Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, TOM3K napisał:

Ale pytanie jest czy dwumasa podejdzie z caga do tego.  Bo tu dwumasa 5600 kosztuje


Z tego co pamietam to do POLIFTA  A4 B8 jest to samo

ETKA pisze w DZIALE AKCESORIA 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie


Z tego co pamietam to do POLIFTA  A4 B8 jest to samo

ETKA pisze w DZIALE AKCESORIA 0
To było by to ? I zestaw 0B1198141GX do tego ?d75844e14c9dedda35db0a1650a1268e.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprężynami nie ma żadnego problemu, co do gwintu to też da się założyć, tylko trzebaby pewnie przekodować ADS bo będzie waliło błędem w vcds i nie wiem czy jak odłączysz amortyzatory to cały układ ADS nie przestanie działać.

 

Jak masz ADS to kup zestaw od KW który zakładasz na Ori amory i masz normalna regulację wysokości jak w gwincie.

 

https://www.kwsuspensions.de/productfinder/_ajaxshop/84/Gewindefedern/25310075

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję Waszej pomocy.

Poszukuje siedziska fotela wraz z matą grzewczą do A4 B8

Nr siedziska 8K0881361C

Nr maty 8K0963555C

Poglądowe zdjęcia w poniższym linku :

http://www.ebay.at/itm/Original-AUDI-A4-8K-B8-Sitzpolster-Sitzheizung-Sportsitz-Sitzflaeche-vorne-rechts-/291633868330

 

Wzór mojego fotela.20180227_141835.jpg

 

Teraz kilka pytań:

1. Czy jest jakaś różnica między siedziskiem pasażera, a kierowcy? (ja potrzebuję kierowcy)

2. Czy są jakieś inne numery siedziska,  maty grzewczej, które by pasowały do powyższego fotela?

3. Zastanawiam się również czy nie będzie pasował fotel  z A5  (zależy mi tylko na siedzisku)

Znalazłem takie ogłoszenie

http://allegro.pl/fotele-fotel-audi-a5-8t0-coupe-alcantara-kierowcy-i7182189665.html#thumb/1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2018 o 10:16, wrclaguna napisał:

Podwiesiłem tematy oraz info  :hi:


 



 


 

Dzwoniłem i umówiłem się na klime. W moim przypadku to było 80C5, przy czym wspomnieli jeszcze, że kwalifikuje się jeszcze do akcji 'aktualizacji oprogramowania silnika'. Ktoś coś wie na ten temat ?

Edytowane przez narkil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 17:24, PIXI napisał:

Jak znam życie , to będą chcieli od razu coś zrobić z emisją spalin ;)

Czy mogę z tego zrezygnować ??? Wymieniając u nich tylko wadliwą nagrzewnicę ???

Adaśko mój drogi bylem już dwa razy w aso od kiedy ta akcja jest i za każdym razem Pan mnie informuje że jest akcja a ja że nie dziękuje :) i nic nie robia... w niemczech ona jest obiwiazkowa i nie masz wyboru inaczej dowód zabierą i po jeździe.. niestety kolega mi mówił że w Polsce też sie przymieżają żeby zrobić to obowiązkowe.. reasumujac nie dość że nie dostaniemy żadnego odszkodowania to jeszcze 1500zl w pizzzzdu bo program pójdzie sie bujać... ale na chwilę obecną można z niej rezygnować.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to jest dobra wiadomość , bardzo mnie to cieszy.

Swoją drogą- nie robiłem programu śmigam serią, więc może by przy okazji zrobić ? Sam qźwa nie wiem ...

Dzięki piękne Krzysiu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PIXI napisał:

Swoją drogą- nie robiłem programu śmigam serią, więc może by przy okazji zrobić ? Sam qźwa nie wiem ...

Adaś, to pytanie nie na miejscu :grin: Rób i się nie zastanawiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dużo osób zmieniło spryski na mgiełkowe, wiec na pewno ktoś porównywał gdzie najtaniej można je dostać, oczywiście chodzi o nowki :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PIXI napisał:

O i to jest dobra wiadomość , bardzo mnie to cieszy.

Swoją drogą- nie robiłem programu śmigam serią, więc może by przy okazji zrobić ? Sam qźwa nie wiem ...

Dzięki piękne Krzysiu !

jedź do Audi niech wgrają Ci program, będziesz miał spokuj. Potem do tunera i temat masz załationy i nikt się nie przyczepi bo w papierach będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hugo napisał:

Adaś, to pytanie nie na miejscu :grin: Rób i się nie zastanawiaj :wink:

Darek, masz rację ?

Tak jest Panie Prezesie ? ?.

 

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

jedź do Audi niech wgrają Ci program, będziesz miał spokuj. Potem do tunera i temat masz załationy i nikt się nie przyczepi bo w papierach będzie ok.

Właśnie gadałem z nadwornym tunerem, tak samo mówi jak Ty.

Nie ma minusów związanych z akcją serwisową (hamował kilka aut przed i po wizycie w aso - niczym się nie różnią), a zaraz po niej zaprasza do siebie ?

