Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy czujniki PDC na przód kupię oryginalnie w czarnym macie?

Nie mam PDC z przodu, a myślę nad takim grillem i stąd czarny mat potrzebny, a pozostałe dwa jak rozumiem oddaję do malowania razem ze zderzakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czujniki mozesz kupic albo zapodkladowane albo kompletnie czyste. Te czyste mozna powiedziec wygladaja jak czarny mat. Pozostale 2 albo oddajesz do lakiernika albo kupujesz puszke farby pod kolor i jesli wiesz jak to sam lakierujesz. Co do zderzaka to jesli chcesz malowac tylko przez czujniki to lepiej kupic wiertlo stopniowe ktore wytnie Ci dziure z taka lekka kanta ( zaokragleniem) jak w oryginale. Wtedy delikatnie tylko rancik malujesz malutkim pedzelkiem i praktycznie masz jak oryginal. Trzeba sie z bliska przyjrzec zeby widziec roznice. Robilem to u siebie i wyszlo naprawde super.

Edytowane przez tommy-cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiercilem w golfie dziury pod pdc "choinka" od wewnatrz. Wyszlo idealnie bo plastik sie rozwiercil a powloki lakierniczej zostaly tak jakby skrawki ktore wywinalem do wnetrza otworu. Przyszedl czujnik z gumowa uszczelka i nie bylo sladu po wierceniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

16" na to wejdzie ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej wyciągnąć fotochrom żeby nic nie połamać ? Bo kiedyś w b7 pękł mi fotochrom :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16" na to wejdzie ?

Jak alufelga to wejdzie jak stalówka to nie.

Co do fotochromu ja zawsze palcami wyciągam. Wciskam na środku u goóry do końca i odciągam na dole do siebie z wyczuciem potem znowu góra i wychodzi zawsze.


Mam jeszcze zestawy od Esy jakbyś chciał tylko że minimum 17cali trzeba mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

Jaka cena za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki mozesz kupic albo zapodkladowane albo kompletnie czyste. [...]

Ja wiercilem w golfie dziury pod pdc "choinka" od wewnatrz. [...]

Dziękuję koledzy za informacje. Mam do pomalowania zderzak, ale nic pilnego i jak już czeka mnie wizyta u lakiernika, to pewnie założę zewnętrzny sline. Na razie jednak zamontuję może PDC do obecnego zderzaka. Nie ma ktoś wymiarów gdzie powinny być zamontowane czujniki w polilfcie, bo nie dokopałem się na forum? Na zdjęciach środek otworu wygląda na ok. 2,5-3 cm od spryskiwaczy.

77l785ux.jpg

Edytowane przez l2k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" na to wejdzie ?

Jak alufelga to wejdzie jak stalówka to nie.

Co do fotochromu ja zawsze palcami wyciągam. Wciskam na środku u goóry do końca i odciągam na dole do siebie z wyczuciem potem znowu góra i wychodzi zawsze.

Mam jeszcze zestawy od Esy jakbyś chciał tylko że minimum 17cali trzeba mieć

ile za komplet od Esy masz przód i tyl Edytowane przez Piotr Czarnojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma ktoś wymiarów gdzie powinny być zamontowane czujniki w polilfcie, bo nie dokopałem się na forum? Na zdjęciach środek otworu wygląda na ok. 2,5-3 cm od spryskiwaczy.


W wewnętrznej stronie zderzaka powinny być zaznaczone punkty gdzie trzeba wywiercić dziury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki jest koszt w ASO:
-Ślizgów zderzaka s-line lift
8K9807453B i 8K9807454B

-osłony termicznej wydechu na prawą stronę

8K0 804 172

Nie wiem czy jest sens szukać tego na allegro czy jechać do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przypomnieć, kto na forum sprawdza auto po Vinie i może wysłać historię serwisową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam pomocy. chce coś kupić na Kufatec, ale nie mam karty kredytowej żeby się zalogować, moją kartę VISA odrzuca, jak wybieram formę zwykłego przelewu to muszę zapłacić w euro a nie mam konta walutowego. Szukam więc kogoś kto mi pomoże kupić wiązkę a ja się z nim rozliczę normalnie jak Polak w złotówkach :D Jak ktos chętny proszę dać znać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieralem stad i dziala bez problemu,wystarczy sie zarejestrowac na tej stronie i mamy dostep do linkow.:

http://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=11142

Chlopek tam dal haslo do archiwuw ale jak sie go poprosi to udostepnia. W razie czego ja mam juz te haslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...