Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktos tutaj pytal o wieksze hamulce - i serwo i pompa hamulcowa daje rade, nawet przy najwiekszych hamulcach, nalezy tylko pamietac, ze do zaciskow np z RSa trzeba dac dluzsze przewody hamulcowe z przodu

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś chętny na rarytas ? heble od Q5 przód i tył cały komplet z tarczami klockami w idealnym stanie Zacisk Brembo 4tłoki :) (takie jak ma wrc)

wiela :wink: ??

Opublikowano

Panowie, pomoże ktoś potrzebuje kodowanie poliftowego radia concert dla banga. Problem jest taki ze wymieniłem radio na polifta ( miałem uwalony czytnik sd), a mój kabel jest za słaby i nie daje podpowiedzi dla polifta. W przedlifcie w zwijaku się wybierało system audio, ale bez podpowiedzi ciężko.

Opublikowano

Panowie podpowie ktoś jak działają komfortowe kluczyki ?

Chyba każdy słyszał o tzw karcie w lagunie, czy zasada jest taka sama ??

np

podchodząc do auta auto same mi się otwiera ? czy wszsytkie drzwi ?

odpalam przyciskiem w konsoli ale kluczyk gdzie muszę mieć ?

Opublikowano

Jak jest Keyless, auto "samo" się nie otwiera - tylko po włożeniu ręki w klamkę. To czy jedne drzwi czy wszystkie jest do ustawienia w menu CAR.

Kluczyk możesz mieć cały czas w kieszeni.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Pytanko, bo kiedyś w starym MMI 2G miałem regulację jasności podświetlenia na nogi a teraz w 3G Plus znaleźć tego nie mogę, czy w ogóle jest ??

Opublikowano

Pytanko, bo kiedyś w starym MMI 2G miałem regulację jasności podświetlenia na nogi a teraz w 3G Plus znaleźć tego nie mogę, czy w ogóle jest ??

Jasne, ze jest :)

UKRYTE MENU wchodzimy :

CAR --->cardevicelist--->interior light odznaczamy ,

carmenuoperation--->interior light---> suwak dajemy na 5 return

na koniec robimy restart MMI poprzez trzy przyciski .

:hi:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Pytanko, bo kiedyś w starym MMI 2G miałem regulację jasności podświetlenia na nogi a teraz w 3G Plus znaleźć tego nie mogę, czy w ogóle jest ??

jest jest cosik słabo szukasz albo musisz dokodować tak jak kolega Kooga pisze :D

Opublikowano

Prośba do osób które mają bixenon skrętny jaki sterownik 55 u was siedzi :hi:

Opublikowano

Pytanko, bo kiedyś w starym MMI 2G miałem regulację jasności podświetlenia na nogi a teraz w 3G Plus znaleźć tego nie mogę, czy w ogóle jest ??

Jasne, ze jest :)

UKRYTE MENU wchodzimy :

CAR --->cardevicelist--->interior light odznaczamy ,

carmenuoperation--->interior light---> suwak dajemy na 5 return

na koniec robimy restart MMI poprzez trzy przyciski .

:hi:

Dzięki, spróbuję to wskrzesić :)

Opublikowano

Panowie, kupię ramkę zegarów polift. Jednolita, długa pod MMI 3g+. Interesuje mnie sam ten szary plastik bez stelaża ;) ktoś coś? Do a4 b8 ;P

Edytowane przez ChiPis

Opublikowano

Prośba do osób które mają bixenon skrętny jaki sterownik 55 u was siedzi :hi:

8H0 907 357 C

Opublikowano

Prośba do osób które mają bixenon skrętny jaki sterownik 55 u was siedzi :hi:

8H0 907 357 C

Dzięki, masz ori układ poziomowania czy dokładałeś?

Opublikowano

Panowie

Jest gdzieś rozróżnienie grili w b8 ? czym się różnią s4, sline itp ?

Opublikowano

panowie chętnie kupię tylne amorki s-line do avanta 2.0 tdi 170km, może ktoś zmieniał na gwint i mu zostały

Opublikowano

Prośba do osób które mają bixenon skrętny jaki sterownik 55 u was siedzi :hi:

8H0 907 357 C

Dzięki, masz ori układ poziomowania czy dokładałeś?

ori

Opublikowano

Pytanko:
Co to za śrubsztak (na czerowno zaznaczony).
W B8 wodać też te śrubki po zdjęciu bocznych osłon deski rozdzielczej....
Musze zakupić ze 2...3 szt tego

tpfe6qmj.jpg

Opublikowano

Panowie z silnikami :hi:

Uwaga!

Szukamy osób, które mają Audi z silnikiem 1.8 TSI/TFSI, który bierze więcej oleju niż przewiduje producent w książce serwisowej (0.5l na 1000 km).
Jeśli masz taki samochód, to napisz do nas:
[email protected]
albo dzwońcie: 22 453 33 53 lub 799 63 33 53

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.