Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Ale z tymi sterownikami to nie Twoja brocha, nie zapłaciłbym drugi raz. Mnie kiedyś też ASO uszczęśliwiło wyje..niem calego kodowania. Wszystko co dorezałem musiałem kodować od nowa. 

zapłaciłbyś :) tylko w aucie na gwarancji możesz od nich wymagać naprawy po takim nie udanym wgraniu map, mają to gdzieś napisane w papierach które masz podpisać przez operacją. Rownież mają napisane gdzieś w umowie żę nie odpowiedają za modyfikację sterowników ( czy jakoś tak ) Ogólnie można im skoczyć :) 

W tych nawigacja sypią się jakieś pamięci, nie pierwszy przypadek.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

zapłaciłbyś :) tylko w aucie na gwarancji możesz od nich wymagać naprawy po takim nie udanym wgraniu map, mają to gdzieś napisane w papierach które masz podpisać przez operacją. Rownież mają napisane gdzieś w umowie żę nie odpowiedają za modyfikację sterowników ( czy jakoś tak ) Ogólnie można im skoczyć :) 

W tych nawigacja sypią się jakieś pamięci, nie pierwszy przypadek.

Jak to dobrze, że mam wypasionego Concerta. ???

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Jak to dobrze, że mam wypasionego Concerta. ???

te nowe auta to już jest masakra. Ciekawe jak kodowania w A4 B9 bo podejżewam że będzie podobnie jak w F30

Opublikowano

Czyli jak?

Opublikowano
7 godzin temu, PIXI napisał:

O i to jest dobra wiadomość , bardzo mnie to cieszy.

Swoją drogą- nie robiłem programu śmigam serią, więc może by przy okazji zrobić ? Sam qźwa nie wiem ...

Dzięki piękne Krzysiu !

Rzecz oczywiście oczywista :D

a potem do Rogalinio :D

Opublikowano
30 minut temu, Hohe napisał:

Czyli jak?

np  żeby zamontować większe hamulce do F30 musisz przekodować 14 sterowników :) 

Opublikowano

Panowie pytanie, może ktoś miał podobny przypadek 

po wymianie sterownika MASTER od side assist na sterownik o tych samych br z tego samego roku z ta sama końcówka A bo an poprzednim był błąd napięcia, to teraz błędów brak a świecą cały czas diody z prawej strony, od odpalenia auta jednostajnie jednym światłem, przyciskiem nie da się włączyć side assist w drzwiach kierowcy, po podpięcia vcdsa przycisk swieci ale diody nie, na output test brak reakcji 

jakies sugestie?

Opublikowano
41 minut temu, amaradaar napisał:

Rzecz oczywiście oczywista :D

a potem do Rogalinio :D

Brawo Ty ? 

Nie poszaleje za bardzo... multitronic nie lubi koksu mimo wszystko ?

Skrzynia bajka (zamula...ale komfort duży) - ale brakuje mi "pierdoxnięcia" z  b6 w manualu + 200 kucy ?

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Panowie macie może nagrany dzwięk sprawnego silnika 2.0 177KM CGLC w S-tronic'u ? Oglądałem jedną sztukę ale po przejsciu z PD na CR jakoś dziwnie on chodzi IMO :decayed:  

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

Panowie macie może nagrany dzwięk sprawnego silnika 2.0 177KM CGLC w S-tronic'u ? Oglądałem jedną sztukę ale po przejsciu z PD na CR jakoś dziwnie on chodzi IMO :decayed:  

Jak się przesiadłem z 1,9 avf na 2,0 cglc to też myślałem że jest zepsuty ?

Mam Multi więc nie pomogę ...

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
2 minuty temu, PIXI napisał:

Jak się przesiadłem z 1,9 avf na 2,0 cglc to też myślałem że jest zepsuty ?

Mam Multi więc nie pomogę ...

Ja mam BRB 1.9, kumpel ma 1.9 avf i się śmieje, że te cglc chodzi jak c330 :decayed: 

długo Ci się zagrzewa w te mrozy ? w brb mam 90 na blacie po 6km a tam dopiero po 8-9km... 

Opublikowano
7 minut temu, Norbas napisał:

Ja mam BRB 1.9, kumpel ma 1.9 avf i się śmieje, że te cglc chodzi jak c330 :decayed: 

długo Ci się zagrzewa w te mrozy ? w brb mam 90 na blacie po 6km a tam dopiero po 8-9km... 

Też mi się wydaje, że ma rację ?

W te mrozy to porażka jakaś- po mieście żeby uzyskać 90 stopni to chyba bez ogrzewania trzeba śmigać (dodatkowo nagrzewnica wyłączona bo jest jakaś "usterka fabryczna" - czytaj akcja serwisowa).

Napisz do usera  TOMI 790 on ma cglc w s-tronic. 

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Słyszałem już o akcjach z B8 :) Spoko napiszę do niego, dzięki wielkie :hi: 

Opublikowano
9 minut temu, Norbas napisał:

Słyszałem już o akcjach z B8 :) Spoko napiszę do niego, dzięki wielkie :hi: 

? luzik :hi:

Opublikowano

19" 8.5j
Jakie macie opon? Zastanawiam się nad 235/35 i 245/35

Opublikowano
19" 8.5j
Jakie macie opon? Zastanawiam się nad 235/35 i 245/35
Fabrycznie maja iść 255/35 r19, ja jeżdżę na 245/35 r 19, przy 235/35 r 19 jest mega naleśnik, mało tej opony i strasznie to wyglada

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tez mam 245.35 polecam

Opublikowano
tez mam 245.35 polecam
Jakie masz parametry felg przy tej opinie?
Opublikowano

8,5 et32

Opublikowano
8,5 et32
O to podobnie będę miał dzięki za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.