Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

panowie szukam pomocy. chce coś kupić na Kufatec, ale nie mam karty kredytowej żeby się zalogować, moją kartę VISA odrzuca, jak wybieram formę zwykłego przelewu to muszę zapłacić w euro a nie mam konta walutowego. Szukam więc kogoś kto mi pomoże kupić wiązkę a ja się z nim rozliczę normalnie jak Polak w złotówkach :D Jak ktos chętny proszę dać znać na PW

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359304-dziwny-dzwiek-podczas-przyspieszania/

Koledzy spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam zacisk od SQ5 pakujesz :P ? 18 raczej juz nie na 365 wchodzi jakims cudem zalezy tez od zacisku, ale taka duza juz watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z servem w takich heblach, daje radę czy trzeba by wymienić ?? Podobnie w heblach S4 w sumie jeden tłok ale pewnie wiekszy, czy servo nalezało by wieksze założyć, eski mają jakieś inne ?? U mnie te hamulce jakos bez szału są ... zastanawiam się jaka przyczyna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam zacisk od SQ5 pakujesz :P ? 18 raczej juz nie na 365 wchodzi jakims cudem zalezy tez od zacisku, ale taka duza juz watpie

Stricte od SQ5 cieżko dorwać, a jak juz są to cena wygórowana. Przymierzam się do zacisków i tarcz z A8 D4. Są tam dwa rodzaje, albo 356mm czyli to co w A6 C7 albo 380mm. Wg etki tarcza hamulcowa jest ta sama co w SQ5, sam zacisk wygląda identycznie ale ma inny numer. Juz kilka razy spotkałem się z sytuacja że różnią się numery a część fizycznie pasuje więc trzeba to przypasować.

A co z servem w takich heblach, daje radę czy trzeba by wymienić ?? Podobnie w heblach S4 w sumie jeden tłok ale pewnie wiekszy, czy servo nalezało by wieksze założyć, eski mają jakieś inne ?? U mnie te hamulce jakos bez szału są ... zastanawiam się jaka przyczyna ...

Servo obrobi większe heble, gorzej może być z pompą hamulcową. Choć np w Gti mk5 zakładałem z seryjnego 312mm na jednym tłoku zaciski z Q7 6 tłoków wraz z tarcza 350mm i ani pompa ani servo nie widziało przeszkód we współpracyz takim zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam pomocy. chce coś kupić na Kufatec, ale nie mam karty kredytowej żeby się zalogować, moją kartę VISA odrzuca, jak wybieram formę zwykłego przelewu to muszę zapłacić w euro a nie mam konta walutowego. Szukam więc kogoś kto mi pomoże kupić wiązkę a ja się z nim rozliczę normalnie jak Polak w złotówkach :D Jak ktos chętny proszę dać znać na PW

Pewnie już załatwione ale dla przyszłych pokoleń podpowiem jak ogarnąć taki problem. Od razu zaznaczam, nie jestem pracownikiem banku, ani moja żona, ani mój ojciec ani teść - nie znam nikogo kto pracuje w banku (bynajmniej tak mi się wydaje) - nie ma ta informacja na celu reklamy.

Jestem modelarzem i śmigam latadłami zdalnie sterowanymi i jakiś czas temu ogarniałem w ten sposób zakup szybowca z Niemiec od sprzedawcy bez możliwości dokonania płatności przez Paypal.

Znalazłem takiego cosia: https://kantor.aliorbank.pl/?language=pl

Aktywowanie konta do logowania wiąże się z 15 minutową wizytą w banku. Nic to nie kosztuje, ani przy założeniu ani za prowadzenie. Logując się na stronie wybiera się waluty w jakich się chce operować + dostaje się konto złotówkowe.

Przelewa się pieniądze na konto złotówkowe, przelicza na walutę obcą, a to co zostanie na złotówkowym można sobie przelać z powrotem natomiast z konta walutowego można zrobić przelew bezpośrednio do adresata.

Edytowane przez emas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam pomocy. chce coś kupić na Kufatec, ale nie mam karty kredytowej żeby się zalogować, moją kartę VISA odrzuca, jak wybieram formę zwykłego przelewu to muszę zapłacić w euro a nie mam konta walutowego. Szukam więc kogoś kto mi pomoże kupić wiązkę a ja się z nim rozliczę normalnie jak Polak w złotówkach :D Jak ktos chętny proszę dać znać na PW

Pewnie już załatwione ale dla przyszłych pokoleń podpowiem jak ogarnąć taki problem. Od razu zaznaczam, nie jestem pracownikiem banku, ani moja żona, ani mój ojciec ani teść - nie znam nikogo kto pracuje w banku (bynajmniej tak mi się wydaje) - nie ma ta informacja na celu reklamy.

Jestem modelarzem i śmigam latadłami zdalnie sterowanymi i jakiś czas temu ogarniałem w ten sposób zakup szybowca z Niemiec od sprzedawcy bez możliwości dokonania płatności przez Paypal.

Znalazłem takiego cosia: https://kantor.aliorbank.pl/?language=pl

Założenie aktywowanie konta do logowania wiąże się z 15 minutową wizytą w banku. Nic to nie kosztuje, ani przy założeniu ani za prowadzenie. Logując się na stronie wybiera się waluty w jakich się chce operować + dostaje się konto złotówkowe.

Przelewa się pieniądze na konto złotówkowe - przelicza na walutę obcą, a to co zostanie na złotówkowym można sobie przelać z powrotem natomiast z konta walutowego można zrobić przelew bezpośrednio do adresata.

Również korzystam z Kantoru Aliora i polecam. Jak ktoś ma do tego konto w Alior Banku, to robi się z tego całkiem przyjemne połączenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie 4x S-line :grin:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2009r-kombi-lift-3x-s-line-alcantara-piano-hamulce-s4-ID6yi6cZ.html

-Audi Music Intefrace - gniazdo do podłączenia urządzeń zewnętrznych

to idzie podpiąć AMI do mmi basic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie 4x S-line :grin:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2009r-kombi-lift-3x-s-line-alcantara-piano-hamulce-s4-ID6yi6cZ.html

-Audi Music Intefrace - gniazdo do podłączenia urządzeń zewnętrznych[/size]

to idzie podpiąć AMI do mmi basic?

Ja mam ami fabrycznie przy basic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś coś doradzi w temacie braku ogrzewania?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358939-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/


Szkoda, że nie 4x S-line :grin:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2009r-kombi-lift-3x-s-line-alcantara-piano-hamulce-s4-ID6yi6cZ.html

-Audi Music Intefrace - gniazdo do podłączenia urządzeń zewnętrznych[/size]


to idzie podpiąć AMI do mmi basic?
Ja mam ami fabrycznie przy basic

Ale Ty masz 3G, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...