Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dotyczy tylko diesli czy benzyn tez?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, wampir napisał:

Dotyczy tylko diesli czy benzyn tez?

... wpisz Vin auta (podałem link do strony) - będziesz wiedział 

Opublikowano

Wpisałem viny 2 aut, którymi się kiedys interesowałem i wyskoczylo, ze nie podlegają albo vin nieprawidłowy i nie biora odpowiedzialnosc za wynik poszukiwania :)

Czy ta wyszukiwarka jest dla aut na rynek EU czy na inne też?

Opublikowano

80C5 A-Wymiana elementu grzejnego 

Opublikowano

Wampir

Nie mam pojęcia, stronę wyszukałem w google - wyskoczyło , wpisałem Vin swojego auta i mój się łapie na serwis nagrzewnicy .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

U mnie

80C6 A- naprawa elementu grzejnego ... OCK ?

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Modyfikacje ?

Opublikowano
2 minuty temu, wikary napisał:

Modyfikacje ?

Nie, nic grubego nie rezane .... dokładałem tylko pakiet QQ1 - reszta to seria .

Opublikowano

Chodzi mi o modyfikacje fabryczne danego elementu .

Opublikowano
Panowie czy przy drive select da radę zamontować gwint lub sprężyny obniżające ? 
da radę o ile producent gwintu ma w ofercie zawieszenie pod ADS.

KW na pewno ma. Wtedy montaż P&P


przy montażu gwintu z dodatkową regulacją twardości śmiało wierć otwory w kielichach amortyzatorów.

Żadnych problemów z korozją a dostęp do regulacji bezcenny.

76f507c5c8fb30597940231338b5557a.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, wikary napisał:

Chodzi mi o modyfikacje fabryczne danego elementu .

:dziura: nie załapałem :facepalm:

Opublikowano

Mi wyskoczył na tej stronie komunikat że auto się kwalifikuje...

Sterownik silnik  (NOx) EA 189

Naprawa elementu grzejnego

Ciekawe czy ta stronka jest wiarygodna.

Te naprawy to robią za darmo czy jak bo za bardzo nie jestem w temacie i nie wiem o co chodzi.

Opublikowano

EA 189 to dotyczy "modyfikacji "oprogramowania silnika .

A przy elemencie  grzejnym masz jakieś oznaczenie ?

Edytowane przez wikary

Opublikowano

Czyli co wgrają seryjne oprogramowanie ? Skąd w ogóle mogą wiedzieć że program był robiony ? 

Na stronie aso można też sprawdzić i też wyskoczyło że podlega zmianie...

Mam 80C6 

Edytowane przez reikeb

Opublikowano
25 minut temu, skrzypul napisał:

da radę o ile producent gwintu ma w ofercie zawieszenie pod ADS.

KW na pewno ma. Wtedy montaż P&P


przy montażu gwintu z dodatkową regulacją twardości śmiało wierć otwory w kielichach amortyzatorów.

Żadnych problemów z korozją a dostęp do regulacji bezcenny.

76f507c5c8fb30597940231338b5557a.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Jaki masz u siebie i ile taka impreza   :decayed: jak coś to może być na pw ;):hi: 

Opublikowano
16 minut temu, reikeb napisał:

Na stronie aso można też sprawdzić i też wyskoczyło że podlega zmianie...

Mam 80C6

Wymiana czy naprawa ???

Pytam bo też mam 80C6 .... a jest napisane- naprawa .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
6 minut temu, PIXI napisał:

Wymiana czy naprawa ???

Pytam bo też mam 80C6 .... a jest napisane- naprawa .

W komunikacie miałem tylko że auto jest objęte akcją servisową...

Wypełniłem formularz i czekam na info.

Zastanawia mnie tylko czy będą jak coś zmieniać oprogramowanie... bo to mi się nie widzi.

A na stronce tej co podawaliście było że naprawa.

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

Dzięki Mareczek :)

P.S. pisałem wcześniej o tym ... też nie chcę , żeby mi grzebali odnośnie emisji spalin - ale nie wiem czy można z tego zrezygnować .

Opublikowano

No właśnie też bym tego nie chciał, niech sobie nagrzewnice wymieniają a program zostawią :D ale wydaje mi się ze nie będzie takiej opcji...

No nic czekam na odpowiedz od nich :D

Opublikowano
21 minut temu, reikeb napisał:

No właśnie też bym tego nie chciał, niech sobie nagrzewnice wymieniają a program zostawią :D ale wydaje mi się ze nie będzie takiej opcji...

No nic czekam na odpowiedz od nich :D

Marek, daj znać na PW jak coś Ci odpiszą lub ustalisz z nimi ..... dzięki :hi:

Edytowane przez PIXI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.