Qźwa za stary już jestem  :facepalm: 3 razy się zastanawiam czy coś zrobić dobrze ... A może to choroba którą się nazywa A4 KLUB POLSKA :kox: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PIXI napisał:

Właśnie gadałem z nadwornym tunerem, tak samo mówi jak Ty.

Nie ma minusów związanych z akcją serwisową (hamował kilka aut przed i po wizycie w aso - niczym się nie różnią), a zaraz po niej zaprasza do siebie ?

Qźwa za stary już jestem  :facepalm: 3 razy się zastanawiam czy coś zrobić dobrze ... A może to choroba którą się nazywa A4 KLUB POLSKA :kox: :decayed:

jeśli chodzi o Dynosoft to nie ma co się zastanawiać :) , właśnie w Piątek miałem być w Dynofoscie bo mi auto w ASO zepsuli ( wszystkie sterowniki podnieśli do najwyżesz wersji oprogramowania :facepalm: )

ale kolega się rozchorował i narazie pupa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 23:40, PIXI napisał:

W 3g+ to chyba będzie : Car, Klimatyzacja , Nagrzewnica (zmiana z auto na off)

Wiem, już ogarnałem i wyłączyłem, auto troche wolniej się nagrzewa :)

5 godzin temu, amaradaar napisał:

Adaśko mój drogi bylem już dwa razy w aso od kiedy ta akcja jest i za każdym razem Pan mnie informuje że jest akcja a ja że nie dziękuje :) i nic nie robia... w niemczech ona jest obiwiazkowa i nie masz wyboru inaczej dowód zabierą i po jeździe.. niestety kolega mi mówił że w Polsce też sie przymieżają żeby zrobić to obowiązkowe.. reasumujac nie dość że nie dostaniemy żadnego odszkodowania to jeszcze 1500zl w pizzzzdu bo program pójdzie sie bujać... ale na chwilę obecną można z niej rezygnować.. :)

To muszę ogarnąć temat bo programu bym nie chciał zmieniać... A ma się coś na papierze jak zostawia auto się na zmiany ? Boję się że zrobią z automatu i będę miał po programie ...  

Muszę jeszcze poczytać co jest z akcją servisową klimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skotyman napisał:

Hej, dużo osób zmieniło spryski na mgiełkowe, wiec na pewno ktoś porównywał gdzie najtaniej można je dostać, oczywiście chodzi o nowki :wink: 

4G8955987A 4G8955988A

Podgrzewane mgiełkowe dysze spryskiwaczy od A7 lift.

 

Okolo 90 zl w aso za komplet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PIXI napisał:

O i to jest dobra wiadomość , bardzo mnie to cieszy.

Swoją drogą- nie robiłem programu śmigam serią, więc może by przy okazji zrobić ? Sam qźwa nie wiem ...

Dzięki piękne Krzysiu !

Jak nie masz programu to nawet się nie zastanawiaj :D 

Powiedz mi odpisali Ci może już, bo ja w poniedziałek zgłosiłem na stronie aso korzystając z formularza zgłoszeniowego i jeszcze nic nygusy nie odpisały.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, reikeb napisał:

Jak nie masz programu to nawet się nie zastanawiaj :D 

Powiedz mi odpisali Ci może już, bo ja w poniedziałek zgłosiłem na stronie aso korzystając z formularza zgłoszeniowego i jeszcze nic nygusy nie odpisały.... 

Napisałem @ we wtowtorek i nic jeszcze nie odpisali :kwasny:

Przewaga dzięki technice ? musi to widocznie potrwać .

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, reikeb napisał:

Wiem, już ogarnałem i wyłączyłem, auto troche wolniej się nagrzewa :)

Muszę jeszcze poczytać co jest z akcją servisową klimy :)

To prawda, szczególnie że mamy spore mrozy ...

A jeśli chodzi o klimę - przypadkiem nie dotyczy to trzystrefowej (coś mi się wydaje) ale jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

właśnie w Piątek miałem być w Dynofoscie bo mi auto w ASO zepsuli ( wszystkie sterowniki podnieśli do najwyżesz wersji oprogramowania :facepalm: )

Z ciekawości - to źle, że podnieśli do najwyższej wersji? Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luk330 napisał:

Z ciekawości - to źle, że podnieśli do najwyższej wersji? Dlaczego?

długa historia :) zaczęło się od tego że chciałęm wgrać nowe mapy do nawigacji i się nawigacja wysrała... Nie jest tak prosto jak w Audi nawigacja wymaga jednorazowego kodu FSC który generuje ASO na podstawie numeru VIN samochodu.

Kolejna wizyta w ASO i majstry zaczęły grzebać i nie pytając się podnieśli oprogramowanie wszystkich sterowników do najwyższej wersji, w tym sterownika silnika - program z Dynosoftu poszedł w piz*...

W ramach zadośćuczynienia doposażyli auto w tempomat ( zakodowali ) i wyłączyli start/stop. Kolejne 430zł na kod FSC i ty razem udało się wgrać nowe mapy. 

Teraz  tylko do dynosoftu muszę jechać bo auto jeździć nie chce :) 

Ogólnie wgranie map kosztowało mnie chyba z 1500zł - masakra :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...