Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ktoś narabia coś z wyposażeniem łazienek, coś bym zakupał po znajomości nie koniecznie z vatem :). Kto chyba miał salon łazienek ale już nie pamiętam kto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz jeszcze że mają asystenta to pogadamy

Te akurat assystenta nie mają ale gdzieś chyba z assystentem mam 10+2pin tylko z tego co pamiętam tamte nie są w jednym kolorze. Ile dajesz ? to poszukam bo bez motywacji mi się nie chce przewalać wszystkich rupieci :P

Jakby ktoś miał 18 lub 17 felgi w dobrej kasie to pisać. Opony zimowe wchodzą w grę letnich nie chce.

Za kota worku to nic nie daję wrzuć jakąś fotkę i mów ile może się dogadamy, kolor akurat nie stanowi problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka nie widziałeś :P ? brałeś już trochę rzeczy ode mnie to wiesz że towar 1 klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie!

mam 4 takie koła. niestety do lakierowania oddam za 1700 bez opon ofc :) był by chętny na to?

http://allegro.pl/alu-felgi-19-audi-a6-c7-a7-4g-9j-et32-oryginal-i5765608105.html

aa i et 45

Masz jakies foty jak bardzo z nimi zle ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam uszkodzony głośnik w lewych przednich drzwiach org. nr to 8T0035415 czy 8T0035415a rożni się czymś ? tzn będzie grał tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to miało starczac między zmianami oleju. Pewnie kolega mniej jeździ albo inaczej niż niemcy zakładali (długie trasy) i się prędzej skończył

mysle, że malo było nalane-tylko na jakieś 10 tyś. teraz zaleje sam i zobacze jak sprawa wygląda

posted from my mobile

Edytowane przez Bodzio_s40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech juz prawie zrobiony :)

56b9f397188a64a3ebbbd06523a4879a.jpg

6136967b2935abb0d11f10d340ad27a0.jpg

Wysłane z Note 3

Ja u siebie też spawałem wydechy. Dobrze widzę, że końcowe masz od a6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to bedzie gralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to bedzie gralo :)

Ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to bedzie gralo :)

Ładnie.

potwierdzam ;)

głośno i wyraźnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak będę zakładał wydech od 3.0 tdi i zderzak s-line'owy to w jakiej kolejności do tego podejść. Najpierw założyć wydech, a później pojechać bez dokładki na zwykłym zderzaku do lakiernika i tam zakładać s-line'owy? Czy może lepiej mieć przy montażu wydechu od razu gotowy zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie jak będę zakładał wydech od 3.0 tdi i zderzak s-line'owy to w jakiej kolejności do tego podejść. Najpierw założyć wydech, a później pojechać bez dokładki na zwykłym zderzaku do lakiernika i tam zakładać s-line'owy? Czy może lepiej mieć przy montażu wydechu od razu gotowy zderzak?

Obojetnie. Ja założyłem najpierw zderzak bez dokładki i pojechałem założyć wydech z dokładką bo wtedy fajnie mi wyregulowali żeby nie był za bardzo wysuniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, gdzie mogę dostać komplet dwumasu do motoru CGLC? Problem ze ślizganiem się sprzęgła jak się domyślacie. Używki nie bardzo chce bo jedną kupiłem i odesłałem bo tragedia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który rok tego CGLC ? z Q czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, gdzie mogę dostać komplet dwumasu do motoru CGLC? Problem ze ślizganiem się sprzęgła jak się domyślacie. Używki nie bardzo chce bo jedną kupiłem i odesłałem bo tragedia :kwasny:

ale co ma dwumas do slizgajacego sie sprzegla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to ze przy okazji sprzegla chce tez dwumas wymienic aby 2 razy nie zrzucac skrzyni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...