Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, czy czujniki PDC na przód kupię oryginalnie w czarnym macie?

Nie mam PDC z przodu, a myślę nad takim grillem i stąd czarny mat potrzebny, a pozostałe dwa jak rozumiem oddaję do malowania razem ze zderzakiem?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czujniki mozesz kupic albo zapodkladowane albo kompletnie czyste. Te czyste mozna powiedziec wygladaja jak czarny mat. Pozostale 2 albo oddajesz do lakiernika albo kupujesz puszke farby pod kolor i jesli wiesz jak to sam lakierujesz. Co do zderzaka to jesli chcesz malowac tylko przez czujniki to lepiej kupic wiertlo stopniowe ktore wytnie Ci dziure z taka lekka kanta ( zaokragleniem) jak w oryginale. Wtedy delikatnie tylko rancik malujesz malutkim pedzelkiem i praktycznie masz jak oryginal. Trzeba sie z bliska przyjrzec zeby widziec roznice. Robilem to u siebie i wyszlo naprawde super.

Edytowane przez tommy-cichy

Opublikowano

Ja wiercilem w golfie dziury pod pdc "choinka" od wewnatrz. Wyszlo idealnie bo plastik sie rozwiercil a powloki lakierniczej zostaly tak jakby skrawki ktore wywinalem do wnetrza otworu. Przyszedl czujnik z gumowa uszczelka i nie bylo sladu po wierceniu

Opublikowano

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

Opublikowano

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

16" na to wejdzie ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak najlepiej wyciągnąć fotochrom żeby nic nie połamać ? Bo kiedyś w b7 pękł mi fotochrom :facepalm:

Opublikowano

16" na to wejdzie ?

Jak alufelga to wejdzie jak stalówka to nie.

Co do fotochromu ja zawsze palcami wyciągam. Wciskam na środku u goóry do końca i odciągam na dole do siebie z wyczuciem potem znowu góra i wychodzi zawsze.


Mam jeszcze zestawy od Esy jakbyś chciał tylko że minimum 17cali trzeba mieć

Opublikowano

Nie szuka ktoś kompletnego przodu zacisk tarcze klocki wszystko w super stanie od 3.0TDI 320mm :) ?

Jaka cena za komplet

Opublikowano

Czujniki mozesz kupic albo zapodkladowane albo kompletnie czyste. [...]

Ja wiercilem w golfie dziury pod pdc "choinka" od wewnatrz. [...]

Dziękuję koledzy za informacje. Mam do pomalowania zderzak, ale nic pilnego i jak już czeka mnie wizyta u lakiernika, to pewnie założę zewnętrzny sline. Na razie jednak zamontuję może PDC do obecnego zderzaka. Nie ma ktoś wymiarów gdzie powinny być zamontowane czujniki w polilfcie, bo nie dokopałem się na forum? Na zdjęciach środek otworu wygląda na ok. 2,5-3 cm od spryskiwaczy.

77l785ux.jpg

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

16" na to wejdzie ?

Jak alufelga to wejdzie jak stalówka to nie.

Co do fotochromu ja zawsze palcami wyciągam. Wciskam na środku u goóry do końca i odciągam na dole do siebie z wyczuciem potem znowu góra i wychodzi zawsze.

Mam jeszcze zestawy od Esy jakbyś chciał tylko że minimum 17cali trzeba mieć

ile za komplet od Esy masz przód i tyl

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Nie ma ktoś wymiarów gdzie powinny być zamontowane czujniki w polilfcie, bo nie dokopałem się na forum? Na zdjęciach środek otworu wygląda na ok. 2,5-3 cm od spryskiwaczy.


W wewnętrznej stronie zderzaka powinny być zaznaczone punkty gdzie trzeba wywiercić dziury.
Opublikowano

Wie ktoś jaki jest koszt w ASO:
-Ślizgów zderzaka s-line lift
8K9807453B i 8K9807454B

-osłony termicznej wydechu na prawą stronę

8K0 804 172

Nie wiem czy jest sens szukać tego na allegro czy jechać do serwisu.

Opublikowano

http://czesci.benepol.pl/sklep/szukaj.php

Wklejasz nr czesci i masz cene oraz dostępność na magazynach w PL

:hi:

Opublikowano

Możecie przypomnieć, kto na forum sprawdza auto po Vinie i może wysłać historię serwisową?

Opublikowano

Stanley

Opublikowano

panowie szukam pomocy. chce coś kupić na Kufatec, ale nie mam karty kredytowej żeby się zalogować, moją kartę VISA odrzuca, jak wybieram formę zwykłego przelewu to muszę zapłacić w euro a nie mam konta walutowego. Szukam więc kogoś kto mi pomoże kupić wiązkę a ja się z nim rozliczę normalnie jak Polak w złotówkach :D Jak ktos chętny proszę dać znać na PW

Opublikowano

Ktoś ma działającą etke ?

Opublikowano

Pobieralem stad i dziala bez problemu,wystarczy sie zarejestrowac na tej stronie i mamy dostep do linkow.:

http://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=11142

Chlopek tam dal haslo do archiwuw ale jak sie go poprosi to udostepnia. W razie czego ja mam juz te haslo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.