Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/kabel-przejsciowka-jack-3-5mm-aux-na-usb-otg-host-i5442790333.html

Jak dam taką przejściówkę będzie chodzić mi usb ?

Załóżmy, że kupisz taką przejściówkę. Podłączysz do AUX, włożysz pendrive... i co dalej? :D

No właśnie że chyba nic, bo nie sądzę że lista piosenek mi się wyświetli na wyświetlaczu :decayed:

ale musiałem się upewnić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

czy ktoś się orientuje czy w a6 występowały rożne intercoolery? Mowa o silnikach 3.0 tdi (chodzi mi o to czy w silnikach 313 i 245 były takie same, czy inne)

inne coolery są

Dzięki.

a to nie jest tak, ze w zwyklym jest po prostu kawal blachy wyprofilowany? ja u siebie zakladalem lotke od rs'a i pytalem lakiernika jak sciagal to co bylo wczesniej to mi powiedzial, ze tego sie nie sciaga, ze to jest czesc klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niech ktos potwierdzi nikt nie zakladal lotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotke z trudem ale da sie odkleic od klapy :)

Tasma niezle trzymała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka S-line i RS są przyklejane na taśmę i klej, to co jest w zwykłej A4 to profil klapy który sie nie zdejmuje, Lotki zakłada się na wierzch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogryginalne też tak jest że jak odkleisz s-line to jest to zwykle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pomagałem ściągać lotkę rs z klapy. Trzyma się na taśmie i na kleju. Da się ściągnąć tylko trzeba długim cienkim ostrym nożykiem delikatnie rozcinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogryginalne też tak jest że jak odkleisz s-line to jest to zwykle ?

No przecież o tym mówię :)

Ja ostatnio pomagałem ściągać lotkę rs z klapy. Trzyma się na taśmie i na kleju. Da się ściągnąć tylko trzeba długim cienkim ostrym nożykiem delikatnie rozcinać.

drucior do wycinania szyb się też nadaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No przecież o tym mówię :)

Spoko tylko trudno mi uwierzyć że jak przykleje na to co teraz jest to będzie na równo z dachem hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mi to może wysłać za 150zł ale nie dam 150zł za wydech który nie kosztuje nawet 300zł :) Za tyle to ja sam bym po niego objechał hehe

Ja wysylalem wydech za 2300zl i za wysyłkę z gdańska do Hiszpanii 500zl to nie wiele , sprawdź stronę lepiej dodaj swoją cenę np 100zl i znajdzie się ktoś kto będzie jechał w tym kierunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o tym mówię :)

Spoko tylko trudno mi uwierzyć że jak przykleje na to co teraz jest to będzie na równo z dachem hmm

będzie Panie dobrze daj na taśmę piankową i klej do szyb i żadna siła tego nie ruszy :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytam czym to przykleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie równo z dachem nie będzie lotka s-line lub RS delikatnie wystaje aczkolwiek nie wygląda to źle, taki już urok tego ustrojstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza, u mnie lotka RS delikatnie wystaję, a to dlatego, że jest po porostu plastikową nakładką :) Taśma 3M + sylikon szklarski i się trzyma do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4F0959565A5PR

Panowie ten przełącznik pasuje do b8 ? Wiem że do b6/b7 podejdzie ale do B8 też ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema .

Mistrzowie mam pytanko .

Tapicerka do drzwi tylnych z roletami z przedlifta pasuje do polifta ??

Alkantara jest inna , czy taka sama ??

Wiem tylko, żeby szukać odpowiednio np. jeśli to avant to tylko avant - kształt rolety .


... jeśli mnie interesuje avant to jakie nr. początkowe powinny być na tapicerce z roletami pod Banga (jeśli ma to znaczenie) ??

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara jest taka sama na boczkach. Avant to 8K5 sedan 8K2. Rolety różnią się w sedanie i avancie. Co do boczków poliftowe mają jeden klips umieszczony inaczej na boczku niż w przed lifcie.


Ten klips w przednich na pewno jest inaczej tylne chyba są takie same jeżeli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerzucalem roletki z przedlifta do polifta i nie zauwazylem zadnych roznic pomiedzy tylnymi boczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przy tylnych może nie być z przodu na pewno jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...