam to brak komunikacji ze sterownikiem klimy, bezpieczniki wszystkie sprawdziłem i raczej jest ok.

co mogę jeszcze sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też ten błąd i podobne objawy i u mnie winny był bezpiecznik:decayed:

Sprawdź dobrze jeszcze raz bezpieczniki po stronie kierowcy te pionowe (większość bezpieczników jest ułożona poziomo a w jednej kostce jest bodajże 3 szt pionowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też ten błąd i podobne objawy i u mnie winny był bezpiecznik:decayed:

Sprawdź dobrze jeszcze raz bezpieczniki po stronie kierowcy te pionowe (większość bezpieczników jest ułożona poziomo a w jednej kostce jest bodajże 3 szt pionowo)

sprawdzone miernikiem wszystkie dobre, jakieś inne sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić kogoś albo miejsce gdzie zakupić dwumas do 2.0 TDI, CAGA, chyba będe musiał wymienić bo zaczyna klekotać i poszarpywać silnikiem a jak wysprzęglę to ustaje szarpanie.

Jaki model szukać ?? Może jakis sprawdzony sprzedajacy ...

No i jeszcze temat wyrabiającego się gniazda łozyska półosi, czy możecie coś więcej napisac na ten temat, od pewnego czasu podczas jazdy słyszę taki metaliczny przydźwięk, jakby jakiś metal o metal obcierał, da się coś z tym zrobić czy już po frytkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punktowanie, lub na klej można wkleić, ale może być problem przy następnej wymianie.

O części pytaj tutaj http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-promocja-motul-32035/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, mam nadzieję ze jeszcze nie jest za późno na jakiś delikatny klej do łożysk. A Łukasz mówił żebym to sprawdził jak mi robili łożysko na sprzęgle to podobno sprawdzili hehe, tylko że tak sprawdzali że po wymianie łożyska hałas nie został zlikwidowany, majstry rozłożyli ręce i powiedzieli, no cóż ... widocznie to nie było to, kurrr. a 600PLN poszło :facepalm:

Czy czyszczenie przepustnicy coś pomaga jak się zawieszać zaczyna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z automatycznym podnoszeniem szyby od strony pasażera z przodu, a mianowicie nie podnosi się automatycznie i nie otwiera:) po zaprogramowaniu można otworzyć raz i raz zamknąć i trzeba "uczyć" od początku. Myślałem, że ma to związek z uszkodzonym zamkiem z tyłu, centralny nie otwierał jednych drzwi. Zamek wymieniłem, działa normalnie, nie ma błędów na kompie a nadal jest problem z szybą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...