Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super sprawa, szkoda tylko, że ten plastik tak drogo wychodzi. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, auta z euro 6 to już z adblue ? Euro 5 z 2014 tez ma adblue ? Ktoś coś ? 

Opublikowano
39 minut temu, Norbas napisał:

Pany, auta z euro 6 to już z adblue ? Euro 5 z 2014 tez ma adblue ? Ktoś coś ? 

Euro6 jest z adblue , euro5 bez. Wersja 150ps i 190ps jest z Euro6(adblue) 

Opublikowano
19 minut temu, MaciekPL napisał:

Euro6 jest z adblue , euro5 bez. Wersja 150ps i 190ps jest z Euro6(adblue) 

No to trzeba dopisać jeszcze 163ps bo znalazłem takiego z euro 6 ?

Opublikowano
26 minut temu, Norbas napisał:

No to trzeba dopisać jeszcze 163ps bo znalazłem takiego z euro 6 ?

Chyba również 136ps, też takiego przed chwilą znalazłem. Najwięcej właśnie tych 150 i 190ps jest. 

Opublikowano

Czyli trzeba patrzeć po roku. No nic z Adblue nawet się nie chce wiązać ??

Opublikowano

Panowie A6 C7 177km jest multitronic 8 biegowy, jak to się spisuje. Trzeba omijać szerokim łukiem.

Opublikowano
11 minut temu, duzy616 napisał:

Panowie A6 C7 177km jest multitronic 8 biegowy, jak to się spisuje. Trzeba omijać szerokim łukiem.

Multi kiepsko wypada

Opublikowano
12 minut temu, duzy616 napisał:

Panowie A6 C7 177km jest multitronic 8 biegowy, jak to się spisuje. Trzeba omijać szerokim łukiem.

Albo multi, albo 8 biegowy. I znak zapytania by się przydał. Chyba, że to nie było pytanie.

Opublikowano
2 minuty temu, Hohe napisał:

Albo multi, albo 8 biegowy. I znak zapytania by się przydał. Chyba, że to nie było pytanie.

Na autocentrum podają, że jest multitronic 8 stopniowy

Opublikowano

Multitronic to skrzynia CVT - bezstopniowa.

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Multitronic to skrzynia CVT - bezstopniowa.

Zacytowałem co jest napisane na autocentrum.

Czyli możesz napisać jaka jest?

Opublikowano

Nie wiem jaka jest w aucie, które chcesz kupić. Myślę, że w C7 były montowane różne skrzynie. Mój sąsiad ma S-tronic w C7.

Opublikowano
1 minutę temu, Hohe napisał:

Nie wiem jaka jest w aucie, które chcesz kupić. Myślę, że w C7 były montowane różne skrzynie. Mój sąsiad ma S-tronic w C7.

Na autocentrum jest napisane, że w silnikach 2.0 tdi 177km  jest tylko multi 8 stopniowy, ewentualnie manual.

Twój Kolego ma silnik 2.0 tdi 177km?

Znalazłem takie ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0-tdi-177-km-s-line-bogata-wersja-ID6BHxsA.html?

 

Opublikowano
29 minut temu, Gibons napisał:

Multi kiepsko wypada

Myślałem, że w A6 C7 jest coś lepiej.

Opublikowano

Mamy kogoś na forum kto zajmuje się przeróbkami przednich lamp? 

Opublikowano
3 minuty temu, duzy616 napisał:

Myślałem, że w A6 C7 jest coś lepiej.

Niestety nie 2.0tdi jest multi i też porażka. 

Opublikowano
Teraz, MaciekPL napisał:

Mamy kogoś na forum kto zajmuje się przeróbkami przednich lamp? 

Kojak

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

Multi kiepsko wypada

W jakim sensie kiepsko?

14 minut temu, duzy616 napisał:

Na autocentrum jest napisane, że w silnikach 2.0 tdi 177km  jest tylko multi 8 stopniowy, ewentualnie manual.

Twój Kolego ma silnik 2.0 tdi 177km?

Znalazłem takie ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0-tdi-177-km-s-line-bogata-wersja-ID6BHxsA.html?

 

W tej A6 na 99% jest multitronic 8 stopniowy (bezstopniowa na D, w trybie S masz 8 trybów biegów). Nie ma się czego bać, bardzo dobra skrzynia, pod warunkiem że ktoś o nią dbał, tj. zmiana oleju co 60 kkm i nie pałował za każdym razem od świateł do świateł, to samo dotyczy S-tronica.

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Niestety nie 2.0tdi jest multi i też porażka. 

ok. dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.